Isana, Winterseife Pinguin Spender (Zimowe mydło w płynie)

Isana, Winterseife Pinguin Spender (Zimowe mydło w płynie)

Mydło Isana oczyszcza skórę łagodnie i delikatnie. Doskonałe dla suchej skóry. Naturalne lipidy pielęgnacyjne podobne do płaszcza hydrolipidowego skóry chronią i pielęgnują skórę.
Zawiera ekstrakt z wanilii. Edycja limitowana na zimę 2014.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool

/w/

Dobry produkt za niską cenę

Bardzo lubię produkty Isany do mycia rąk, a zwłaszcza ich mydła w limitowanych seriach. Kiedy tylko zobaczę jakąś nowość, z miejsca ją kupuje. Nie zawsze okazuje się jednak, że był to dobry wybór, ale za taką cenę - po prostu żal nie spróbować.

Mydełko z pingwinem ma ciekawą, delikatną konsystencje. Zapach mydła wcale jednak nie kojarzy mi się z zimą, pachnie trochę mydlinami - jest taki niejaki.

Mimo tego, bardzo ładnie się rozprowadza na dłoniach, nie wysusza ich skóry i dobrze ją oczyszcza z resztek brudu. Jest bardzo wydajny!

Do minusów należy zaliczyć fakt, że zapach mydła bardzo szybko przemija i praktycznie nie czuć go od momentu wytarcia i wysuszenia rąk.

Dodatkowa zauważyłam, że coraz więcej produktów Isany do mycia ma coraz gorsze opakowania pod względem jakości - łatwo się one odkształcają i pękają. Są zdecydowanie mniej trwałe.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Po dłuższym czasie zmęczył.

Kupiłam właściwie jednocześnie z oliwkową wersją, bo to był już ostatni dzwonek, żeby nabyć popularne w Internecie "mydło z tym uroczym pingwinkiem" :D
Rzeczywiście, w zimowej porze roku, "pingwinek" postawiony przy umywalce był rozczulający, a słodkawy, waniliowy, choć dość chemiczny zapach był rozgrzewający.
Jeśli chodzi o właściwości, to mydło, tak jak inne z Isany, jest dość gęste, dobrze się pieni, dość dobrze myje - gorzej sobie radzi domyciem kolorówki, trzeba wówczas ręce umyć kilka razy, aby domyć z rąk np. resztki podkładu. Nie wysusza skóry.
I ogólnie, oceniłabym je tak dobrze jak inne, gdyby nie fakt, że zima się skończyła, zaczęło być słonecznie i cieplej, rozczulający "pingwinek" w czapce i szaliku, przypominał o nieprzyjemnej zimowej aurze, a chemiczna wanilia zaczęła już przyprawiać mnie o mdłości. Na szczęście jakoś go zmęczyłam i "pingwinek" zabrał ze sobą resztki zimy do kosza :)
Z drugiej strony, wiem, że ta nuta zapachowa posiadała wiele swoich zwolenniczek, dlatego w razie powrotu na przyszłą zimę (ale może w innej szacie?) nie odradzam go ;)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy temu

Nie sposób mu się oprzeć...

Mydło posiada gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, waniliowy z nutką przypraw korzennych, delikatny i przyjemny. Mydło spełnia swoją podstawową rolę czyli myje i nie wysusza przy częstym stosowaniu, aczkolwiek nie posiada też właściwości nawilżających czy pielęgnujących nasze dłonie. Opakowanie jest wprost urocze, ozdobione motywem słodkiego, wesołego pingwinka w czerwonej czapce i szaliku. Ponadto jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 500 ml

Urok i zapach z dzieciństwa

Chyba nie ma osoby, która by nie kupiła tego słodziaka kiedy pojawił się na rossmannowskich półkach. Kupiłam go i ja - po wielkich trudach, bo dłuższy czas go nie było - zawsze był wykupowany w moment. Zarówno mydło jak i żel pod prysznic przypominają mi dzieciństwa - pachną po prostu uwielbiamnym przeze mnie Visolvitem :)

Zalety:
- cena
- dostępność
- urocze opakowanie
- kremowa konsystencja, która nie ucieka z rąk
- bardzo ładny zapach
- nie wysusza rąk
- odpowiedni dla dorosłych i dla dzieci
- ładnie się pieni i świetnie myje wszelkie zabrudzenia
- wydajny
- walory ozdobne - ładnie się prezentuje w każdej łazience

Minusy:
brak!

Zostawiłam sobie tego słodziaka aby w nim trzymać inne uzupełniacze mydeł. Takiego słodziaka po prostu żal wyrzucić!

Używam tego produktu od: Grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Okej

I ja skusiłam się na &quot;pingwinka&quot;, oprócz pozytywnych doświadczeń z innymi wersjami mydeł <i>Isany</i> i opakowaniem, zachęcona także obecnością ekstraktu z wanilii (uwielbiam jej zapach!). No i tu się troszkę rozczarowałam, to nie do końca ten zapach, choć z drugiej strony zapachu nie obiecywali, tylko ten ekstrakt...
Poza tym to całkiem fajne mydełko za bardzo niską cenę, jest wydajne, dobrze się pieni, ma przyjemną, kremową konsystencję, jest raczej gęste. Trochę wysusza skórę, jak większość mydeł plus oczywiście działanie twardej wody.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Fajne opakowanie :)

Przyznaję, że skusiłam się głównie przez opakowanie oraz bardzo niską cenę (ok. 2-3 zł).
Mydło jest niezłe, myje - wiadomo :) ale nie wysusza jakoś szczególnie rąk. Pachnie delikatnie, acz przyjemnie. Jestem zadowolona.

