Born to Bio, Gel Douche Pêche de Vigne (Żel pod prysznic 'Winna brzoskiwnia')

Born to Bio, Gel Douche Pêche de Vigne (Żel pod prysznic 'Winna brzoskiwnia')

Sprawdź ceny produktu

Bardzo delikatny kremowy naturalny żel pod prysznic o łagodnym działaniu i naturalnym brzoskwiniowym zapachu, zawierający świeży sok z aloesu o kojącym działaniu. Pielęgnuje, skutecznie zmiękcza i wygładza naskórek. Intensywnie nawilżają skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody. Zapewnia uczucie przyjemnego relaksu i aromatycznego orzeźwienia.

Żel pod prysznic Winna Brzoskwinia od Bron To BIO

Żel pod prysznic firmy Born to Bio w wersji zapachowej Peach Vine, który dostałam w prezencie. Od bardzo dawna chciałam przetestować kosmetyki tej marki,ponieważ ich opakowania są niezwykle piękne i kuszące, a ich produkty naturalne. Trafiło do mnie cudeńko w postaci żelu pod prysznic o zapachu winnej brzoskwini. Butelka z wyglądu jest mała, ale mieści aż 300 ml żelu o kremowej konsystencji i lekko żółtym kolorze. Jego zadaniem jest nie tylko myć skórę i oczyszczać ją, ale również przywracać jej równowagę, zmiękczać i dawać uczucie świeżości. W dodatku zawiera jeden z moich ulubionych składników w środkach myjących, czyli glicerynę, dzięki czemu nawilża naszą skórę. Kształt butelki kojarzy mi się z butelkami mleka niczym z amerykańskich filmów. Bardzo dobrze korzysta się z niej z kosmetyku. Żel ma dość płynną konsystencję, ale za równo w dłoniach jak i na myjce świetnie się pieni. Spodziewałam się słodkiego, brzoskwiniowego zapachu, a okazało się, że żel pachnie owszem brzoskwiniowo, ale w kwaskowej odsłonie. Faktycznie zapach winnej brzoskwini został tutaj dobrze odwzorowany i żel świetnie sprawdza się na chłodniejsze wieczory i przynosi zmysłom ukojenie i relaks. Piana, którą tworzy jest przyjemna dla ciała i dobrze myje skórę. Po kąpieli jest pięknie pachnąca, a przede wszystkim miła w dotyku i delikatnie nawilżona do tego stopnia, że zdarza mi się rezygnować wtedy z balsamu. Kosmetyk bardzo fajny, spełnia swoje zadanie i jest przyjemny w używaniu, a do tego buteleczka to prawdziwa ozdoba kiedy leży na wannie czekając na kolejną kąpiel.