Bielenda, Sexy Mama Skuteczny krem antybakteryjny przeciw trądzikowi i przebarwieniom hormonalnym

Preparat skutecznie zabezpiecza skórę przed powstawaniem trądziku i przebarwień związanych ze wzrostem poziomu hormonów w organizmie podczas ciąży. Normalizuje pracę gruczołów łojowych, delikatnie złuszcza naskórek, redukuje istniejące wypryski i zmiany trądzikowe, rozjaśnia widoczne przebarwienia, intensywnie nawilża i odżywia.

Nie pomógł a zaszkodził

Mam cerę mieszaną, kupiłam ten krem ze względu na antybakteryjny charakter i dobry skład dla kobiet w ciąży. Niestety dla mnie był zapychający, po jego użyciu wyskakiwały mi krostki. Poza tym buzia świeciła się po nim jeszcze bardziej. Dla mojej strefy T to nie był dobry kosmetyk niestety.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

byłby ideałem gdyby nawilżał

Co prawda w ciąży nie mam problemów z trądzikiem, ale ostatnimi czasy zauważyłam u siebie przebarwienia nie tylko na twarzy, ale i na ciele.
Kremu używam na twarz, ale także na linię przy pępku. Rzeczywiście, wydaje mi się, że przebarwienia są lekko rozjaśnione, a przez to mniej widoczne.
Konsystencja kremu jest gęsta jak na krem do twarzy, ale rozsmarowuje się bardzo ładnie i szybko się wchłania.
Kosmetyk ten nie uczulił mojej alergicznej skóry.
Niestety jestem posiadaczką cery bardzo suchej i ten krem sobie z nią nie radzi, konieczne jest smarowanie twarzy również kremem nawilżającym.

+rozjaśnia przebarwienia
+gęsta konsystencja
+krem szybko się wchłania
+całkiem ładny zapach
+wydajność
+cena
+skład odpowiedni dla kobiet w ciąży

I jedyny minus jaki ja zauważyłam:
-nie nawilża skóry. Czasem nawet mam wrażenie, że ją wysusza

Reasumując. Preparat ten bardzo polecam. Myślę, że dla osób z cerą normalną lub tłustą będzie on strzałem w dziesiątkę :)

Używam tego produktu od: troszkę ponad miesiąc