AA Face VITALlift, Krem na dzień

AA Face VITALlift, Krem na dzień

Krem na dzień o działaniu przeciwzmarszczkowym, liftingującym i nawilżającym z filtrem UV. Zawiera Liftiline - substancję liftingującą nowej generacji, która zapewnia błyskawiczny efekt napięcia, wygładzenia skóry i poprawy jej elastyczności. Jednocześnie dzięki zastosowanych w kremie witamin A i E oraz wyciągów z wiśni japońskiej ( bogatej w wit.C) i z liści oliwki następuje spłycenie zmarszczek oraz ujędrnienie skóry. Po 30 roku życia.

Fajny

Ja mam zupełnie inne wrażenie niż moja poprzedniczka. Krem ładnie pachnie- podobnie jak reszta serii, ma lekko budyniową konsystencję, dobrze sie rozprowadza. Może chwilkę trzeba odczekać aż sie wchłonie, ale przecież nikt nie nakłada natychmiast makijażu po nałożeniu kremu. Nawilża całkiem przyzwoicie, lekko wygładza, nie zatyka porów, moja mieszana cera się po nim nie świeci. Podoba mi sie również opakowanie - jak zresztą całej serii.
Nie wiem, gdzie Kruszynka kupowała swój krem i zapłaciła tak wygórowaną kwotę- w ursynowskim Leclercu, kosztuje równo 12,50, w GM-16 , a w jednej z warszawskich drogerii - 15.50. Cena w zgłoszeniu jest więc wypośrodkowaną kwotą tych sum.

panu podziękujemy

Cena w zgłoszeniu trochę nie tego - ja płaciłam zań 21 zł, no, ale różnie to bywa :)
Krem jest po prostu kiepski moim skromnym zdaniem. Nawilża słabo, wchłanianie pozostawia wiele do życzenia, z twarzą dzieje się coś... ciężko określić, ale wygląda na to, że to będzie pierwszy krem Oceanika, który nieznacznie, ale jednak niekorzystnie wpłynął na moją skórę. Skóra po prostu zaczyna... piec, ma się wrażenie, że jest podrażniona, choć klasycznych pryszczy nie było (jak to mi się lubi zdarzać). Jedyne, co w tym kremie jest dobre to zapach - mniam. Na tym koniec zalet. Próbowałam stosować też na noc - z cerą rano nie dzieje się nic, żadnych pozytywnych oznak.