Lirene Dermoprogram, Pearl Lifting 45+, Krem + serum liftingujące

Lirene Dermoprogram, Pearl Lifting 45+, Krem + serum liftingujące

Krem + serum liftingujące na dzień skutecznie odbuduje gęstość i elastyczność skóry, poprawi jej napięcie i sprężystość, wyraźnie ją wygładzi i rozświetli. Wyglądaj pięknie i młodo!
Krem wzbogacony o serum liftingujące dzięki kompozycji unikalnych składników aktywnych sprawia, że skóra odzyskuje gęstość i elastyczność. Zastosowany w kremie FitoDHEA, nazywany hormonem młodości, aktywizuje produkcję kolagenu i elastyny, przyspieszając regenerację skóry i przeciwdziałając zwiotczeniu. Umieszczony w specjalnych nośnikach kwas rozmarynowy wnika głęboko w strukturę skóry i w połączeniu z Tioproliną chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami. Wyciąg z białej perły zawiera aminokwasy niezbędne do produkcji białek decydujących o elastyczności skóry. Drobinki perłowe redukują nierówności i rozświetlają, powodując natychmiastowy efekt optycznego retuszu zmarszczek.

W POSZUKIWANIU IDEAŁU...

Gdy powiedziało się: A, trzeba powiedzieć: B... To jedyny powód, dla którego nie wyrzuciłam tego kremiszcza po tygodniu użytkowania. Ale po kolei...

ZALETY:
+ LIFTING:
tak, pod tym względem krem zdecydowanie się sprawdza,

+ KONSYSTENCJA:
preparat dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,

+ DOBRZE DOGADUJE SIĘ Z KOSMETYKAMI DO MAKIJAŻU,

+ PRZYZWOITY FILTR:
15 SPF, gdy pozostałe produkty Lirene mają filtr na poziomie średnio 10 SPF,

+ ERGONOMICZNOŚĆ:
opakowanie wystarcza mniej-więcej na 3-4 miesiące,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
Rossmann, hebe, Drogerie Natura, Tesco - znaleźć go można praktycznie wszędzie.

+ CENA:
niewygórowana.

WADY:
- PERŁOWY POŁYSK:
toleruję takowy w błyszczykach i pomadkach, ale nie rozumiem w jakim celu producent zastosował podobne rozwiązanie przy kremie do twarzy,

- AKTYWACJA TRĄDZIKU:
radziłabym unikać tego produktu osobom, które mają z tym kłopot, ponieważ cera trądzikowa średnio go toleruje,

- NOTORYCZNE ŁZAWIENIE OCZU:
bez względu na to, czy wklepię krem w ich sąsiedztwie czy nie,

- Z KOŃCEM DNIA - EFEKT TŁUSTEJ, ŚWIECĄCEJ MASKI NA TWARZY:
mogę stawać na głowie, a końcowy efekt zawsze jest ten sam.

Potrafię przyznać się do błędu - ZAMIAST kierować się recenzjami i uważnie przeczytać opis na opakowaniu, poprzestałam na recenzjach - MOJA WINA:D

Co nie zmienia faktu - i należy zwrócić na to uwagę - że PRODUKT NIE NADAJE SIĘ dla osób, które od kremu oczekują efektu matu ANI dla tych z cerą trądzikową. Tyle w temacie.

Używam tego produktu od: 3 miesiące(w porywach do 4)
Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Działa

Bardzo dobry krem - prawie tak dobry jak jego wersja na noc :) Sprawdzi się przy cerze tłustej, bo choć nie ma właściwości matujących, nie powoduje błyszczenia. (latem może być za ciężki).

Modeluje owal twarzy - choć to nie to samo, co skalpel - ale jak dotąd to jedyny krem z tej półki cenowej, który poprawił moje opadające policzki.

Nie powoduje wysypu krostek, nie uczula, nie podrażnia, jest bezpieczny dla cery wrażliwej.

Przyjemnie pachnie.

W promocji kosztuje ok. 25 zł.

Używam tego produktu od: ok, rok
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Cieszę się, że na niego trafiłam

To moja pierwsza ocena na tym forum i miło mi, że pozytywna:)
Nie mam jeszcze 45 lat, ale kiedyś skusiłam się na niego w cenie promocyjnej, będąc w sklepie akurat po nowy krem na dzień. Na ogół podchodzę do kremów nieufnie, bo mam cerę dość wrażliwą. Jednak tu nastąpiło zaskoczenie, bardzo pozytywne. Nic mnie nie podrażniło, nie zapchało, a buzia jest fajnie wygładzona. Krem jest rewelacyjny pod makijaż. Nie oczekuję oczywiście od kremów odmłodzenia, czy wyprasowania zmarszczek, których na szczęście jeszcze nie mam. Oczekuję komfortu i wygody. Komfort ma polegać na tym, że nic mi się po twarzy nie będzie "glucić", "turlać" i świecić po godzinie. A wygoda, to gładkie zaaplikowanie, łatwe i szybkie wchłanianie. A więc wszystko wchłania się, jak należy, nic się nie turla, nie gluci, nie świeci. Po paru miesiącach stosowania skóra wygląda świeżo, jest wygładzona i promienna.
Podoba mi się miła, delikatna konsystencja tego kremu. Również podoba mi się zapach - bardzo subtelny, delikatny, niemal niewyczuwalny.
Reasumując, jestem bardzo zadowolona. Po skończeniu obecnego słoiczka zamierzam na wiosnę skorzystać z innego produktu, silnie nawilżającego, bo nie lubię stosować jednego kremu w tzw. nieskończoność. Ale zaraz potem kupię ponownie ten.

Używam tego produktu od: prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego