Garnier, Fructis, Fresh, Szampon wzmacniający do włosów normalnych i szybko przetłuszczających się

Szampon zawiera witaminy B3 + B6, które dodają energi włosom aż od ich nasady. Kwasy AHA wzmacniają je. Dzięki temu włosy są pełne energii i świeże na dłużej i lekkie, a skóra głowy skóra głowy jest oczyszczona. Szampon zawiera aktywny koncentrat z owoców.
Efekty:
Wzmocnienie od wewnątrz - 2 razy mocniejsze*
Blask na zewnątrz - powierzchnia 3 razy bardziej gładka**
* Po 10 zastosowaniach.
** Po 5 zastosowaniach aktywnego koncentratu z owoców.

Jeszcze bardziej przetłuszczające się włosy!

Szampon niby przeznaczony do włosów przetłuszczających się, a zamiast je prawidłowo odświeżać sprawia, że stają się jeszcze bardziej tłuste. Nie nadaje się do codziennego stosowania. W ogóle nie oczyszcza. Jestem zawiedziona. :(

wzmaga przetłuszczanie

Szampon ma ładne opakowanie, wygodną butelkę i piękny, świeży zapach.
I to na tyle jeśli chodzi o zalety.
Produkt ten powoduje wzmożone przetłuszczanie sie włosów. Nie po to kupuję szampon do włosów przetłuszczających aby ten efekt jeszcze wzmagać, No niestety, nie polecam.

Mój ulubiony

Szampon ma ładny orzeźwiający zapach i dobrze się pieni.
Włosy po jego użyciu sa puszyste i swieże, nieprzyklapniete.Normalnie myje włosy codziennie a z Fructis Fresh po 2 dniach wygladaja nadal Ok.Nie powoduje swędzenia skóry głowy i łupieżu
Duża butelka w niskiej cenie

Jest okey.

Szampon ma bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Produkt ładnie myje i odświeża włosy. Nie pojawił się po nim łupież jednak nie zauważyłam po nim tego by spowolnił przetłuszczanie się włosów.

Bardzo dobry

Naprawdę działa, włosy się tak szybko nie przetłuszczają, są o 1 dzień dłużej świeże.
plusy:
+dłuższa świeżość włosów
+cena
+wydajność
+zapach
minusy:
brak ;-)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz zniszczyć sobie włosy? Sięgnij po ten szampon!

Pamiętam jak kiedyś myłam włosy tym, co kupowała mama przy pierwszej lepszej okazji. Nie patrzyłam na skład, a na milion rodzajów etykietek na opakowaniach od szamponów. Myślałam sobie wtedy "Wow, skoro mają taką szeroką ofertę, to pewnie wszyscy kupują go i sobie chwalą i z pewnością znajdę coś dla siebie" oraz "Jest nieco droższy, to pewnie świadczy o tym, że jest dobry".
Dopiero po czasie uświadomiłam sobie jak bardzo ten szampon zniszczył mi włosy. Atakujące napisy "FRUCTIS", "OWOCE", "ŚWIEŻOŚĆ", "DO CODZIENNEGO STOSOWANIA" i inne badziewia skłoniły mnie do kilkukrotnego zakupu tego szamponu. Po wymęczonym opakowaniu starałam się ratować swoje włosy skacząc z jednego rodzaju szamponu Garnier do danej pielęgnacji na drugi, a w efekcie używania moje włosy stały się oklapnięte, suche na końcówkach, a skóra głowy zaczęła tak ekspresowo przetłuszczać się, że zmuszało mnie to do CODZIENNEGO mycia włosów - było to dla mnie nie do pomyślenia, ponieważ moje włosy nigdy jeszcze nie były w takiej kondycji.

Pół gwiazdki więcej dałam za zapach, bo na prawdę jest piękny i odświeżający. Będę powtarzała to do upadłego - nie dajcie się zwieść pięknym opakowaniom, krzykliwym napisom i trzema rzędami półek zapełnionymi szamponami Garniera, które daje do myślenia "Skoro jest go tak dużo, to na pewno jest dobry".

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok. 3, każde przeznaczone do innej pielęgnacji włosów

Całkiem fajny produkt

Od zawsze byłam ciekawa Fructisów, moja siostra używała duetu Goodbye Damage i była bardzo zadowolona i dużo osób je chwaliło, wkęc stwierdziłam, czemu nie i sięgnęłam po wersję Fresh. Zacznijmy od plusów.
+ włosy są miłe w dotyku, dość miękkie
+ super się pieni = dość wydajny
+ ładny zapach
+ dobrze się spłukuje
+ na drugi dzień po myciu włosy nadal pachną
+ dostępność
+ cena

A teraz minusy.
- po dłuższym stosowaniu musiałam myć włosy częściej, wcześniej co około 5 dni spokojnie, teraz max 3 dni
- nie zauważyłam szczególnej poprawy kondycji włosów
- trochę plącze włosy
- niewygodne zamknięcie

Ogólnie całkiem okej, jednak jak skończę to opakowanie to zmieniam na inny :-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zło dla włosów.

