Donegal, Mat - Fix, Bibułki matujące do twarzy

Donegal, Mat - Fix, Bibułki matujące do twarzy

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące MAT-FIX dzięki wyjątkowej strukturze natychmiastowo absorbują nadmiar sebum bez uszkadzania makijażu likwidując nieestetyczne błyszczenie skóry. Sprawiając, że skóra staje się matowa i odświeżona.

bibułki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

gdzie są te plusy?

Bibułki kupiłam w drogerii na dworcu centralnym za około 7 złoty. Nie spełniają żadnych zapewnień oroducenta.
1- Matują bardzo delikatnie, na jeden nos potrzeba z 3-4 bibułki aby ten się nie świecił.
2. Niszczą makijaż.
3. Po krótkim czasie od zastosowania na nowo cera się świeci.

Moim zdaniem już lepiej używać papieru do pieczenia, efekt ten sam. Korzystniej kupić droższe bibułki (z inglota są rewelacyjne) a się nie świecić. Po za tym cenowo wyjdzie tak samo, z tych droższych wystarczy jedna bibułka, tutaj 5-7 na strefe T.

Słabe

Kupiłam je bo były bardzo tanie kosztowały ok 4 zł za 50 sztuk. Opakowanie małe eleganckie z łatwością mieści się do torebki. Bibułki są dość śliskie zdarza się, że wypadną mi z ręki . Bibułki są średnio chłonne muszę użyć kilka aby uzyskać porządany efekt. Średnio chłoną.Ogólnie myśle ,że lepiej dopłacić i kupić coś lepszego . Nie wróce do nich i myślę ,że nie warto je mieć.

tak na 3 z plusem

Kupiłam te bibułki w sklepie internetowym przy okazji zakupu innych produktów za niecałe 4 zł.Wg mnie to dość dobre bibułki ALE jedynie w tej grupie cenowej (poniżej 10 zł).Przypominają mi trochę te z Wibo,tylko tamte są różowe a te białe.Największy minus tego produktu to wydajność gdyż na jedno zmatowienie twarzy potrzeba minimum 2 sztuk.Słabo zbierają sebum.Bibułki nie drą się,nie naruszają makijażu.Jak będę znów robić większe zakupy w internecie a one będą w cenie promocyjnej poniżej 5 zł na pewno kupię je ponownie.

Nic specjalnego

Te bibułki nie spełniają moich oczekiwań (choć od tego typu produktu nie wymagam wiele), są to jedne z gorszych jakie używałam. Na plus mogę wymienić jedynie cenę. Przede wszystkim są niewydajne, bo na odświeżenie makijażu potrzeba, aż 4-5 bibułek (zazwyczaj starcza mi 1-2). Bardzo słabo zbierają sebum z twarzy i poprawiony makijaż już po paru minutach z powrotem się błyszczy. Nie polecam.