Laboratori HUR, Cannabium CF 35 (Owocowa maska do twarzy)

Laboratori HUR, Cannabium CF 35 (Owocowa maska do twarzy)

Owocowa maska do twarzy powstała na bazie oleju konopii, witaminy C i witaminy K. Bogata w przeciwutleniacze, substancje odżywcze i środki zwilżające. Idealna, aby zrelaksować się i odżywić skórę suchą, odwodnioną. Zapewnia efekt turgoru i podnoszenia. Maska jest `jadalna`.

Super produkt

Maseczka godna polecenia. Wspaniale nawilża i wygładza cerę dzięki naturalnym składnikom i witaminom. Cena trochę wygórowana ale czasami warto zainwestować w taki produkt i poczuć się wspaniale, polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 szt duże

Produkt godny polecenia!

Słodki i pyszny zapach. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Dodatkowo łatwa w zmywaniu - nie tak, jak w przypadku innych maseczek, z którymi miałam dotychczas styczność.
Duży plus za różnorodność naturalnych składników i witamin.
Obracając się w produkcji kosmetyków doskonale wiem, że bardzo mało jest takich produktów.
Jedynym minusem jest cena, aczkolwiek czasem lepiej zainwestować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanue

Jakość idzie w parze z ceną

Produkt godny polecenia! Zdrowy wygląd i pozytywny nastrój są rzeczami na których nie powinno się oszczędzać dlatego 200 zł za kosmetyk to nie jest aż tak wygórowana cena. Kupując tą maseczkę półtora roku temu zapłaciłam znacznie więcej a mimo to zrobiłam to kolejny raz. Po nałożeniu, moje cera wygląda na zdrową, świeżą i zadbaną, przez co i humor jest lepszy :) .. polecam na babskie spotkania!

Używam tego produktu od: 2 lata (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mogłabym ja zjeść

Ta maseczka jest pyszna w smaku, zapachu i użytkowaniu.
Gdyby nie była tak droga to jadłabym ja zamiast czekolady, która kocham.
Pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu i żeby nie zmarszczyć się jak pomarańcza nawilżam skóre ile się da. Poleciła mi ja koleżanka ( świruska na punkcie ekologicznych i naturalnych kosmetyków ), zamówiłam ja ze stronki producenta razem z olejkiem emocjonalym.
Jest to produkt luksusowy ( nad czym bardzo ubolewam, bo cena tez luksusowa), ale raz na jakiś czas....
Fajnie nawilża skórę nie obciążając jej ( mam tłusta skóre ).
Cała marka Hur nastawiona jest na ekologie, niestety ze względu na cene nie jestem w stanie opisać wypróbować i opisać wiekszej ilości produktów, ale generalnie koncepcja na plus.
Gwiazdkę odejmuję za cenę :/

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Pyszna

Z marką HUR zetknęłam się pierwszy raz we Włoszech, słyszałam, że kładą bardzo duży nacisk na ekologię i naturalność. Walcze z trądzikiem, wszystkie maści i smarowidła strasznie wyszuszają mi skórę, więc postanowiłam wypróbować maseczkę nawilżającą, która nie będzie zapychać mi porów. Maska ma bardzo lekką konsystencję, jest bardzo wydajna. Przez 2 miesiące (stosowałam 3-4 razy w tygodniu) zuzyłam jedno opakowanie. Fajnie nawilża skóre i łagodzi podrażnienia spowodowane wysuszającymi maściami. Przez przypadek odrobina maseczki dostała się do ust i musze powiedziec, że jest pyszna, a do tego słodko pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie