Dr Irena Eris, Clinic Way 1° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy na noc

Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i redukuje istniejące.
Hialuronian - zapewnia właściwe nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni ochronę zapobiegającą transepidermalnej utracie wody. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody podtrzymuje prawidłowe uwodnienie tkanek, wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zapewniając elastyczność i jędrność skóry.
Rewolucyjny reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS z unikalną technologią LIPO - SPHERE - hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.
Aqua Calcis - farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.
Krem dla skory 30+, na noc.

na noc
50 – 100ml
Wiek
30+

Całkiem niezły

Zgodzę się z opinią, że jest zbyt lekki na noc. Kremy na nac według mnie są najlepsze w postaci gęstej maski. Ogólnie dobrze go wspominam. Z przyjemnością zużyłam do końca. Wpływał pozytywnie na kondycję skóry, ale bez fajerwerków dlatego cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: Przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

Przyjemny, ale oczekiwałam czegoś więcej

Przyjemny krem. Spokojnie mogę używać go w okolicach wrażliwych oczu. Delikatny zapach, idealna konsystencja, dość wydajny. W czasie, kiedy miałam bardzo odwodnioną skórę nie był niestety wystarczający.
Nie powoduje powstawania wyprysków i lekko wygładza skórę. Pomimo tego, uważam, że cena temu kremu jest przesadzona. Spodziewałam się czegoś więcej... Otrzymałam co prawda fajny krem, który nie zrobił mi krzywdy, ale zdecydowanie brakuje mi "tego czegoś".
Być może jeszcze kiedyś go zakupię, ale wyłącznie jeśli będzie w korzystnej promocji.

Zbyt lekki na noc

Krem moim zdaniem jest zbyt lekki na noc. Ma wodnistą konsystencję, przez co błyskawicznie się wchłania i pozostawia skórę taką samą, jaka była przed nałożeniem kremu. Wieczorem kilka razy muszę się "dosmarowywać", a i tak czuję ściągnięcie skóry, a rano budzę się z twarzą suchą jak pieprz. Jest to o tyle dziwne, bo krem z tej serii na dzień jest bardziej tłusty i treściwy. Absolutnie nie posiada on żadnych cech, których oczekuję od kremu na noc.

Niezapychajacy krem na noc

Na ten krem skusila mnie promocja i poszukiwanie kosmetyku przeciw pierwszym zmarszczkom, ktory by jednoczesnie nie zapychal i nie przetluszczal skory.
Plusy:
- rzeczywiscie ladnie napina skore
- nie przetluszcza skory
- nie jest ciezkim mazidlem
Minusy:
- cena
- wchlania sie okolo pol godziny, ale to w koncu krem na noc
Podsumowujac, polecam do cer wrazliwych z tendencja do tradziku, ale ze zmarszczkami. Dobry kosmetyk.