Krem nawilżający Winogrono z witaminami E+F

Krem nawilżający Winogrono z witaminami E+F

Krem o delikatnej konsystencji do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej na dzień i na noc.
Aktywne Czynniki Naturalne:
Olejek z pestek winogron - zawiera polifenole, które chronią warstwę lipidową naskórka i utrzymują właściwą wilgotność skóry.
Witamina E - nazywana "eliksirem młodości" spowalnia proces starzenia się skóry, dodaje witalności i energii.
Witamina F - nawilża i chroni warstwę rogową naskórka.
Kompleks nawilżający - pozostawia na skórze delikatny, matowy film, chroniący przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

super

Bardzo dobrze nawilza,cera po stosowani tego kremu jest pelna blasku,nie uczula,szybko sie wchlania ,wydajny,dobra cena - wlasciwie nie widze zandych minusow.Mialam tez aloesow z tej serii - tez super !!! Jak dla mnie rewelacja ! :):):)Używam tego produktu od:2 miesiecy

taki sobie

używam go i używam i końca nie widać. Fakt - tani i duży, ale właściwości takie sobie. Stosuję go tylko na noc, bo na dzień matuję buzię zieloną serią z Avonu. Nakłada się nieźle, szybko wchłania, ale zapach mi juz nie podchodzi (kupiłam go w wakacje...), a rano buzia jest nawilżona tylko na policzkach, natomiast strefa T jest już tłustawa. Do skóry tłustej lub mieszanej nadaje się co najwyżej na noc. żadna rewelacja.

jaka szkoda...

A już myślałam, że w czasie kryzysu finansowego znajdę coś, co jednocześnie tanie jest i duże, a i porządne również. No, i sprawdzają się te dwa pierwsze i na tym się kończy. Krem ładnie pachnie, wchłania się nieźle, ale niestety koszmarnie zatyka pory. Uczula po prostu. Wyskakują pryszcze. Mam cerę teraz raczej mieszaną, wcześniej tłustą, czyli niby krem dla mnie, ale niestety. Oddałam całe opakowanie koleżance (o cerze podobnej do mojej), którą, o ile sobie dobrze przypominam, też uczulił. Oddała innej.

Używałam tego kosmetyku przez około 2 tygodnie/ ilość zużytych opakowań: pierwsze nadpoczęte (krem jest bardzo wydajny)

WŁOSY lokówka objętość

Spox

Niewiarygodnie tani, a zupełnie przyzwoity. Przynosi ukojenie wysuszonej skórze, nie podrażnia, przyjemnie pachnie. Po konsystencji sądziłam, że będzie lekko tłustawy, jednak wchłania się całkowicie, nie pozostawiał na mojej cerze żadnego tłustego filmu, jedynie uczucie, że coś na niej "jest".

Ilość zużytych opakowań: jedno.