Organique, Spa & Wellness, Sugar Scrub Cranberry (Cukrowy peeling do ciała Żurawina`) (nowa wersja))

Żurawinowy peeling o nowej, udoskonalonej formule skutecznie oczyszcza, odświeża skórę i przygotowuje ja do dalszej pielęgnacji. Kryształki cukru zatopione w dobroczynnych lipidach delikatnie masują i złuszczają zrogowaciały naskórek. Drobinki żurawiny uzupełniają działanie oczyszczające preparatu, a bogactwo zawartych w nich witamin C i E dodatkowo wzmacnia i chroni skórę przed starzeniem. Olej sojowy i masło Shea zapewniają komfort użycia, natłuszczają i wygładzają. Po peelingu skóra odzyskuje blask, jest miękka, gładka, odświeżona i pachnąca owocem żurawiny.

Bardzo dobry peeling

Póki co jest to jeden z moich ulubionych peelingów. Uwielbiam go używać, uwielbiam efekty jakie daje. Jest drobnoziarnisty, nie szoruje skóry a jednak ją złuszcza i oczyszcza. Skóra po zastosowaniu na długo pozostaje miękka i nawilżona, peeling zostawia na niej przyjemną warstwę masła shea. Nie podrażnia skóry, naprawdę dobrze działa. Jest gęsty i bardzo wydajny. Jedyny minus to niezbyt atrakcyjny zapach, trochę sztuczny.

Jak najbardziej tak

Zanim trafiłam na ten peeling, miałam pare wcześniej ,ale żaden nie spełniał moich oczekiwań.
Nie miałam efektu wygładzenia skóry , bywały takie które mnie uczulały ,bądź po prostu nie działały.
Ten przekonał mnie ze względu na skład i zapach żurawiny, którą uwielbiam .
Nie zawiodłam się , skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.
Nie podrażnia , jest bardzo wydajny.