Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Rouges, Creme Mains (Krem do rąk)

Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Rouges, Creme Mains (Krem do rąk)

Prawdziwa chwila przyjemności w chłodne i coraz krótsze dni. Krem do rąk szybko się wchłania i nawilża skórę dłoni. Subtelnie perfumowany nutami czerwonych owoców dostarcza skórze niebywałego uczucia miękkości.
Sposób użycia: Stosować w razie potrzeby wmasowując niewielką ilość kremu w skórę dłoni, aż do wchłonięcia się kosmetyku.

Cena: 11,90zł / 75ml
/w/

paskudny zapach

Dostałam ten krem w prezencie, razem z żelem pod prysznic i mydłem w płynie.
O ile zapach pozostałych 2 produktów jestem w stanie jakoś przeżyć (żelu mi się nawet podoba), tak ten krem...
No nie mogę. Smaruję nim sobie nogi, byle dalej od nosa.
Działanie ma dobre. Szybko się wchłania, wygodne opakowanie etc. ale przez zapach cierpię bardzo. Nie podszedł mi totalnie. Śmierdzi mi chemiczną maliną, mdło i fuj.

Wiadomo, każdy ma inny gust. Warto najpierw obwąchać porządnie zanim się ktoś zdecyduje na zakup, ale wolę z YR ten pielęgnujący krem 2 w 1 do rąk i paznokci od tego paskudztwa.

Używam tego produktu od: 24 grudnia 2014

zapach gumy - Hubba Bubba owoce leśne :-)

Krem ma obłędny zapach: hubba bubba owoce leśne - moja ukochana guma do żucia z dzieciństwa. Po posmarowaniu siedzę z nosem przy dłoniach i wdycham ten cudny aromat :-) nawilżanie ok, ale bez rewelacji. Szybko się wchłania, a zapach zostaje przez kilkadziesiąt minut.

Używam tego produktu od: kilka tygodni