Garnier, Czysta Skóra, Płyn micelarny 3 w 1 do cery tłustej ze skłonnością do niedoskonałości

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery tłustej ze skłonnością do niedoskonałości. To prosty sposób, aby łagodnie usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania. Cera jest czysta, odświeżona i widocznie zmatowiona.

Świetny produkt

Kupiłam ten płyn micelarny, ponieważ szukałam czegoś do zmycia makijażu. Okazało się, że wybrałam świetny produkt. Nadaje się do demakijażu, przy tym fajnie nawilża twarz. Świetnie nadaje się do mojej cery z niedoskonalosciami.
Zalety:
+świetny do demakijażu
+super nawilża twarz
+idealny dla cery z niedoskonałosciami
+względna Cena
+wydajny
Wady:
Brak

ideał od pierwszego opakowania...

skuszona opiniami na temat tego płynu micelarnego zakupiłam go jakiś czas temu do przetestowania i jak się okazuje spełnia wszystkie obietnice producenta. usuwa bardzo szybko makijaż przy niewielkiej ilości nasączenia wacika, bez pocierania. koi skórę, nie podrażnia..dodatkowo ładnie matowi a po dłuższym czasie użytkowania zauważyłam, że moja cera mniej się świeci. jest po prostu idealny!

świetny !!

Pierwszy płyn micelarny, który nie podrażnił mojej cery. Szybko i łatwo usuwa makijaż bez pocierania. Cera zmatowiona oraz zauważam mniej zaczerwień na twarzy.

Świetny produkt

Bardzo dobry produkt. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Bardzo dobrze oczyszcza twarz, świetnie zmywa makijaż; nie podrażnia skóry i nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy na twarzy. Polecam.

Warty uwagi

Bardzo długo go używałam. Nie zauważyłam żeby było mniej niedoskonałości ale skóra przestała mi się świecić. Dobrze oczyszcza, pozostawia skórę czystą i gładką. Nie specjalnie nadaje się do demakijażu oczu bo miałam wrażenie ze wysusza mnie ale tak to jestem bardzo zadowolona.

Garnier

Kupiłam go na promocji, było warto. Ma dużą pojemność, plastikowe opakowanie, używa doskonale makijaż. Nie podrażnia, pomaga przy niedoskonałościach. Wystarcza mi na długo. Oczywiście znów go zakupię, warto go wypróbować i dużo kobiet go poleca.

Świetny płyn micelarny w zapachu bardzo delikatny i przyjemny co najważniejsze nie szczypały mnie oczy po zmywaniu makijażu oczu nie trzeba jakoś bardzo się napracować i trzeć wacikiem wystarczy przyłożyć na kilka sekund i wszystko zostaje na płatku kosmetycznym. Działa jak magnez ściągający makijaż , cera zostaje delikatnie zmatowiona.

Nie tylko do tłustej z niedoskonałościami

Lubię płyny Garniera i choć nie mam cery tłustej a pojedyńcze niedoskonałości pojawiają się niezwykle rzadko, to i tak postanowiłam go zakupić
i sprawdzić jego działanie.
Ogromną zaletą produktu jest duże ekonomiczne opakowanie z idealnym dozownikiem . Pachnie delikatnie i przyjemnie.

Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry , usuwa nadmiar sebum ,pozostawia skórę zmatowioną bez nieprzyjemnej lepkiej warstwy.

Całkiem dobrze sprawdza się w demakijażu , zmywając bez tarcia nawet wodoodporne produkty.
Delikatny w swoim działaniu , nie powoduje podrażnień ,szczypania czy pieczenia.
Jest łagodny dla oczu. Po zastosowaniu skóra jest dobrze oczyszczona , odświeżona i przyjemna w dotyku.
Wydajny, łatwo się aplikuje, a do tego fajnie wygląda.

Nie mam cery tłustej, ale mimo to nie zauważyłam aby produkt przesuszył moją skórę . Jego działanie jak najbardziej przypadło mi do gustu.

polecam

Warto za tym płynem pochodzić, często są na niego promocje, około 12zł.

Plusy:
-duży
-wydajny
-delikatny zapach
-doskonale oczyszcza skórę
-nie wysusza jej, wręcz pielęgnuje
-faktycznie trochę matuje
-zmyje każdy makijaż

Minusy:
-nie jestem fanką tego plastikowego opakowania

polecam

Garnier znów mnie w pełni zadowolił. Płyn jest bardzo wydajny, łatwo dostępny w drogeriach, w 100% spełnia swoje zadanie. Buzia jest idealnie oczyszczona z makijażu, przyjemny zapach. Opakowanie bardzo estetyczne i trwałe no i ta pojemność. Jest to moje kolejne opakowanie więc musi to o czymś świadczyć (genialny jednym słowem). Cieszę się że płyn był w zestawie do testowania chociaż znam go już jakiś czas.

perfecto!

-Nie wysusza
-Dobry dla skóry tłustej,ze skłonnością do wyprysków,a przy tym wrażliwej
-Przystępna cena w promocji
-Dobrze zmywa makijaż
-Wydajny
Na pewno kupię ponownie

Sprawdza się

Nie przepadam za tą marką, jednak ten płyn świetnie się u mnie sprawdził. Ma delikatny, typowy dla tych kosmetyków zapach. Nie przesusza, bardzo dobrze zmywa makijaż i co najważniejsze nie podrażnia oczu - a mam z tym dosyć duży problem. Do tego jest bardzo wydajny i tani.