Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Rouges, Gel Moussant Parfumé (Żel pod prysznic)

Daj się porwać karuzeli smakowitych doznań pod prysznicem dzięki żelowi o apetycznym zapachu czerwonych owoców. Żel łagodnie myje skórę i pozostawia na całym ciele wyborny owocowy zapach, którym można delektować się przez całą zimę. Jego atut: zawiera maksymalną dawkę owoców i zero kalorii.
Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie do mycia ciała pod prysznicem. Na zakończenie dokładnie opłucz skórę wodą.

Cena: 11,90zł / 200ml
/w/

Średniak

Dostałam ten żel jako prezent do zamówienia i troszkę się rozczarowałam. Przede wszystkim zapachem, który dla mnie jest najważniejszy jeśli chodzi o żele. Zapach jest troszkę chemiczny i sztuczny, nie przypomina mi za bardzo ani malin ani truskawek ani innych "Czerownych owoców". Nie można powiedzieć, że jest brzydki ale szału nie robi :)

Jeśli chodzi o konsystencje to jest w porządku, dobrze się pieni i po nałożeniu możemy cieszyć się delikatną pianką. Do tego jest naprawdę wydajny :)

Podsumowując, jest dobrze ale mogłoby być lepiej :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie za bardzo

Muszę zacząć od tego, że tegoroczna kolekcja świąteczna YR mnie nie powaliła - jak dla mnie aromaty przewodnie były takie mało świąteczne. Ani czerwone owoce, ani czarne owoce nie kojarzą mi się z Bożym Narodzeniem, spodziewałam się w tym roku jakiegoś piernika czy czegoś podobnego. Choć trzeba zaznaczyć, że YR potrafi robić edycje limitowane na Święta nawet z zapachów mało świątecznych - poprzednia czekolada z maliną czy jeszcze wcześniej mandarynka były świetne.

Dane mi było wypróbować oba tegoroczne żele i muszę napisać, że czerwone owoce są zdecydowanie słabsze, ale wynika to z tego, że niekoniecznie lubię tak słodkie żele pod prysznic. Fakt, żel musi ładnie pachnieć, ale niekoniecznie owocami.

Jednak trzeba oddać, że to dobry żel - pomijając zapach. Ładnie się pieni, dobrze myje. Tyle. Opakowanie proste, bez szału.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Super produkt

Bardzo fajny żel, uwielbiam go za piękny owocowy zapach i dużą ilość piany. Skóra po umyciu jest mięciutka, nie jest on wysuszaczem jak niektóre żele pod prysznic, co ogromnie cenię. Pół gwiazdki odejmuję za opakowanie, którego mokrą ręką bez łamania paznokci/odpryskiwania lakieru za cholerę nie mogę otworzyć oraz za to, że cena jest zupełnie nieadekwatna do wydajności. Żel znika baaaardzo szybko.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Delikatna skóra

Nie jestem zwolenniczką tej marki, jednak skusiłam się na kupno żelu pod prysznic. Okazało się to fajnym doświadczeniem, produkt bardzo ładnie pachnie, świetnie się pieni a skóra po jego użyciu jest delikatna, aksamitna w dotyku.
Cena adekwatna do produktu, produkt jednak nie jest wydajny.