Diorskin, Pure Light [Sheer Skin - lighting makeup oil-free SPF 15]

Diorskin, Pure Light [Sheer Skin - lighting makeup oil-free SPF 15]

Diorskin Pure Light to beztłuszczowy rozświetlający lekki fluid, przeznaczony do wykonania delikatnego makijażu. Ma zapewnić naturalny, promienny wygląd i subtelny blask dzięki działaniu specjalnych perłowych barwników odbijających światło i wysokiej jakości pudrów. Uczucie komfortu gwarantują składniki nawilżające, a wysokie filtry chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Fluid ma lekką, świeżą konsystencję, rozprowadza się łatwo i równomiernie.

szkoda kasy

Nie wiem po co płacić tyle kasy za coś, co praktycznie nie robi nic. Fakt, fluid ma lekką i beztłuszczową konsystencję, ale nic poza tym. Nie ma w ogóle krycia a jedynie lekkie rozświetlenie. Na szczęście dostałam go, bo gdybym kupiła w ciemno to normalnie chyba bym się rozpłakała na skutek straty tylu pieniędzy;-).

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Niezastąpiony

Tyle razy go zdradziłam i cały czas wracam, tym razem na stałe! :) Ten podkład jest idealny, świetnie się rozprowadza, ładnie pachnie, rewelacyjnie współpracuje ze skórą, nie zapycha. Efekt - subtelnie rozswietlona cera, bardzo naturalny look, jakbym posmarowała się kremem. Słabo kryje, a czasami pojawiają się niedoskonałości, ale do tego służy korektor :) Długo się utrzymuje, świetnie współgra z pudrem w kompakcie Forever od Diora, który matowi i dodatkowo rozświetla, promienna buźka, cacy! :)

Nie dla cery tłustej/mieszanej

Podkładem byłam zachwycona, ale tylko przez moment po nałożeniu. Faktycznie powoduje że cera wygląda promiennie i świeżo, jednak u mnie bardzo szybko spowodował błyszczenie się twarzy. Mimo że jest to formułą oil-free to jednak mi cerę przetłuszcza. Zużyłam już dwie buteleczki (odcienie 202 i 300), bo dostałam w prezencie, ale bez bibułek matujących by się nie obeszło. Myślę, że osoby z cerą normalną lub suchą byłyby z tego podkładu zadowolone, więc daję mu 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

depilacja metody

Letni makijaż

Fajny podkład na lato dla fanek naturalnego makijażu, posiadam kolor 300 i uważam,że lepiej nie mogłam trafić:) Świetnie stapia się z moją opaloną, słoneczną, bezproblemową cerą. Może jaśniejsze kolorki typu 100 nie dają takiego efektu rozświetlenia co nico bardziej cieplejsze, słoneczne odcienie (?) Dobrze współpracuje z pudrem Chanel Mat Lumiere( używam odcienia 100 Intensive) i różem YSL :)
Daję 3 gwiazdki ponieważ jest dobry ale mógłby być jeszcze lepszy choć na lato sama osobiści lepszego jeszcze nie odkryłam:)(AirFlash przy nim wypada słabiutko...) a już ich trochę przetestowałam.
Krycie ma faktycznie leciutkie ale na lato uważam, ze wystarczające - mi troszkę prześwitują przez niego moje piegi i dużo osób mówi mi,że wygląda to uroczo:)
W ciągu dnia robię 1,2 poprawki ponieważ mam cerę mieszaną i zaczyna mi się świecić strefa T ale tak samo robię przy każdym innym podkładzie. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:tylko latem

(prawie) ideał

Najlepszy podkład jaki miałam.
Idealny na wiosnę, rozświetla szarą i zmęczona skórę po zimie. Lekki i trwały. Bardzo łatwo się nakłada nie pozostawiając smug i maski.
Jedyny (malutki) minus to zapach, zbyt pudrowy.

Używam tego produktu od:miesiąca

SUPER!

Skóra po aplikacji PURE LIGHT jest promienna, wygląda bardzo naturalnie bez efektu maski. Polecam tym które posiadają cerę mniej problematyczną, ponieważ krycie w tym przypadku jest bardzo subtelne i delikatne. Kosmetyk jest bardzo wydajny, długo utrzymuje się na buzi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od:roku

Porażka

Szkoda kasy za taki typ fluidu moim zdaniem. Nie kryje, przy czym zaznaczam, ze nie mam zadnych krostek, nierownosci itp, po postu lubie jak sie ladnie rozpowadza i tworzy jednolita plame na buzi, ten robil dziury, rozmazywal sie, kleil, konsystencja jakas nie taka. Blysk latarni po nalozeniu, przy czym ja mam raczej tlusta cere, wiec moze ktos z sucha bedzie mial inaczej. Generalnie jesli juz mialabym kupic cos o porownywalnym efekcie wybralabym lekki krem tonujacy z gornej polki i wyszloby na to samo :) 170zl to sporo za takie nic.

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: 10 probek w roznych kolorach

Ideał!

Długo szukałam podkładu, który przykryje moje bardzo widoczne wągry oraz odpowiednio nawilży skórę na policzkach, gdzie tworzy się przeważnie sucha skorupa. W pewnym momencie zrezygnowałam i chodziłam bez podkładu. Ale w końcu trafiłam na Diorskin. Twarz po nim wygląda promiennie, super się rozprowadza, jest lekki, nawilża. Ładnie kryje. Jest naturalny, a o to głównie mi chodziło.
Jestem nim po prostu zachwycona :D

Używam tego produktu od: paru tygodni

Nie dla mnie

Fluid zakupiłam pod wpływem opinii wizażianek, niestety w moim przypadku okazały się one zupełnie nie trafione. Fluid słabo się rozprowadza, w ogóle nie kryje, po 2 godzinach znika z twarzy. Jedyny rozbłysk jakiego się dopatrzyłam to maleńkie drobinki mieniące się na twarzy (wyglądające nieco sztucznie). Twarz po 2 godzinach wygląda na poszarzałą i niezdrową. Jestem w posiadaniu koloru o nr 100 za jasny nawet dla blado licych.Używałam tego produktu :dwa dni
Ilość zużytych opakowań:niestey nie zużyję nawet 1

średniaczek...

Od kosmetyków selektywnych zawsze oczekuję więcej niż od kosmetyków przypuśćmy ze średniej półki. I niestety Dior kolejny raz mnie rozczarował..Kupiłam ten podkład z myślą o tym, żeby lekko rozświetlić buzię, nadać jej zdrowy wygląd. Wybrałam najjaśniejszy kolor i niestety okazało się, że na buzi przybiera różowy odcień (wiem, mogłam najpierw zaopatrzyć się w próbkę :D . Mimo, że mam cerę raczej bezproblemową to jednak wolałabym żeby coś na tej buzi było :) a tutaj po kilku godzinach podkład znikał, a to co pozostawało przypominało tłustawą poświatę ( a jestem posiadaczką cery suchej....). Mimo wszystko daje mu 3 gwiazdki za wydajność, za to, że nie robił zacieków czy plam na buzi i za bardzo poręczną buteleczkę..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

zaskoczona

I to mile.Co prawda na razie testuję próbkę z Sephory, ale wiem że na wiosnę go kupię.Nakłada się super,potem trochę się przestraszyłam bo zaczęłam zaraz po nałożeniu się świecić ale poszłam zrobiłam kawę, spojrzałam w lustro i świecenie zniknęło. Wypudrowałam się Meteorytami iiii spojrzałam po 4-ech godzinach w lustro i byłam zachwycona. ślicznie i zdrowo wyglądająca buzia i ładny blask. Photoshop w buteleczce. Muszę dodac że szukając podkładu dla mieszanej cery nie mogłam znaleźć idealnego i zaczęłam próbować podkłady innego typu i trafiłam na ten,

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie próbki

Drogi ale wydajny

Bardzo dobry, lekki i trwały. Bałam się, że będzie dawał tylko efekt rozświetlenia bez żadnego krycia ale miło się rozczarowałam. Jak na podkład rozświetlający kryje całkiem nieźle a efekt jest niezwykle naturalny. Skóra nawet po całym dniu jest nawilżona jak po nałożeniu kremu i nie świeci się w okolicy nosa (to mój stały problem). Genialnie stapia się ze skórą, nie m mowy o żadnych skórkach, zmarszczkach, nie zbiera się w porach. Po prostu druga skóra. Cena wysoka ale jest wydajny (na około 3 miesiące wystarczy spokojnie). Polecam!!!

Używam tego produktu od tygodnia