Palmolive, Oriental Beauty, Sophisticated (Żel pod prysznic)

Palmolive, Oriental Beauty, Sophisticated (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic został zainspirowany orientalnymi olejkami kosmetycznymi. Jego formuła jest wzbogacona olejkiem jojoba i ekstraktem z kwiatu hibiskusa.

Jedynie dla zapachu...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o ciemno-różowym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako kwiatowy, odrobinę słodki, jednak wciąż mocno świeży. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Ten zapach...

Jest po prostu powalający. Pachnie jak niezłe perfumy. Orientalnie, przyprawowo, ciut słodko. Ja wyczuwam trochę róży. Poza tym zapach jest naprawdę intensywny, świetnie czuć go w trakcie używania a nawet po bo lekko osiada na skórze. Szkoda, że nie ma balsamu do kompletu - chętnie bym kupiła.

Reszta parametrów użytkowych jak to u Palmolive - dobre opakowanie, nie wyślizguje się z dłoni i łatwo otwiera.

Żel jest gęsty, dobrze się pieni a z myjką czy gąbka to już w ogóle mamy tony puszystej piany.
Dobrze myje i oczyszcza. Może ciut wysuszać ale nie jest jakiś mocno agresywny.

Wydajny.

Używam tego produktu od: nieco ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe.

cudowny

Trafiłam na niego przypadkiem. Szukałam czegoś nowego o ładnym zapachu. I bingo!
Ten żel ma przecudowny zapach. Najpiękniejszy z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Słodki, intensywny - cudo! Dodatkowo utrzymuje się na ciele dość długo.
Jest też dość przyjemny dla ciała - nie wysusza, delikatnie wygładza.
Pozostanie ze mną na dłuuugo :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Ładnie pachnie

Ogólnie żel pod prysznic fajny, ale bez rewelacji. Wracam do niego co jakiś czas, ale brakuje mu kilku rzeczy.
Jego główną zaletą jest oczywiście zapach- mocny, nieprzeciętny, ładny, itd. Niestety nie utrzymuje się on zbyt dlugo na skórze.
Zaletą jest też ładne opakowanie i wydajność. Używając go codziennie - i nie żałując zbytnio, starczył na dwa miesiące. Pieni się - ale bez rewelacji.

Konsystencja trochę za ciężka dla mnie, aczkolwiek nie zaliczam jej ani do minusów ani zalet.
Takich konkretnych minusow brak, ale z doświadczenia wiem, ze są lepsze żele, które utrzymują zapach, lepiej nawilżają (te, niestety nie nawilżają w ogole), i dają uczucie świeżości.

Ogólnie produkt dobry, ale bez rewelacji. Opłaca się go kupić na promocji, normalnie- w tej cenie są lepsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Trzy/cztery

jeden z ulubionych

Zużywam już drugą butelkę tego żelu i na pewno nie ostatnią. Wygrywa z innymi przede wszystkim zapachem, który jest boski! Bardzo kobiecy, zmysłowy, słodki, jak dla mnie idealny na każdą porę roku. Poza tym nie wysusza skóry, dobrze się pieni i jest dość wydajny. Kolejnym plusem jest to, że bardzo często można kupić go na promocji w bardzo korzystnej cenie. Polecam i sama będę chętnie do niego wracać :)

Używam tego produktu od: 4 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania 250ml

rewelacyjny

Bardzo lubię orientalne zapachy w produktach do kąpieli, pod prysznic czy w balsamach do ciała.

*Buteleczka dobrze leży w dłoni. Dzięki szacie graficznej ładnie się prezentuje.

*Produkt ma gęstą konsystencję. Pieni się gęstą, kremową pianą, jest dosyć wydajny, ale lubię duużo piany, więc go sobie nie żałuję.

*Zapach jest wspaniały. Lekko ciężkawy. Bardzo zmysłowy. Orientalny. Mocno hibiskusowy. Na jesień-zimę pozycja obowiązkowa. Teraz wiosną nie drażni,bo nie jest aż tak ciężki. Nie utrzymuje się na ciele.

*Dla mojej skóry jest neutralny. Ani nie wysusza, ani nie nawilża.

*Dobrze myje. Odpręża po ciężkim dniu czy treningu.

*Za 250 ml zapłaciłam 4 zł.

Mimo, że raczej nie lubię wracać do tego samego żelu pod prysznic, to myślę, że tego kupię jeszcze kiedyś.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe-250 ml

Bardzo tak!

W drogerii uwiódł mnie jego zapach.. piękny, delikatny a jednocześnie wyrazisty.
konkretniej:
+ cena, jak każdy palmolive - bez wygórowania
+ konsystencja
+ dobrze się rozprowadza, zarówno na gąbce jak i na ciele :P
+ ładnie się pieni
+++ zapach... cudowny!
+ nie wysusza

co prawda raz na jakiś czas warto go zmienić, bo zapach może stać się dość przytłaczający, ale na pewno zagości u mnie na dobre jako jeden z ulubionych :)

Ilość zużytych opakowań: 1 x 500 ml

zapach!

Nic na to nie poradzę, uwielbiam żele o bogatych zapachach stąd nie mogłam przejśc obojętnie obok tego właśnie.

Nawiązuje on trochę do zeszłorocznych Ayurituel, znowu jest to nieco ciężki, orientalny zapach. Nieco słodki, doprawiony egzotycznymi przyprawami. Przepięknie podbijany przez ciepło w łazience, cudownie pachnie w trakcie kąpieli.

Palmolive ma ogólnie dobre żele i ten nie jest wyjątkiem - dobrze myje, świetnie się pieni, jest wydajny i nie powoduje problemów skórnych.

Jedyne, co mi nie pasuje to ten kształt opakowań - niby ładne ale jednak wolę wersję, którą można postawić do góry nogami.

Polecam, zwłaszcza na zimę i fankom cięższych zapachów. Żałuję, że Palmolive nie wypuszcza mgiełek zapachowych, to mógłby być hit, miałabym pewnie każdą...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe