Dermika, Inspiracja, Żel rozświetlający ze złotymi drobinkami

Dermika, Inspiracja, Żel rozświetlający ze złotymi drobinkami

Bardzo fajny kosmetyk na lato i nie tylko. Ma wygodny dozownik z pompką, z łatwością zmieści sie w torebce. Na skórze wygląda bardzo subtelnie, w słońcu delikatnie się mieni. Można go stosować na co dzień na całe ciało, ponieważ nie daje "dyskotekowego efektu". Pachnie delikatnie i ma także działanie nawilżające.

lubię:))

lubię ten żel.ma w swoim składzie śliczne złote drobinki, które rozświetlają i nadają skórze promienny wygląd.otóż nie polecam stosowania tego żelu na makijaż-wcedy sie nie sprawdza i faktycznie rozmazuje;(ale na lato-do opalonej buzi,gdy nie mamy nic do ukrycia,a chcemy jedynie rozswietlic nasze piękne opalone ciałko-ten żel jest do tego rewelacyjny!!dodatkową * daję za to,ze rownież dodatkowo nawilża skórę.polecam także do rozświetlania dekoldu i szyi:)plus za wydajność

sympatyczny...

Milutki zapach, konsystencja, dozowmik. Ale efekt bardzo umiarkowany i delikatny. Po przyproszeniu pudrem - zerowy. W zwiazku z tym nadaje sie glownie na okolice oczu oraz cialo - ale trzeba nakladac wieksze porcje, bo zbytnie rozsmarowanie zaskutkuje zerowym "nablyszczeniem"

eeeee tam.....

znam lepsze kosmetyki rozświetlające.<BR>Ponoć należy nakładać go na już zrobiony makijaż, a wtedy się po prostu rozmazuje.<BR>Efekt rozświetlający żaden.

Oceniam na 4.00

Napiszę tak, zwolenniczkom mocniejszego efektu błyszczącej skóry żel ten pewnie nie przypadnie do gustu. Ja cieszę się, że jest on na tyle delikatny,że nie wyglądam jakbym wróciła z Sylwestra. Drobinki złota błyszczą odbijając światło, tak więc raczej na jakichś wieczornych wyjściach efekt bedzie prawie niezauważalny.Dla mnie osobiście produkt ten bardzo odpowiada, ale kupię sobie także coś bardziej widocznego.