Kallos, KJMN, Milk, Mleczna maska do włosów

Kallos, KJMN, Milk, Mleczna maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości pielęgnującej proteiny mlecznej dogłębnie odżywia i nawilża całą strukturę włosów. Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiste, lśniące i łatwe w układaniu.

Nie

Kupiłam ją z ciekawości ponieważ używałam wiele masek tej firmy..ta bardzo mnie zawiodła. Włosy strasznie się przetłuszczają po niej, zapach dość mdły. Nie daje żadnych dobrych efektów. Zaleta to niska cena i wydajność.

Średniak

Kupiłam ją, ponieważ miałam wcześniej inną maskę z tej firmy a akurat tamtej nie było.
Jednak ta maska nie jest tak dobra, nawilżenia nie było prawie wcale, włosy się strasznie poplątały i ciężko było je rozczesać. Jedyny plus to to, że były nabłyszczone.
Maska pachnie jak kaszka dla dzieci, jak dla mnie zapach ciut za słodki.

Dobra maska

Maski kallosa stosuje już wiele lat,testowałam różne i to jedna z tych które najbardziej mi pasują jest tylko jedna która według mnie jest lepsza. Maska odżywia włosy,sprawia,że są miękkie,łatwiej jest mi je czesać.Pięknie pachnie,włosy wyglądają na zadbane,odżywione.Na tą cene to naprawdę bardzo dobra maska.

Dobra maska w niskiej cenie

Zaczęło się od tego, że w Naturze kupiłam mały słoiczek tego Kallosa do przetestowania. Mam włosy zdrowe, od czasu do czasu farbowane szamponetkami, raczej w kierunku średnioporowatych.
Produkt zachwycił mnie już od pierwszego użycia. Włosy były zdyscyplinowane i błyszczące (produkt nałożyłam na włosy i wprasowałam go w pasma, żeby zaoszczędzić czas). Gdy tylko wykończyłam słoiczek, zamówiłam litrowe opakowanie i używam tej maski do dzisiaj. Nie wymaga ona tuningowania, żeby włosy wyglądały jak trzeba.

Super

Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Ja używam go przeważnie w połączeniu z płukanką i trzymam ba włosach około 15 min, ale osobno sprawdza się równie świetnie. Włosky po masce są bardzo miękkie, nie puszą się, wyglądają bardzo zdrowo. Rownież rozczesywanie i modelowanie włosów jest przy niej o wiele łatwiejsze. Wydajność nie powala, jest raczej przeciętna, ale za taką cenę na prawde warto. Jedynym minusem jak dla mnie jest zapach, ale jest to sprawa indywidualna, wiec niesprawiedliwie byłoby odjąć z tego względu gwiazdkę. Na prawde polecam ;)

Średniak

Miałam kilka rodzajów tej maski. Niestety ta poza przyjemnym zapachem nie zrobiła na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Nie mogę powiedzieć, że jest beznadziejna ale na moje suche, farbowane i łamiące się włosy jest jednak za słaba.

Kochane proteiny

Ja tę maskę pokochałam. Z pewnością wypróbuję też inne wypusty tej marki, ale coś czuję, że do tej wersji wrócę. Proteiny w niej zawarte sprawiają, że moje włosy wyglądają na odżywione, zdrowsze i mają większą objętość. Utrzymanie ich w ryzach i rozczesanie stało się znacznie łatwiejszym zadaniem. A dodatkowo pięknie nabłyszcza, nawilża i wygładza.
Oczywiście nie polecam jej używać przy każdym myciu, wszystkie włosy potrzebują zróżnicowania ;) Ja sięgam po nią średnio raz, do dwóch, w tygodniu ;) Nie pozwólcie kosmykom się do niej przyzwyczaić, lub co gorsze, nie doprowadźcie do przeproteinowania ;)

Jeden z lepszych

Używałam już wszystkich masek z Kallosa i ta zaraz po jagodowej jest moja ulubiona pięknie pachnie (wanilia) , nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Efekt nie utrzymuje się długo i też nie zauważyłam większej poprawy w kondycji moich włosów ale za tą cenę robi więcej niż inne, droższe produkty.

Odpada

Skusiłam się składem, chciałam wypróbować jak proteiny działają na moje włosy. Niestety od pierwszego użycia moje włosy owszem były gładkie i nawilżone ale no nie wyglądały ciekawie-efekt przetłuszczania od grzywki po same końce. Ostatni raz zakupiłam odzywke.

Kiedyś był ulubieńcem...

Kilka miesięcy temu zachwycałam się tym produktem. Włosy były nawilżone, dociążone (ale nie obciążone!), zdyscyplinowane, miękkie. A zapach? Utrzymywał się bardzo długo na włosach. Zarówno zapach tej maski, jak i bananowej uwielbiam! :)
Miałam przerwę w jego stosowaniu. Miesiąc temu do niego wróciłam i niestety... rozczarowanie. Włosy obciążone, takie jakby sklejone, ciężkie. Miałam wrażenie, że nawet przesuszone. Może w masce się coś zmieniło albo to moje włosy mają teraz inne potrzeby.
Używam go teraz do emulgowania oleju. W tym się sprawdza świetnie :)
Moje włosy: cienkie, gęste, długość za łopatki, nisko/średnioporowate

Lubiana..

Fajna mleczna maska do włosów,po której są nawilżone,miękkie w dotyku,gładkie nie obciążone,włosy świetnie się rozczesują mają przyjemny zapach. Maska jest tania i bardzo wydajna duże opakowanie które wystarcza na dłuuuugo polecam:)

Zawodzi.

I to bardzo mnie zawiodła. Gdy chodziłam na praktyki w zawodzie fryzjer to moja mentorka wówczas jej używała. Wtedy była bardzo dobra. Zapach był zawsze tematem sprzecznym. Jedni zachwycali się zapachem inni pytali co tak śmierdzi. Po kilku latach kupiłam licząc na efekty jakie obiecuje producent. Wzięłam też pod uwagę fakt że sprawdziła się w salonie. Niestety bardzo się zawiodłam. Konsystencja już nie ta sama. Zapach bardziej chemiczny. Producent zawalił. Nie wywiązuje się z obietnic. Włosy wyglądają źle po użyciu. Nigdy więcej jej nie kupię.