AA, Formuła zimowa, Pomadka ochronna do ust SPF 25

AA, Formuła zimowa, Pomadka ochronna do ust SPF 25

Marka
Pojemność 4,2 ml

Pomadka zapewnia ochronę przed mrozem, słońcem, wiatrem, suchym i chłodnym powietrzem zapobiegając pękaniu ust. Naturalne woski tworzą warstwę ochronną, która zabezpiecza delikatny naskórek przed odwodnieniem, zmiękcza i wygładza usta. Olej ze słodkich migdałów oraz masło shea nawilżają, natłuszczają i regenerują, przynosząc ulgę spierzchniętym ustom. System filtrów SPF 25 zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Testowana dermatologicznie z udziałem osób z chorobami alergicznymi skóry. Z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry.

balsam do ust
przeciwsłoneczne, regenerujące, nawilżające, wygładzające, ochronne
bez parabenów, hipoalergiczna
w sztyfcie

Jestem na nie.

Pomadkę dostałam jako gratis do zakupów. Niestety rozczarowała mnie.
Pomadka jest bardzo twarda i trudno ją było każdorazowo rozsmarować na ustach, w dodatku pozostawiała lepką, nieprzyjemną warstewkę.
Zapach neutralny. Faktycznie chroniła przed mrozem (stosowałam w zimie), ale żadnych innych zalet nie widzę.
Twarda, przy bardziej zdecydowanym nacisku po prostu się nadłamała, nie nadawała się jako podkład pod pomadkę gdyż się nie wchłaniała. Miałam wrażenie, że nieco wysuszała w efekcie usta.

OK+

Bardzo fajna nawilżająca pomadka. Używałam zimą - bardzo ładnie pielęgnowała i odżywiała usta. Dodatkowo przyjemnie pachniała. Mimo masełkowatej konsystencji była bardzo wydajna. Plus za filtr SPF.

No niestety

Skusiłam się na zakup, bo:
1. była promocja
2. misie na opakowaniu
3. napisali, że dobra dla skóry wrażliwej
4. miała być hitem na zimę.
i co? a właśnie, że nic. Co prawda ma swoje plusy: nie uczula, trochę nawilża, chroni przed mrozem, to jednak ma więcej minusów. Usta są wręcz białe. Wyglądają jak polane lukrem albo nie wiem, brudne od czegoś białego. Chciałam używać na noc, ale produkt zlepia się w takie nieprzyjemne grudki. Sama konsystencja jest taka jakaś dziwna, nieprzyjemnie się ją aplikuje. Zapach też nie powala - dla mnie kosmetyk ma pachnieć ładnie albo wcale. Mimo, że zapłaciłam za nią tylko 3 zł to mam poczucie zmarnowanych pieniędzy, bo mogłam dołożyć do czegoś lepszego.

Nie polecam, bo bardzo bieli usta

Koszmarek. Wystarczy delikatnie przejechać nią po ustach, aby były bielutkie jak u piekarza... Działanie tego czegoś trudno jest określić, bo nie wyobrażam sobie chodzić z tak białymi wargami, na noc też się nie nadaje, bo rano na ustach zostaje biały nalot. W ogóle pomadka jest na ustach chwilę a potem znów są one spierzchnięte.
Użyłam kilka razy i wyrzuciłam. Rozumiem, że ma filtr, ale używałam już pomadek z filtrami, które wcale ust nie bieliły. Odradzam zakup!

Dobra na zimę

Zakupilam ta pomadke zima, kiedy wiadomo jak trudno jest dbac o usta. Pogoda, mroz, snieg daje sie nam wtedy we znaki niemilosiernie, a nase usta cierpia szczegolnie. Kiedy tylko zobaczylam ta poamdke na polce stweirdzilam, ze musze ja miec. Nie jest ona idealem, ale jest calkiem dobra.

+ nawilza
+ nie uczula
+ wydajna
+ ladne opakowanie.

Minusy to:

- bieli usta, przez co trzeba ja rozcierac, aby wygladala naturalnie, ale jest to dosc trudne
- lubi sie rozchodzic po ustach
- okropnie twardy sztyft
- toporna konsystencja

Używam tego produktu od: zima 2014

Bieli usta!

Bardzo nie podoba mi się fakt, że ta pomadka bieli usta. Stosuję ją tylko i wyłącznie na noc.

PLUSY:
- nawilża usta,
- dobrze się rozprowadza,
- już po jednej aplikacji widać, że usta są bardziej miękkie a suche skórki znikają.

MINUSY:
- bieli usta, przez co nie stosuję jej w ciągu dnia, gdy gdzieś idę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Na zimę jak znalazł

Tak jak w tytule - pomadka świetnie sprawdzi się w typowo zimową pogodę ze względu na obecność wysokiego filtra i tłustą powłoczkę, którą zostawia na ustach. Przyjemnie pachnie, delikatnie, nie drażniąco. Minusem jest to, że przy grubszej warstwie strasznie bieli usta, ale to dzięki wspomnianemu filtrowi. Trzeba więc uważać z ilością nakładanej pomadki. Ja jednak z tego względu używałam jej wyłącznie w domu, najlepiej na noc. Dodatkowo jest dość twarda i trzeba ją troszeczkę rozsmarować.

Nie jest zła, ale drugiego opakowania już nie kupię.

I tak i nie.

Szukałam czegoś z wysokim SPF na usta i padło na AA.

Plusy:
+bardzo dobrze nawilża, doskonale wręcz
+pozostawia tłustą warstewkę na ustach, więc doskonale chroni

Minusy:
-strasznie bieli. Jak ktos ma bardzo spierzchnięte usta i nałozy ta pomadkę, to doslownie ma biale usta jak pomalowane korektorem. Masakra totalna.

Ekstremalnie cienka warstwa jakoś wygląda, ale jak sie grubiej przejedzie po ustach, to wstyd na zewnątrz wyjść.

Szkoda, bo to bielenie dyskwalifikuje ją u mnie, ale jak ktoś szuka czegoś meeega regenerującego na noc, to pomadka będzie rewelacyjna....

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Bardzo fajna pomadka

Pomadka,która rzeczywiście chroni usta. Nie pękają i nie wysuszają się. Jestem jak najbardziej na tak.

Jedyny problem to jej kolor, jest biała a po nałożeniu na usta daje taki dziwny kolor w zależności od naturalnego koloru ust. Z moimi wychodzi różowy (za to - 0,5 gwiazdki). Na początku trzeba ją &quot;wyrobić&quot; i ciężko się rosmarowywuje na ustach.

Dodam,że ma niesamowity zapach. Taki budyniowy.