AA Face VITALlift, Mleczko do demakijażu

AA Face VITALlift, Mleczko do demakijażu

Mleczko do demakijażu o działaniu liftingującym i nawilżającym. Bogate w składniki odżywcze, zostało specjalnie opracowane z myślą o potrzebach skóry dojrzałej, która wymaga wyjątkowo intensywnej pielęgnacji. Preparat dokładnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Dzięki właściwościom liftingującym i uelastyczniającym kompleksu Liftiline skóra jest napięta i wygładzona. Zawarte w mleczku wyciągi z wiśni japońskiej ( bogatej w wit.C) oraz z liści oliwki nawilżają, regenerują oraz nadają skórze witalność i zdrowy koloryt.

Oceniam na 4.00

Bardzo fajne mleczko :). Jak już zauważyły poprzedniczki- nie porażnia i nie szczypie w oczy a to dla alergiczek i osób z wrażliwą skórą jest chyba najważniejsze.. :). Co do minusów.. Ma małe problemy ze zmywniem wodoodpornego tuszu,ale to akurat na to można pominąć oczy :D.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

podrażnia i uczula.

Kupiłam je z konieczności - w drogerii nie było mleczka, którego używam, więc jako alergiczka i osoba o skórze wrazliwej postanowiłam zaufaj oceanikowi i... zawiodłam sie na całej lini - mleczko podrażniło mi bardzi skórę i wywołało nieprzyjemną reakcję alergiczną - cała twarz, szczególnie policzki przez kilka godzin była czerwona i opuchnięta, piekła i szczypała - szczęście, że nie przyszło mi do głowy zmywac tym oczu, bo mogłabym mieć poważne problemy.
Z całego serca odradzam osobom, które mają skłonność do podrażnień, bo ja po wieczornym demakijażu jeszcze dziś rano miałam ślady...

Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań: jedna aplikacja

Różowy i milusi

Mleczko do demakijażu potrzebne kobiecie na codzień prawie tak samo jak facet. Bez niego ani rusz. To ostatnie zakupiłam bez przekonania. Muszę jakiegoś używać. A tu miła niespodzianka. Jest delikatne, i skuteczne. I nawet pozostawia - nieoczekiwane wcześniej - uczucie komfortu. Polecam wszystkim, nie tylko tym z wrażliwą skórą. A swoją drogą ile zadowolenia i satysfakcji można mieć z małej rzeczy. Kosztuje niewiele a przyjemności wystarcza na cały dzień a potem jeszcze na całą noc.

Manicure - klasyczny

Bez peanów,bez narzekań

Kupiłam zupełnie przypadkowo, w pośpiechu. Wystarczyła informacja, że mleczko do demakijażu i nazwa producenta ;)
Zakup trafiony o tyle, że mleczko jak mleczko, bez fajerwerków, lecz poprawne. Ładnie pachnie, delikatnie usuwa makijaż. Niestety w moim przydpadku nie radzi sobie z makijażem oczu (mimo, że maskarę mam niewodoodporną) oraz lekko szczypie (mam nieco podrażnioną skórę kwasami). Efekt liftingujący jest nieco naciąganą obietnicą.

jedno z lepszych

Jedno z lepszych mleczek, jakich używałam. Dobra konsystencja, świetnie zmywa, i co dla mnie najważniejsze - "nie szczypie w oczy", a ta przypadłośc dopada mnie po użyciu większości mleczek. Ogólnie jestem na tak, na pewno jeszcze wrócę do niego.
Podoba mi się także opakowanie - jakieś takie lepciejsze niż poprzednie AA. Cenowo wyżej niż pozostałe AA, ale wolę niewiele dopłacić i mieć komfort (kupiłam za niecałe 16 zł). Aha, lifting i inne takie to tylko dekoracja naklejki :)

skład: aqua, paraffinum liquidum, ethylhexyl stearate, glycerin, ceteareth-12, sorbitan monostearate, triethylhexanoin, cetearyl alcohol, butylrospermum parkii butter, panthenol, olea europaea (olive) leaf extract, malpighia punicifolia extract, tocopheryl acetate, carbomer, allantoin, triethanolamine, hydrolyzed wheat protein, methylparaben, propylparaben,phenoxyethanol, DMDM hydantoin, retinyl palmitate, parfum, butylphenyl methylpropional.

zwykłe mleczko

Eeee tam , jakieś liftingi... Mleczko jak mleczko, nie jest złe, nieźle zmywa makijaż ale cholernie piecze w oczy. Nie nadaje się do demakijażu oczu. Co do konsystencji to wolę bardziej gęste. Generalnie nie odradzam ale i nie polecam.