Balea, Professional, Glossy Braun 1 - Minute Intensiv Kur (Intensywna jednominutowa kuracja do włosów brązowych)

Odżywka do włosów brązowych zarówno naturalnych jak farbowanych zawierająca ekstrakt z henny i pigmenty zapewni włosom świeży, żywy kolor. Pigmenty, ekstrakt z henny oraz kompleks ochronny przed promieniami UV sprawią, że włosy nie blakną a kolor nabiera głębi i wyrazistości. Odżywka doskonale nawilża włosy dzięki czemu zyskują blask a specjalna formuła wygładza włosy i przeciwdziała ich elektryzowaniu się, przez co zapewnia im optymalne odbicie światła, włosy stają się jedwabiście miękkie i nie obciążone. Delikatnie wmasować w mokre włosy, pozostawić na minutę a następnie dokładnie spłukać. Dla specjalnego odżywienia włosów i wzmocnienia pozytywnych efektów można stosować razem z szamponem do włosów brązowych. Produkt wegański, przebadany dermatologicznie, nie zawiera silikonu.

Idealna!

Na początku odkładałam użycie tej saszetki w czasie. Ciągle wydawało mi się, że ot, to tylko kolejna saszetka. Efekty jednak przeszły moje oczekiwania!

Ten produkt nakładałam na włosy po myciu na około 3 minuty, przy okazji wmasowując w poszczególne pasma, co daje u mnie najlepsze efekty. Włosy po wyschnięciu układały się bajecznie, były miękkie, błyszczące i wygładzone jak po przejechaniu żelazkiem ;)
miękkie, sypkie, wygładzone, ale na pewno nie tworzące hełmu - dokładnie tak! :)

Maska zawiera pięknie iskrzące się brązowe drobinki no i co prawda zapach nie powala (mi osobiście kojarzy się z farbą do włosów), ale działanie ma piękne. Jeszcze niejednokrotnie zagości w mojej łazience!

bardzo fajna :)

Odżywka spełnia swoje zadania- wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, włosy nie są przeciążone - po wysuszeniu są sypkie ale największym plusem jest chyba to, że gdy moje włosy juz proszą o kolejne farbowanie a ja nie mam czasu na wizytę w salonie ta odżywka jest ratunkiem. Nabłyszcza cudownie włosy i poprawia ich wygląd u mnie sprawia że odrost nie jest jakoś super widoczny (ale mam zwykle o dwa tony jaśniejsze włosy od odrostu.) Efekt jest oczywiście jednorazowy i nie mam pojęcia jak zachowuje się na innych włosach. U mnie się sprawdza. Jest idealna na wyjazdy (pakowana w poręczne saszetki - jedna u mnie wystarcza na 2 razy mam włosy za łopatki -ALE MAM WŁOSY CIENKIE). Jedyny minus jest taki, że gdybym stosowała ją bez przerwy to powoduje szybsze przetłuszczanie włosów.
\\nPomimo tego z pewnością kupię ją ponownie.