Wysusza :(

Kupiłam to mydełko tylko i wyłącznie ze względu na słodkiego pingwinka na opakowaniu :D Od mydeł do rąk wymagam tylko jednej rzeczy - by nie przesuszały moich dłoni, bo myć to raczej każde myje ;) Mydełko jest tanie i łatwo dostępne (Rossmann) i są to niewątpliwie jego plusy, ale niestety wysusza skórę :( Przez to więcej nie skuszę się na mydła w płynie z Isany, ponieważ naprawdę było to dla mnie uciążliwe.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć

Świetne!

Czytałam sporo pozytywnych opinii o mydełku, dodatkowo skusił mnie uroczy pingwinek na opakowaniu :)

PLUSY:
+ piękny zapach, utrzymuje się do kilku minut na skórze
+ nie wysusza dłoni
+ wydajne
+ cena i dostępność

MINUSY:
nie zauważyłam

Podsumowując, mydełko spełniło moje oczekiwania, pięknie pachnie i dobrze myje, nie wysuszając przy tym skóry. Szkoda, że była to edycja limitowana i nie można już go kupić, bo chętnie zaopatrzyłabym się w kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

fajne

Jak na swoją niską cenę jest spoko. Mydło jest wydajne, dobrze się rozprowadza. Zapach jest lekko słodki,ale nie przesadnie. Przyjemne mydełko. Oczywiście znam lepsze, ale za tą cenę jest super.

Używam tego produktu od: miałam niedawno

Uroczy pingwinek :)

Zapewne nie tylko ja zdecydowałam się na te mydło przez radosnego pingwinka na opakowaniu :) Fajnie domywa dłonie, nawet z podkładu, delikatnie pieni się i pachnie, trochę wysusza, ale spotkałam się z większymi wysuszaczami. Minusem jest niewątpliwie limitowana wersja :pala:

Konsystencja: gęsta na tyle, że potrzebowałam pół pompki do umycia dłoni, koloru białego.

Działanie: mydło ma za zadanie umyć dłonie- łał ale odkrycie! Niby to takie proste, ale nie każde mydło pozostawia skórę taką gładką, czystą i radzi sobie z domyciem podkładu z dłoni. Od mydła nie wymagam cudów, ma myć, nie podrażniać i przystępnie pachnieć. Może trochę wysuszyć, ale nie podrażni czy uczuli. Szkoda, że to limitka, bo mydełko szybko skończyło mi się, ale jak trafię w Rossie uzupełniacz to kupię :)

Zapach: nie przypomina mi wanilii, ale jest ciepły, bardzo świeży, nie ma \'nawalone\' składników perfumowanych, czysty i świeży zapach. Niestety, jest chwilowy i niedługo po myciu ulatnia się.

Opakowanie: baaardzo przyciąga uwagę, małych i dużych :) Pompka jest wygodna, nie zacina się, nie dozuje za dużo, nie ulewa się z dziubka. Ze względu na fajną szatę graficzną zatrzymuję sobie go i posłuży mi do uzupełniania, przynajmniej do lata.

Dostępność: Rossmann, ale szybko, bo to limitka.

Plusy:
- wygląd :)
- niska cena
- zapach
- jest gęste
- dobrze domywa ręce

Minusy:
- edycja limitowana
- mało wydajne- starczyło mi na lekko ponad miesiąc

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 500 ml.

słodkie mydełko

Super mydło i słodki pingwinek :3

Plusy:
-praktyczne opakowanie z pompką.
-śliczny pingwinek,
- piękny zapach wanilii,
- cena,
- konsystencja, nie lepi się i dobrze się pieni,
- wydajne.

Minusów - brak.

Jak za mysło za taką cenę jest super, spełnia swoje obowiązki. :)

Nie sposób przejść obok niego obojętnie

Bardzo lubię mydła w płynie Isany. Oczywiście nie mogłam przejść obojętnie obok tego uroczego, słodkiego pingwinka. Opakowanie krzyczy z daleka &quot;kup mnie&quot; i skutecznie przykuwa uwagę :D Jednocześnie jest bardzo wygodne, nie odgniata się, a pompka działa bez zarzutu.

Zapach - producent deklaruje go jako zimowy. Faktycznie, nasuwa skojarzenia bardziej z zimą, niż upalnym latem, ale czy aż taki typowo zimowy? Słodki, trochę pudrowo-mleczny, szkoda, że nie jest bardziej waniliowy. Nadaje dłoniom subtelny zapach, który pozostaje na nich przez krótką chwilkę.

Mydło spełnia swoje podstawowe zadanie - dobrze się pieni, myje dłonie, bez problemu się spłukuje. Nie zauważyłam zwiększonego przesuszenia, aczkolwiek jeśli ktoś ma bardzo suche dłonie, to ten produkt może być dla niego za słaby.

Za cenę 2,99 zł, ten produkt jest strzałem w dziesiątkę. Warto wypróbować, bo limitowanki Isany są fajne.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące