Soraya, Moisturizing Spa Shower Gel (Nawilżający żel pod prysznic `Minerały morskie`)

Nawilżający żel pod prysznic SPA dostarczy skórze blasku i głęboko ją nawilży. Cenne minerały morskie poprawią ukrwienie skóry dzięki czemu stanie się ona lepiej dotleniona i odżywiona. Świeży zapach żelu sprawi, że kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością.

nic w nim złego, nic specjalnego

Dodałam, więc pora i ocenić.
Zacznę od tego, że żel dostałam w gratisie do zakupów. Nie wiem, czy jest dostępny w normalnej sprzedaży, bo na moim pisze "produkt bezpłatny", jednak znalazłam w internecie oferty z tymi żelami.
Żel jak żel. Lubię jego kolor. Uwielbiam niebieski, więc z tym mi pasuje ;)
A co do samego preparatu. Nieźle się pieni, konsystencję ma raczej gęstą. Taka lekko rozpuszczona galaretka.
Jest też bardzo wydajny. Chyba najwydajniejszy żel jaki używałam. Chociaż, używając go miałam wrażenie jakbym była jakaś nie do końca czysta.
Na pewno nie wysuszał, a takich żeli ze świecą szukać.
Opakowanie też nie jest złe. Raczej typowe dla kosmetyków Soraya. Nawet zdarzyło mi się pomylić ten żel z tonikiem, bo buteleczki są identyczne. No, ale dzięki temu widać ile produktu zostało, a to jest wielki plus jeśli w domu kończą się kąpielowe zapasy.
Podsumowując. Dostałam za darmo, nie wybrzydzam, a nawet sobie chwalę, jednak sama nie wiem czy bym go kupiła ponownie. Być może...

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250ml