Revlon, Professional, Equave, Hydro Nutritive Conditioner (Odżywka nawilżająca dwufazowa do włosów (nowa wersja))

Odżywka 2 fazowa Revlon Professional Equave Hydro Nutritive Conditioner do włosów odwodnionych i po zabiegach chemicznych. Zawiera naturalne ekstrakty z zielonej herbaty i winogron oraz filtry UVA i UVB. Nawilża i odżywia.
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć i wymieszać płyny, rozpylić równomiernie na włosach. Nie spłukiwać.

Ok, ale używałam lepszych i tańszych

Odżywka jest bardzo wydajna, ale posiadam też jej duże opakowanie 500ml. Pachnie naprawdę przepięknie. Włosy się po niej rozczesują dość dobrze, ale bywało lepiej. Plus za to, że ich nie obciąża. Włosy są po niej miększe, jednak w tej cenie można znaleźć inne odżywki, po których włosy są ładniejsze.

genialna

Jedna z najlepszych odżywek! Bardzo lekka, nie obciąża włosów. Rewelacyjnie je nawilża i układa. Efekt czuć już na krótko po rozpoczęciu stosowania. Do tego jest dosyć wydajna i ma bardzo ładny zapach. Włosy pachną po niej świeżością. Jej cena jest dosyć wysoka, ale jest to spowodowane bardzo wysoką jakością odżywki, która jest stosowana przez fryzjerów i stylistów.

Niezły

Naprawdę niźle sobie radzi z moimi poplątanymi włosami, które po myciu rozczesują się koszmarnie. Nie obciąża włosów, również je nawilża. Ma przyjemny ziołowy zapach i włosy po jej użyciu są miękkie. Cena może trochę odstraszać, ale jak mam używać coś co nie działa (czyli nie rozczesze mi włosów, bo to mój główny problem) to wolę wydać troszkę więcej kasy na to cudo. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni