Avon, Naturals, Honey Extract & Jojoba Oil Shampoo (Szampon wygładzający `Miód i Jojoba`)

Szampon do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera ekstrakt z miodu, bogaty z witaminy i minerały, wspomaga nawilżanie, znany jest też z właściwości wygładzających, odżywczych i antybakteryjnych. Olejek jojoba z witaminami A, D i E oraz antyoksydantami, znany z działania nawilżającego, pomaga wzmacniać włosy.

Uczula

To jest jedyny szampon, jaki mnie kiedykolwiek uczulił. Trzeba przyznać, że ma ładny zapach i faktycznie efekt wygładzenia włosów czuć już przy pierwszym myciu. Ale nie kosztem swędzącej skóry głowy. Nie polecam wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem z alergiami. To mnie zawiodło, myślałam, że Avon to dobra firma, a już drugi raz trafiam na kosmetyk od nich, który uczula.

Skuteczny szampon.

Bardzo ładnie wygładza moje puszące się wlosy. Dobrze myje, cudnie pachnie i jest niedrogi. Myślę, że jeszcze nie raz po niego sięgnę. Zwłaszcza jak będzie w jakiejś promocji. Dużym plusem jest to, że nie plącze włosów, odżywka jest zbędna mi wystarcza serum na końcówki. Polecam. Porządny szampon!!!

Bardzo miłe zaskoczenie

Bardzo przyjemny! Mam włosy w raczej dobrej kondycji, jedynie końce lekko suchawe ze wzgl na ombre. Ładnie pachnie - słodko, miodowo, dobrze się pieni, jest w miarę wydajny, dobrze myje, włosy się po nim nie plączą, są sypkie, miękkie, nie jest drogi, nie obciąża włosów.
Mam hoopla na punkcie testowania szamponów i ogólnie specyfików do włosów i ten szampon podoba mi się na tyle, że jestem skłonna kupić go znów jak się skończy.

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku