Braun, Face, Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy

Braun, Face, Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Precyzyjna depilacja i głębokie oczyszczanie porów. Odsłoń nieskazitelny blask swojej skóry.
Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face oferuje dwa zabiegi w jednym – wystarczy zmienić nasadki. Depilator do twarzy precyzyjnie usuwa włoski u nasady, zaś szczotka do oczyszczania twarzy głęboko oczyszcza pory. Precyzyjnie i delikatnie usunie nawet najcieńsze włoski (0,02 mm) z takich obszarów jak okolice podbródka, górnej wargi, czoła oraz brwi.
200 obrotów na sekundę zapewnia skórę wolną od włosków aż do 4 tygodni.
Głowica depilująca może obracać się w dwóch kierunkach, aby wygodnie usunąć niechciane włoski z każdej strony twarzy.
Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face zawiera Technologię Wet&Dry – urządzenie jest idealne do użycia na sucho, w kąpieli lub pod prysznicem.
W czasie 1 minuty szczoteczka za pomocą mikrodrgań usuwa makijaż i zanieczyszczenia głęboko oczyszczając pory twarzy - oczyszcza 6 razy lepiej niż manualny demakijaż.
Szczoteczka delikatnie złuszcza naskórek, aby przywrócić skórze jej naturalny blask.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Nie sprawdza się w roli depilatora

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji zakupiłam ten produkt, jednak bardzo się zawiodłam, ponieważ u mnie spowodował powstawanie krostek. Próbowałam go używać kilkakrotnie, lecz za każdym razem pojawiały się u mnie krostki. Do tego depilacja nim jest dosyć bolesna, ,mniej dokuczliwa okazała się nawet depilacja laserem.

No i się zdziwiłam.

Generalnie to w cuda nie wierze, ani w żadne magiczne wynalazki. Kupiłam ten zestaw tylko ze względu na depilator a nie szczoteczkę do czyszczenia twarzy, ale że była w zestawie, wzięłam zestaw. Długo mi się kurzyła w szafie, nim sobie o niej przypomniałam. Ostatnio robiąc porządki natknęłam się na nią, totalnie zapomniałam, że w ogóle ją mam. Używam od jakiegoś miesiąca i muszę powiedzieć, że może botoksu nie daje, ale fajnie "spina" skórę twarzy. Regularnie codziennie poświęcam 10-15 min, i super efekt. Nie stosuję jej stricke do oczyszczania twarzy a do masażu. No warto takie coś posiadać :)

Mieszane uczucia.

Urządzenie mam dobre kilka lat, w Polsce nie było jeszcze dostępne, więc mogę co nieco o nim napisać.
Dziś używam już tylko szczoteczki do twarzy, reszta jest już przeze mnie odstawiona na zawsze i raczej do niej nie wrócę. Ale, do rzeczy, najpierw...

PLUSY:
Dobre wykonanie, jak zwykle od Braun. Urządzenie jest masywne, dobre jakościowo, nie psuje się, to nie chiński bubel.
Ma dwie głowice - depilator do twarzy i szczoteczkę pulsującą, która ma za zadanie oczyszczać twarz.
Jest bezprzewodowy i wodoodporny.
Szczoteczka jest dosyć twarda, ale nie przesadnie. Dobrze oczyszcza.
Depilator, gdy baterie są w pełni naładowane dobrze usuwa włoski i działa szybko. Powiedzmy, że bezboleśnie, ale to kwestia indywidualna.
Mam go kilka lat i w zasadzie nic się z nim nie stało. Głowice szczoteczki mam tą samą ( wiem, powinnam już ją wymienić, jak zaleca producent, ale nie jest zniszczona i mi po prostu jej szkoda :)Dopiero tutaj na wizażu wyczytałam, że pasują do niej końcówki z Rossmanna za 10 zł, jak znajdę to spróbuję )
Wygląd jest nawet fajny, dosyć dobrze leży w dłoni, ma osłonkę na depilator, choć powinna mieć jeszcze na szczoteczkę.

MINUSY:
Cena. To niby sprawa dyskusyjna, ale to nie jest urządzenie aż tak nowoczesne, tym bardziej, że nie ma zasilania sieciowego.
Przede wszystkim, to co zaniża opinię o tym produkcie : Działanie na baterię. Nie rozumiem, dlaczego nie jest, tak jak szczoteczki Oral-B z ładowaniem sieciowym. Baterie? To nie jest dobre rozwiązanie, gdy liczy się moc szczoteczki lub depilatora. Gdy baterie są słabe, depilator wyrywa włosy pomału, a to już katorga!
Pulsowanie szczoteczki do czyszczenia jest tak słabe, że ja używam bez włączania. Dla mnie to zbędne.
U mnie nie oczyszcza porów, nie znikają zaskórniki, nie robi nic opróćz dokładniejszego mycia twarzy. Podejrzewam, że to zadanie też spełnia podobna szczoteczka z Rossmanna lub inna tańsza.
Poza tym produkt nie spełnia w całości już moich oczekiwań, nie wyrywam nim włosków, a twarz czyszczę szczoteczką okazjonalnie.

