Soft & Silky, Softening Body Lotion

Soft & Silky, Softening Body Lotion

Najlepszy z testowanych przeze mnie balsamów do ciała, zawiera proteiny jedwabiu, nie zostawia tłustej warsty i bardzo szybko się wchłania, przy tym genialnie nawilża i łagodzi podrażnioną skórę (np. po opalaniu), nie uczula.

p>

bardzo dobry

Fajny balsamik, super pachnie, konsystencja w sam raz, dobrze sie rozprowadza i wchłania, świetnie nawilża, kiedyś używałam i byłam bardzo zadowolona. Ciałko było porządnie zadbane, gładziutkie, mięciutkie, takie jak trzeba. Jak najbardziej w porządku. :)

najlepszy!!!!!!!!!!

Najlepszy jaki miałam a było ich wiele. Wspaniale pachnie , dobrze nawilża , szybko się wchłania . Pozostawia skórę gładką i milutką w dotyku. Jest bardzo wydajny a cena też nie jest wygórowana .

lubiłam

Bardzo lubiłam ten balsam, chociaż nie był rewelacyjny w działaniu. Szybko sie wchłaniał i ładnie, tak pudrowo pachniał. Nawilżał dostatecznie, trochę wygładzał, konsystencja rzadka, opakowanie nawet wygodne i takie sobie (teraz są ładniejsze :) ) Ogólnie fajny był :)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

GODNY POLECENIA

Milutki. Ładny zapach, dobra konsystencja, bardzo wydajny. Przyjemnie nawilża skórę i odpręża (przynajmniej dla mnie :) ). Warto go wypróbować. Jest lekki, nie klei się i dobrze wchłania. Szczerze polecam.

Milutkie wspomnienie

Bardzo subtelny zapach (aczkolwiek nie przypadł mi specjalnie do gustu), duza wydajność, dobra konsystencja, szybka wchłanialność i bardzo dobry efekt nawilżenia.;):)

mam sentyment

Miałam ten balsam wieki temu kiedy w liceum byłam kosultantką Oriflame. Produkt był w dużej butelce, starczał więc na długo, bardzo ładnie pachniał i dobrze nawilżał moją skórę.

bardzo dobry

Bardzo lubię ten balsam - ma delikatną, kremową konsystencję, prześlicznie pachnie, jest niesamowicie wydajny, a i jego cena nie jest szokująco wysoka. Idealnie nadaje się na lato, subtelnie nawilża - skóra jest miękka, gładka i przyjemnie odprężona.

Używałam tego kosmetyku przez pół roku/ ilość zużytych opakowań: 2

milusi

Bardzo milutki balsam: przyjemnie, delikatnie pachnie, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ma lekką konsystencję, która bardziej przypomina mi mleczko niż balsam. Dość dobrze nawilża i wygładza skórę. Szkoda tylko, że poza promocją nie jest już taki tani

warto go mieć

Miałam go dość dawno temu, ale coś czuję że do niego powrócę. Balsam bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i ma bardzo przyjemny, lekko pudrowy zapach. Starcza na długo. Cena przystępna, zwłaszcza w promocji. :)

w porządku

Obecnie seria ta ma nowe opakowania i nazwę Silk.Ja używałam tego balsamu jeszcze w starej wersji.Balsam też bardzo dobrze nawilżał, wchłaniał się praktycznie natychmiast, nie zostawiał tłustego filmu, konsystencja dosyć leista, przez co czasem za dużo mi się go wylewało z opakowania (za to jedną gwiazdkę mniej).Zapach delikatny troche mdławy, ale do zniesienia, mi w każdym razie nie przeszkadzał.Dość wydajny, ale cena mogłaby być niższa.Mimo to polecam.

bardzo dobry

Bardzo dobry balsam ! Bardzo dobrze sie rozprowadza, zadowalająco sie wchłania, nie zostawia tłustego filmu na ciele i co najważniejsze - skóra naprawdę była nawilżona, miękka i gładka jak pupa niemowlęcia jak go używałam. Czyli spełniał swoje zadanie.Balsam ma dwie wady. Jedna to zbyt leista konsystencja, przez co balsam czasami mi kapał z rąk na podłogę, a druga to zapach, słodkawy, lecz jadący straszną chemią. Niemniej jednak polecam ze względu na bardzo pozytywne oddziaływanie na skórę.Ilość zużytych opakowań: 1

Fajny

Używałam dawno temu, ale zapamiętałam go jako świetny, ślicznie pachnący balsam. Naprawdę nawilża i w dodatku długo pachnie.