Dlaczego ja do tych szamponów wzdychałam kilka lat temu, no dlaczego? :D
Od lat mama kupuje proste, ziołowe szampony, moje włosy oraz ja je lubimy, służą nam dzielnie i nie czuję potrzeby sięgania po droższe, ,,markowe" myjadła do włosów. Poza tym nie mam w zwyczaju stosowania szamponów perłowych-mam wrażenie, że obciążają włosy.
Recenzowany szampon kupił sobie mój brat, a ja z ciekawości umyłam nim włosy dokładnie 9 razy, bo po tylu razach doskonale wiedziałam, że to zły produkt.

Mam włosy przetłuszczające się, wymagające codziennego mycia. Ten szampon w ogóle nie pomaga im w zmniejszeniu tego problemu, wręcz przeciwnie-o ile domywa włosy z sebum i codziennych zabrudzeń typu kurz i silikony(nie próbowałam zmywać nim olei) i włosy wydają się po umyciu być czyste oraz świeże, o tyle bardzo szybko robią się oklapnięte i płaskie-myję włosy wieczorem i po tym szamponie rano włosy nadawały się tylko do związania, wieczorem przed myciem zaś były już bardzo chamsko przetłuszczone.

Że wzmacnia włosy, które stają się pełne energii? Dobre sobie-włosy są płaskie, bez życia, a do tego koszmarnie się elektryzują, są szorstkie i wyglądają jak suche sznureczki-mimo zastosowania odżywki.
Po innych szamponach oraz odżywkach i maskach, które stosuję takich atrakcji nie miałam-takie rzeczy tylko po tym szamponie Fructisa.

Do tego szampon bardzo nie lubi się z moim wrażliwym i przetłuszczającym się skalpem, który po kilku razach z Fructisem zaczął niemiłosiernie swędzieć i przetłuszczać się jeszcze bardziej.
Dodam, że szampon bardzo, ale to bardzo dokładnie spłukuję, a ten produkt spłukuje się wybitnie opornie, pewnie z uwagi na gęstą i perłową konsystencję.

Opakowanie-koszmarna ta butelka, bo na tym kulkowym zatrzasku można sobie połamać wszystkie paznokcie, otwiera się bardzo ciężko i trudno.

Szampon ma gwiazdkę tylko za przyjemność mycia-pieni się doskonale w niewielkiej ilości(jest tak gęsty, lepki i perłowy, że nie ryzykowałam nanoszenia go bezpośrednio na włosy-przed myciem każdy szampon rozcieńczam z wodą w kubeczku), piana jest tak kremowa i gęsta, że z chęcią by się nią masowało głowę cały czas.
Do tego zapach-słodki, owocowy, uroczy.
Naprawdę miło się tym szamponem myje głowę, szkoda tylko, że tak szkodzi.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 9 użyć, czyli jakaś 1/10 butelki

Bardzo dobry

Szampon jest bardzo dobry, kupiłam go już kilka razy i byłam zadowolona. Ładnie pachnie, dobrze się pieni(lecz łatwo również można go spłukać z włosów), oczyszcza włosy, delikatnie je odżywia. I co ważne przy moich cienkich włosach nie obciąża ich.
Jak dla mnie jest to numer 2 z szamponów marki Garnier Fructis.

Używam tego produktu od: Ten szampon używałam już kilka razy.
Ilość zużytych opakowań: Sześć dużych opakowań

Daje rade ;)

Mam cienkie, zniszczone wlosy z tendencja do przetluszczania, wczesniej musialam wlosy myc codziennie teraz daje rade 2 dnj bez mycia, nie obciaza wlosow wrecz je unosi, na pewno do niego wroce ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

najgorszy szampon jaki miałam

Nigdy tak nie żałowałam straconych pieniędzy jak po kupieniu tego produktu.

Szampon niby jest do przetłuszczających się włosów a w ogóle się do nich nie nadaje.
Po użyciu go, moje włosy były dwa razy bardziej tłuste niż przed myciem. Początkowo myślałam że może w jakiś dziwny sposób źle go używam, ale po dłuższym stosowaniu i wielu testach i podejściach do niego, efekt wciąż był ten sam!

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: próbowałam przez jakiś miesiąc

po prostu fajny

Nie mam nic szczególnego do napisania na jego temat.
Nie mogę powiedzieć, żeby moje włosy nagle z jednego dnia zaczęły wytrzymywać trzy, ale też się tego nie spodziewałam.

Ma przyjemny zapach, zwłaszcza na lato.
Fajnie się pieni.

Dobry, ale nie powala na kolana.

Używam tego produktu od: z przerwami na inne, ale od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie minimum kilkanaście