ułatwia życie!

osobiście jestem bardzo zadowolona ze szczoteczki, super się spisuje i najczęściej zabieram ją ze sobą od razu pod prysznic. fajny pomysł z wymiennymi funkcyjnymi nakładkami, bo peeling raz na tydzień to u mnie obowiązek. depilator sprawdza się na pewno do tej przestrzeni miedzy brwiami, ale też w końcu łapie mi mini włoski na górej wardze i na brodzie. po kilku miesiącach wygląda praktycznie jak nówka-załączam zdjęcie. generalnie wielkie TAK :)

5 gwiazdek!

Daję 5 zasłużonych gwiazdek. Za depilator - piątka, za oczyszczanie też. Nie widzę wad. Urządzenie jest precyzyjne, wygodne w obsłudze, świetnie się sprawdza na mokro i na sucho. Duży plus to ładny design - elegancko wygląda a dla mnie to ważne!

Nie przypadł mi do gustu

Zestaw kupiłam w Super Pharm na promocji, na szczęście nie wydałam na niego aż tyle ile wynosi cena sugerowana.
Szukałam precyzyjnego depilatora do usuwania wąsika, ten jednak zawiódł na całej linii. Na początku wydawał się być nawet dobry, jednak szybko jego moc robiła się słabsza i wcale nie chodziło o baterie, jak na początku myślałam. Może trafił mi się trefny model a może tak już ma ten sprzęt.
Przechodząc do szczoteczki- ładnie oczyszczała twarz, jednak nie docierała do każdego miejsca, konieczne było używanie wacika dodatkowo. Szczoteczka szybko się zużywała, co również jest sporym minusem.
Bardzo fajne było podświetlane lusterko i elegancka kosmetyczka, jednak to tylko dodatki, ale za nie dodaję jedną gwiazdkę.
Piszę w czasie przeszłym, gdyż po 2 miesiącach testowania tego zestawu, po prostu sprzedałam go i odzyskałam chociaż część pieniędzy :)
Zdecydowanie nie polecam.

Drogi bubel

Wiązałam z tą szczoteczkę spore nadzieje. Niestety, radość trwała krótko.
Po kilku tygodniach używania zaczęła się zacinać. Po włączeniu muszę chwilę poczekać aż zacznie się kręcić, albo po prostu zacząć pocierać o buzię i wówczas się rozkręca.
Depilator jeszcze szybciej przestał działać tak jak powinien, pomimo dokładnego oczyszczania po każdym użyciu.
Wkłady wymienne bardzo drogie. Kupuję te z rossmana (2 sztuki za 10 zł) - pasują :) Czasami przy okdładaniu szczoteki wypadają, ale generalnie sprawdzają się przy myciu twarzy więc nie będę wydawać pieniędzy na wkłady brauna.
Nie polecam. Na rynku jest wiele tańszych szczoteczek do twarzy.

"Jakość" Braun

Zestaw dostałam w prezencie na święta - sama go sobie wybrałam, bo cena zestawu jest ok, a końcówki do szczoteczki łatwo dostępne i nie drogie. Nie używałam depilatora, interesowała mnie tylko szczoteczka. Używałam jej codziennie, urządzenie działa(ło) na baterie i ciężko mi powiedzieć na jak długo starczały 2 szt paluszków. Co do efektów użytkowania - same plusy, Nie wyobrażam sobie już codziennej pielęgnacji bez oczyszczania twarzy szczoteczką. Ale bajka trwała, uwaga, 3 miesiące :)

Po 3 miesiącach użytkowania urządzenie zaczęło się zacinać - jakby coś nie mogło wystartować, albo baterie był słabe. Zasilanie sprawdzałam kilka razy i nie pozostało mi nic innego jak oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu. Po 3 tygodniach "serwisowania" dowiedziałam się jedynie że urządzenie nie działa bo nie, i moge je zwrócić i dostać z powrotem pieniądze albo wymienić je na nowe. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, dołożyłam trochę i kupiłam szczotkę z Remingtona z któej jestem bardzo zadowolona.

Minusy:
- mam wrażenie że przez zasilanie bateryjne szczoteczka nie jest do końca szczelna, mimo że producent zaznacza że urządzenie jest wodoodporne
- szczoteczka się nie obraca a drga na boki
- w zestawie nie ma żadnej osłonki na szczoteczkę
- nie jest poręczna - zwęża się ku dołowi, przy wodzie i mydle/żelu do twarzy wyślizguje się z dłoni
- brak timera
- JAKOŚĆ DO LUFTU.

