Barwa, Siarkowa, Specjalistyczne antybakteryjne mydło siarkowe w kostce

Barwa, Siarkowa, Specjalistyczne antybakteryjne mydło siarkowe w kostce

Sprawdź ceny produktu

Mydło siarkowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Może być stosowane na skórę twarzy, pleców, ramion i dekoltu. Ogranicza rozwój bakterii, normalizuje procesy zapalne skóry, działa antybakteryjne i przeciwłojotokowo. Doskonale oczyszcza skórę.
Siarka – działa antybakteryjnie reguluje pracę gruczołów łojowych zmniejszając wydzielanie sebum
Wazelina - tworzy barierę ochronną na powierzchni skóry - dzięki czemu zabezpiecza przed utratą wody, chroni skórę przed przesuszeniem oraz działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych
Gliceryna - nawilża i chroni skórę.
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami dermatologicznymi i aplikacyjnymi. Nie zawiera kompozycji zapachowej, konserwantów ani alkaliów co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

antybakteryjne, oczyszczające
mydła
w kostce
100 – 250ml

Żegnajcie pryszcze!

Mam cerę mieszaną i skłonną do trądziku (szczególnie przed miesiączką).
Po dwóch tygodniach codziennego stosowania zobaczyłam poprawę - pryszczyków albo nie było wcale, albo robiły się malutkie i szybko znikały.
Jako, że produkt wysusza i ściąga mi skórę, to obowiązkowo po użyciu muszę posmarować się kremem.
Mydełkiem tym myję buzię, plecy oraz gdy dostanę wysypki na nogach! Zawsze pomaga!
Kiedy zrobiłam sobie tygodniową przerwę w używaniu Barwy to problemy z pryszczykami niestety wrócili, więc póki co nie mam zamiaru rezygnować z tej siarkowej kuracji.

Moja opinia

Baaardzo często wracam do tego mydła, myję nim nie tylko twarz ale także całe ciało. Nie ściąga skóry, odnoszę wrażenie, że delikatnie ją nawilża. Nie mam do czego się przyczepić, cena produkty nie jest wygórowana a samo mydło jest wydajne i fajnie się pieni. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zapach, ale do tego można się przyzwyczaić.

do mycia pędzli :D

Do mycia pędzli i beauty blendera używam dwóch rzeczy: isany mydła kuchennego i tego mydełka siarkowego. Oba produkty idealnie się sprawdzają do mycia kosmetycznych przyborów. Dobrze się wypłukuje, rozpuszcza podkłady i jest bardzo tanie. Rewelacja

Dobre ale nie dla mnie

Od pewnego czasu z mycia się żelami pod prysznic przerzuciłam się na mydła, a jako że mam problem z trądzikiem na ramionach postanowiłam wypróbować tego gagatka.
Mydełko ma bardzo specyficzny zapach - można uznać że delikatnie śmierdzi ale nie jest uciążliwy.
Tworzy fajną w konsystencji kremowąpianę która się przyjemnie rozprowadza.
Jest dość wydajny mi starczył na chyba 2 miesiące mycia pleców ramion i dekoltu.
A czy spełnił swoje główne zadanie walki z trądzikiem? Nie, ale każdy trądzik jest inny i to że mi się nie sprawdził nie znaczy że innym też nie będzie odpowiadał.

Mydło do zadań specjalnych

Mydło ma dziwny siarkowy zapach, początkowo bardzo mi nie odpowiadał, jednak z czasem przyzwyczaiłam się i stał się on nawet przyjemny. Stosowałam do mycia twarzy, i okazało się bardzo pomocne w walce z wypryskami. Co prawda trochę wysuszało mi skórę, ale zauważyłam, że przyspiesza gojenie się wyprysków.
Mydło jest bardzo wydajne, pozbyłam się problemów z cerą a mydełko nadal zostało, oczywiście żeby się nie zmarnowało co jakiś czas myłam się nim i zauważyłam, że jest świetne do mycia skóry pod pachami. Polecam osobą, które mają problem z nadpotliwością.

Zawsze ratuje

Mydło siarkowe pomogło mi się uporać z trądzikiem, który pojawiał mi się głównie na plecach. Poprawę można zauważyć już po pierwszym użyciu. Niestety mydło bardzo wysusza skórę, jednak po użyciu toniku i kremu wszystko jest okej.

Żółty wybawiciel!

Czasami na mojej twarzy pojawia się tyle nieprzyjacieli że nic już nie pomaga, żadna maść, krem, tonik, żel, maski i gdy jestem zdesperowana sięgam po to magiczne mydło!
Wystarczy że umyje nim twarz 2x dziennie przez tydzień i odrazu cera lepiej wygląda. Jest czystsza, bardziej promienna i szybko wyleczona z pryszczy.
Przy dłuższym stosowaniu mydło wysusza skórę dlatego polecam je używam okresowo.

suuper

Te mydełko poleciła mi koleżanka parę lat temu. Miała problem z dużą ilością wyprysków na plecach tak jak ja. Używałam mydełka codziennie myjąc nim plecy. Właściwości sprawiły że wyprysków było dużo mnie ale również też nie pojawiały się tak często jak kiedyś. Dla mnie nr 1 na trądzik.

Dobry produkt

Używałam tego mydła kilka lat temu, ostatnio kupiłam je ponownie.
Mydło fajnie się pieni, dobrze rozprowadza się na skórze i nawet ładnie pachnie. Jednak jakiegoś efektu wow nie zauważyłam, tyle że dobrze oczyszcza skórę.

Nie dla mnie

Mydełko zakupione z myślą zasuszania zasórników, pozbawiania skóry nadmiaru sebum i to przy użyciu mydła, które w składzie ma naturalne składniki. Rozczarowałam się srogo, ponieważ moją bardzo tłustą cerę wysuszył do tego stopnia, że pojawiać się zaczęły suche skórki i zaczerwienienia. Zrezygnowałam ze stosowania go do twarzy i przerzuciłam je na ramiona i plecy, które również wymagały osuszenia. Tu mydło nie dało żadnego efektu poza pozostawieniem specyficznego siarkowego zapachu - niezbyt przyjemnego.

Uwielbiam!

Szukając czegokolwiek do mojej walki z trądzikiem mama kupiła mi to mydło. Na początku nie byłam przekonana. Nie ma za fajnego zapachu, jest on dość mocno siarkowy, ale idzie się przyzwyczaić. Przysusza wypryski i zmniejsza podatność na pojawianie się nowych. Na moją tłustą skórę to mistrzostwo, bo mogę ją trochę podsuszyć, ale dla niektórych może być to dość spory minus.

Zbawienie dla skóry

Dogłębnie oczyszcza skórę mojej twarzy, zauważyłam, że zmniejszył podatność na wypryski, a jeśli już się pojawiają to skutecznie je "uspokaja", po umyciu czuć ściągnięcie na twarzy, ale po nawilżeniu nie zauważyłam, żeby szczególnie przesuszało, osobiście zapach mi nie przeszkadza, dla mnie jest neutralny.