Barwa, Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu

Barwa, Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu

Sprawdź ceny produktu

Przeznaczenie: codzienna pielęgnacja skóry rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry dojrzałej, bardzo suchej i mało elastycznej. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy.
Krem zapewnia:
- poprawę elastyczności,
- złagodzenie podrażnień,
- ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Olej bawełniany - wnika w głąb skóry i nawilża.
Proteiny jedwabiu - regeneruje warstwę lipidową naskórka.
Gliceryna - oczyszcza i nawilża skórę czyniąc ją miękką i aksamitną.
Alantoina - koi i łagodzi podrażnienia.

kremy do rąk
w tubce
krem
Struktura
lekkie
100 – 250ml

Cudo!

Pokochałam ten kremik od samego początku. Od razu moją uwagę przykuło opakowanie, które bardzo przypadło i do gustu. Jest proste i przedstawia zdjęcie bawełny. Konsystencja jest bardzo kremowa i dość lekka. Bardzo łatwo się rozprowadza na skórze. Jest białego koloru, a zapach jest kremowo -kwiatowy. Bardzo mi odpowiada. Nie każdemu podoba się ten zapach, ale dla mnie jest super. Na początku można mieć wrażenie jakby ręce się kleiły, ale to uczucie szybko znika zostawiając dłonie nawilżone i odżywione.

Uczucie suchości po tym jak się wchłonie

Krem jest niedrogi i zamknięty w standardowej tubie na klik, jej design nie przyciąga uwagi. Krem jest lekki, ale ma tłustą i lepką konsystencję. Jego zapach jest intensywny, sztuczny, chemiczny - nie kojarzy się z naturalnym kosmetykiem. Nie wchłania się szybko. Kiedy mam go na rękach daje natychmiastową ulgę, uczucie nawilżenia i odżywienia dłoni. Kiedy tylko wyschnie znów wraca uczucie suchości i dziwnej warstwy na skórze.

dobry krem

Za taką cenę to naprawdę fajny i dobry krem. Ładnie pachnie, szybko się wchłania i nawilża skórę. Jednak dla osób z bardzo suchą skórą ten krem będzie za słaby, gdyż nawilżenie nie jest długotrwałe.

Bardzo fajny

Dam temu kremowi 5 gwiazdek, chociaż nie jest najlepszym kremem do rąk, jaki możecie sobie wyobrazić. Natomiast w swojej kategorii cenowej (kupiłam go za 2,50 zł w Auchan), jako codzienny krem do rąk do noszenia w torebce i smarowania dłoni w biurze lub przed snem, sprawdza się w 100%. Także naprawdę polecam.
Chyba że stać Was na kremy z wyrafinowanych marek za kilkadziesiąt złotych - wtedy śmiało możecie pominąć Barwę, stać Was na coś lepszego.

Ja kupiłam ten krem tak naprawdę wyłącznie ze względu na napis: "Doskonałość roku Twój Styl 2015". Kiedyś używałam kosmetyków opatrzonych tym samym znaczkiem i pamiętam, że nawet jeśli nie były super-hiper-ekstra-najlepsze, to i tak używało się ich z przyjemnością, a już na pewno nie były bublami. Ten krem również pozytywnie mnie zaskoczył. Bo mimo wszystko za tę cenę obawiałam się bubla wszechczasów.

Zalety:
+ piękny zapach. Przypomina gumę balonową, jest mieszanką czegoś owocowego i słodkiego, utrzymuje się na dłoniach
+ błyskawiczne wchłanianie. Tym kremem naprawdę można posmarować ręce i wrócić do wertowania papierów albo czytania książki. Nie zostawi śladów na klamkach. A jeśli podamy komuś dłoń, nie pozostawimy po sobie obrzydliwego uczucia lepkich rączek
+ nawilża i odżywia wystarczająco, żebym nie czuła dyskomfortu. A mam naprawdę zniszczone dłonie, bo od kilku miesięcy ciągle zwlekałam z zakupem kremu do rąk :/
+ kiedy się wchłonie, czujemy się tak, jakbyśmy miały ręce lekko omiecione delikatnym pudrem. To bardzo miłe uczucie, na pewno daje naszym dłoniom wrażenie gładkości
+ cena. Powiedzmy sobie wprost: jest wręcz śmiesznie niska. A produkt działa jak kremy za 10-15 zł
+ jest bardzo pojemny (100 ml) i wydajny

Wady:
- mimo wszystko to nie jest krem-cud, mógłby nawilżać i odżywiać skórę ciut bardziej. Ale wtedy byłby już chyba ewenementem w skali świata ;) Na razie jest natomiast ewenementem na polską skalę :)

Ja polecam. Jeśli tak jak ja nie chcecie wydawać na krem do rąk zbyt dużo pieniędzy, to zdecydowanie warto wybrać właśnie ten produkt. Choćby dlatego, że działa ciut lepiej niż kremy z Czterech Pór Roku i najtańsze kremy do rąk z Ziaji, których również miałam okazję używać.

przyjemny :)

Ten krem to miłe zaskoczenie. Kosztuje coś koło 4 zł więc jest to najniższa półka.
Moją ciekawość wzbudziło logo "TWÓJ STYL -DOSKONAŁOŚĆ ROKU2015".
Spodziewałam się po nim standardowego wygładzenia do następnego mycia rąk.
Nie tym razem ! :)

+krem błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu,
dlatego można śmiało go mieć w torebce.

+skóra po zastosowaniu jest aksamitna... idealnie gładka i śliska, bardzo przyjemna :)

+nawilżenie nie ogranicza się do jednego umycia rąk, krem trochę lepiej nawilża skórę. nie twierdzę, że ma jakieś wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, które odżywią spierzchnięte dłonie.
ale w standardowej codziennej pielęgnacji dla utrzymania właściwego nawilżenia, sprawdza się dobrze.

+zapach - bardzo przyjemne kompozycje we wszystkich wariantach kremu.

+cena i dostępność. widziałam go na półkach wielu supermarketów, ja kupowałam w auchan.

+wydajność. nie mogę go skończyć ;)

Nie rozczarowuje

Za taka cenę (3 zł z groszami w promocji) jest to bardzo dobry krem. Przede wszystkim dobrze i, co ważne, szybko nawilża skórę rąk.

Dodam, że kremu używałam zimą, kiedy przesuszone ogrzewaniem i zmęczone noszeniem rękawiczek dłonie mają większe wymagania.
Konsystencja w sam raz - gęsta, ale nie bardzo gęsta.
Wydajność - bardzo dobra.

Zapach słodkawo-roślinny i ulotny.
I dobrze, bo krem nie ma pachnieć, krem ma działać.

Nie dostrzegłam jakiegoś zbawiennego działania kremu na płytkę paznokcia, ale większych wad nie dostrzegam. Zgodnie z obietnicami producenta kosmetyk nie pozostawia na skórze lepkiego ani tłustego filmu. Wchłania się całkowicie.

Reasumując: do zadań specjalnych (czyt.: przesuszony, popękany naskórek z podrażnieniami) używam zwykle dużo droższych, skoncentrowanych specyfików. Jeśli zaś chcę uporać się ze zwykłym przesuszeniem wiem, że stara, dobra Barwa będzie doskonałym rozwiązaniem.

Dodatkowe pół gwiazdki w całej ocenie to zasługa genialnego w swej prostocie designu opakowania.

Ilość zużytych opakowań: jedno - całe

polecam

Zdecydowanie spełnia swoją rolę. Nawilżenie czuć od razu po rozsmarowaniu kremu. Skóra dłoni jest miękka, sprężysta oraz gładka. Ma świetną konsystencję. Ogromny plus za to, że bardzo szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Lekki krem do nawilżania dłoni w ciągu dnia!

Zacznę od działania kremu, gdyż według mnie, to jest najważniejsze. Krem dobrze nawilża skórę, delikatnie ją pielęgnuje, łagodzi podrażnienia. Pozostawia skórę gładką i mięciutką. Świetnie sprawdza się w ciągu dnia. Na noc wolę bardziej treściwe i mocniej nawilżające kremy.

Jego konsystencja jest dosyć gęsta, a zarazem lekka i kremowa. Bezproblemowo rozprowadza się po skórze. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego, lepkiego filmu.

Jedyny minus, dla mnie, to zapach, który jest mdlący. Nie jest na szczęście mocno wyczuwalny.

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża skórę dłoni
+ łagodzi podrażnienia
+ wygładza i zmiękcza skórę

Minusy:
- mdlący zapach.

Ze względu na ten zapach, nie wiem, czy ponownie po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka o pojemności 100 ml

na prawdę dobrze nawilżający krem dla osoby z bardzo wysuszonymi dłońmi lubiącymi intensywniejsze za

ZALETY:
- krem bardzo szybko się wchłania
- zostawia delikatny, bardzo przyjemny film po wchłonięciu, który nie jest tłusty! :))
- poręczne zamknięcie
- bardzo przyjemne konsystencja, ani lekka, ani ciężka przez co bardzo fajnie się rozprowadza i nie leci przez palce :)
- po aplikacji czuć, że dłonie są nawilżone i wygładzone
- nie podrażnia moich popękanych skórek wokół paznokci

WADY:
- opakowanie, jest mało poręczne jeżeli wybieramy się gdzieś z małą torebką - tubka jest dość długa
- mi do gustu nie przypadł zapach - nie raz pisałam, że wolę zapachy typowo mydlane, a w tym kremie mamy dość intensywny, perfumowany zapach

Odejmuje pół gwiazdki za nieporęczne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo się polubiliśmy

+ piękne opakowanie z przyjemną dla oka grafiką i funkcjonalnym dozownikiem, zamykane na zatrzask
+ bardzo przyjemny, słodki zapach
+ lekka konsystencja - łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania!
+ pozostawia przyjemną, otulającą (ale nie tłustą!) warstewkę na skórze
+ nawilża, wygładza dłonie
+ nie podrażnia nawet popękanej skóry (uroki mrozów...)

+/- nie zauważyłam wpływu na skórki wokół paznokci

- raczej kiepski skład (parafina i silikon wysoko, dobre składniki daleko)

Mimo kiepskiego składu, krem dobrze się u mnie sprawdził i sięgam po niego ze szczerą przyjemnością, dobrze nawilża, nie podrażnia i jest lekki. Do tego przyjemnie pachnie. Mogłabym sięgnąć po niego ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (100 ml)