Plusy:
- łatwo dostępne wkłady wymienne
- ładna kosmetyczka w zestawie

super

no nie wiem to chyba jeden jedyny depilator do twarzy jaki w ogóle mogłam kupic. ale teraz o szczoteczce. ona nie obraca się w dwie strony, niewazne którą strzałke wciśniecie. a teraz najlepsze: wkłady do niej to te same co do rival de loop w rossmanie, 2 sztuki za 10 zł, tak więc nie kupujcie z brauna bo to jest dokładnie to samo. to samo.

nie polecam - kiepska jakosc

Wygralam Braun Face na jednym z konkursow na kanale polskiej youtuberki. Bardzo cieszylam sie, ze dostane ten Produkt.
Niestety nie jestem zadowolona z jakosci.
Sama szczoteczka ladnie lezy w rece, jednak mam wrazenie, ze to cos plastikowego, byle jakiego. Szczoteczka jest lekka i wydaje sie malo stabilna. Zasilanie bateria uwazam za bardzo kiepskie rozwiazanie techniczne w takim dosyc drogim produkcie.
Sama posiadam MIA2, ktora na kazda cwiartke twarzy ma automatycznie ustawiony timer i do razu wiemy jak dlugo czyscimy skore- tego brakuje mi zedycdowanie w BRAUN Face.
Szczoteczka jak szczoteczka- mozna sie jeszcze do niej przyzwyczaic.
Jednak koncowka do usuwania wloskow jest totalnie nie do zaakceptoweania. Wloski sa scinane przy nasadzie, a nie wyrywane. Szacuje, ze epilator wyrywa jakies 10-20 % wloskow, reszta jesc scinana. Uzylam tylko dwa razy epilatora, gdyz zauwazylam, ze po dwoch tygodniach wloski zaczely mi odrastac! Bylam w szoku.
Wczesniej stosowalam wosk i efekt gladkiej skory utrzymuje sie przez 4-6 tygodni. Nigdy nie musialam powtarzac woskowania po 2 tygodniach. Dlatego jestem przekonana, ze epilator nie jest odpowiedni.
Jestem zawiedziona jakoscia, spodziewalam sie solidnego porzadnego produktu. Epliator nie spelnia swojej funkcji, a jesli chcecie porzadna szczotke do czyszczenia twarzy, dodajecie pare zlotych i kupcie sobie Clarisonic.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Skóra czysta i gładka

Bardzo chciałam kupić sobie ten zestaw i udało mi się uzbierać tyle, by go mieć. Używam już trzy miesiące i nie wiem co sobie myślałam, ale nie jestem specjalnie zadowolona. Na początku próbowałam przyzwyczaić się do dyskomfortu podczas wyrywania niechcianych włosków na twarzy, ale się to nieudało, jednak wolę pencetę. Poza tym muszę to robić częściej, niż co trzy, cztery tygodnie. Na nogach taka depilacja nie jest konieczna częściej, ale na mojej brodzie odrosty się zagęściły i wyrastają z uporem maniaka w zaskakującym tempie. Może ten typ tak ma. Po czyszczeniu twarzy szczoteczką i takim masażu, skóra jest mocno zaczerwieniona, a w niektórych miejscach zaczerwienienia pozostają dość długo. No i ta cena. Nie dość, że sam sprzęcik jest drogi, to końcówki, które jednak należy wymieniać co jakiś czas, też są drogie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

najskuteczniejsze oczyszczanie

szczotka jest po prostu genialna, poręczna zajmuje mało miejsca są różne wymienne końcówki- ja uzywam na co dzień różowych sensitive są łagodniejsze, białej normal używam raz w tygodniu bardziej jako peeling

cały zestaw jest świetny depilator do twarzy- przy wąsiku sprawdza sie bajecznie, eleganckie podświetlane lusterko, kosmetyczka

szczotka współgra z najróżniejszymi żelami do mycia twarzy i piankami i z tanimi i drogimi

bardzo dokładnie oczyszcza twarz delikatnie masuje skórę, oczywiście uzywam po demakijażu, wiem że niektórzy robią inaczej ale to nie jest prawidłowe zastosowanie

przy regularnym uzytkowaniu skóra jest znacznie gładsza, pozbyłam sie zaskórników, kremy wchłaniaja się jeszcze lepiej

końcówki wymieniam co 3 miesiące, nie sa specjalnie tanie ale naprawdę warte swojej ceny

jedyny minusik na szczoteczkę powinna być ochronna nakładka tak by w podrórzy włosie sie nie odkształciło w kosmetyczce a na co dzień nie kurzyło

Używam tego produktu od: prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, 2 wymienna końcóeka