Yves Rocher, Noel Collection, Fruits Rouges, Baume Lèvres Nourrissant (Balsam do ust)

Delikatnie perfumowany balsam do ust to obowiązkowy kosmetyk do torebki na jesienno-zimową pogodę. Usta są zabezpieczone przed chłodem, nawilżone a Ty czujesz na nich smak czerwonych owoców. Kremowa konsystencja balsamu gwarantuje absolutny komfort stosowania.Edycja limitowana - specjalnie z myślą o wyjątkowym czasie jakim jest oczekiwanie na Święta.
Sposób użycia: Stosować w razie potrzeby bezpośrednio na usta.

Cena: 11,90zł / 4g
/w/

Fajny, ale mało wydajny

Balsam dostałam jako gratis do zakupów. Bardzo mi się spodobał. Nadaje ustom naturalnego błysku. Nawilża i wygładza je. Zapach czerwonych owoców bardzo przyjemny dla nosa :) Niestety, ale produkt nie jest trwały. Aplikowanie balsamu należy powtarzać co 20-30 minut. Jego wydajność pozostawia wiele do życzenia. Plus za poręczne, malutkie opakowanie.

Dla niewymagających

Balsam kupiłam w YR jakiś czas temu skuszona promocją. Ma bardzo ładne opakowanie chociaż chyba wole tą nowszą wersje opakowań balsamów bo ta malutka zatyczka jest troche irytujaca i lubi sie nie domknąć. Zapach bardzo ladny, delikatny i nie mdlący. balsamik ma w opakowaniu dość mocny kolor ale na ustach pozostawia jedynie delikatną poświatę koloru. No i co najważniejsze czyli działanie. Sztufy owszem nawilża i wygładza usta ale nie jest to takie dogłębne i dlugotrwałe nawilżenie jakie daja mi balsamy z alterry. Po ok 30 min ochronna warstewka znika z ust i musimy ponowić apikacje. Ja używam go na co dzięń, mieszka w kieszeni mojego płaszcza. Jednak dla tych, którzy maja suche i spieżchnięte usta ten cudak bedzie zdecydowanie za słaby. Podsumowując ; dla fanek marki i kolekcjonerek mazideł doustnych ;)