Bourjois, Mega Liner (Tusz do kresek w pisaku)

Bourjois, Mega Liner (Tusz do kresek w pisaku)

Odpowiednio wyprofilowana końcówka została osadzona na wygodnej rączce - umożliwia łatwą i dokładną aplikację. Pozwala namalować kreski różnej grubości i długości za jednym, intuicyjnym pociągnięciem. Formuła produktu, zapewnia mocne pokrycie już za pierwszym pociągnięciem. Produkt gwarantuje doskonały rezultat nawet do 24 godzin. Polecany dla oczu wrażliwych i osób noszących szkła kontaktowe.

średni

Eyeliner zdawał egzamin dopóki była zima, jak przyszła wiosna musiałam wrócic do mojego sprawdzonego eyelineru z Loreala, ponieważ ten strasznie zaczął się rozmazywać. Nie łzawiły mi jakoś bardzo oczy, a jednak na moich oczach nic nie zostawało oprócz szarych plam.

fenomenalny!

jeśli chodzi o firmę Bourjois to mam mieszna uczucia, ale ten mega liner wyszedł im bardzo dobrze.
można go porównać do markera/ flamasrta.
łatwo go rozpoznać, bo ma pomarańczową skuwkę.
jeden wprawny ruch ręką i kreska gotowa. nie trzeba poprawiać. kolor idealnej czerni.
forma pisaka ułatwia rysowanie kreski.
trzyma sie długo, bez poprawek.

raz się naciełam - produkt prawdopodobnie długo leżał na półce i był już wysuszony :/ lepiej zwrócic na to uwagę przy zakupie.

Używam tego produktu od: ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

rewelacyjny!

najlepszy eyeliner jaki miałam :)
malując tymi w pędzelku, kompletnie nie mogłam dojść do wprawy. Później przerzuciłam się na te w pisaku, ale ten zdecydowanie wygrywa w tym rankingu. Głęboka czerń, mega trwałość i łatwość aplikacji. Do tego ścięta końcówka, dzięki czemu możemy narysować grubszą lub cieńszą kreskę.
Co tu dużo mówić..
Polecam!