Pro-Rétinol 100% Végétal+Enzymes de Jeunesse, Eclat 3D (Krem przeciwzmarszczkowy na noc dodający blasku)

Idealny dla skóry zszarzałej i pozbawionej blasku. Ten witaminizowany krem na noc intensywnie wygładza i odbudowuje skórę, która po przebudzeniu jest promienna i pełna energii.

Cena: zł / 30 ml

Wypoczęta skóra

Krem ma delikatny cytrusowy zapach (pomarańczy?),kolor żółtopomarańczowy i jest bardzo przyjemny w użyciu. Złote drobinki nie wiadomo po co.
Rano- świeża, wypoczęta i promienna wręcz skóra, drobne zmarszczki mimiczne wygładzone.
Mimo mniejszej niż zwykle pojemności- wydajny.
Dostałam ten krem gratis przy zakupach, cena trochę wysoka ( chyba 69 zł/ 30 ml). Nie wiem, czy wkrótce kupię, bo mam już długą listę kremów do wypróbowania. Jednak w promocji 40-50% to pewnie kiedyś się skuszę, bo warto.
Miałam też wersję tego kremu "na dzień" i ta "na noc" jest zdecydowanie lepsza.

Używam tego produktu od:ok.1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

****

Jestem bardzo zadowolona z kremu,juz po pierwszym zastosowaniu moja skora rano jest naprawde w dobrej formie:) Przede wszystkim konsystencja- bardzo lekka co dla mnie jest zbawieniem gdyz mam cere mieszana, nie zatyka porow. Nawilza w odpowiedni sposob, moja skora mimo zimy nie jest przesuszona. Tez tak do konca nie wiem po co sa drobinki rozswietlajace na noc ale nie jest to dla mnie jakims problemem. W kazdym razie rzeczywiscie skora rano jest promienna i wygladzona i jakas taka zrelaksowana:) Warto wyprobowac i zobaczyc czy jest odpowiedni. Mi pasuje i mysle ze moge go stosowac dluzszy okres czasu.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

nie spełnia żadnych wymogów

krem nie spełnił żadnych wymogów o jakich przekonywał producent, źle nawilżał, skóra nie wypoczywała w nocy, nie rozjaśniał cery - krem zawiera wprawdzie złote drobinki, ale nie o to pzrecież chodzi w rozjaśnianiu cery, w przy kremie na noc tego typu drobinki są w zasadzie zuepłnie niepotrzebne, po nałożeniu kremu poczułam się "oszukana" przez to, żeby cokolwiek odczuć - to jest jakikolwiek efekt nawilżenia, trzeba było nakładać ogromną wrecz ilość kremu, a to z kolei zapychało pory

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Max Factor 3

Bomba!

Sama chciałam go zgłosić :D Bardzo fajny leciutki kremik na noc. Nie za bardzo rozumiem po co emulsja na noc ma rozświetlające drobinki (bardzo drobne, zlociste) :D no chyba że dla tych co nas będą podglądać kiedy śpimy... ale fajny bajer. Kremik/emulsja ma lekką konsystencję, ślicznie pachnie cytrusami :-) ładnie się wchłania (nie zostawia lepkiej warstwy na skórze). Czy aż tak dramatycznie poprawia wygląd skóry jak twierdzi producent? Raczej nie ale za to dobrze nawilża i odżywia, rano buzia wygląda gładko i jest wypoczęta i elastyczna. Nie wiem czy emulsja likwiduje zmarszczki bo nie mam :-) ale za to ladnie poprawia koloryt przy dłuższym regularnym stosowaniu. Zdecydowanie polecam - szczególnie jeśli jest dostępna w promocji!