Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

bezzapachowa
w butelce
płyn
>100ml

Bardzo lubię

Używam płynu już od dawna na przemian z różową wersją, czasem przetestuję inny ale z przyjemnością wracam do tego.
Bezbarwny, bezzapachowy. Łagodny, nie podrażnia. Świetnie odświeża bez uczucia ściągnięcia twarzy. Dobrze zmywa makijaż i jest bardzo wydajny.
Świetna butelka z której nic się nie wylewa. Można kontrolować ilość zużytego produkty. Bardzo fajny płyn micelarny w bardzo przystępnej cenie.

Może być.

Niestety już nie było różowej wersji w Rossmanie i została tylko ta, musiałam więc kupić bo kończył mi się mój płyn z Eveline którego w Rossie nie ma a Garnier już jest sprawdzony przeze mnie. W domu czytam skład a tam alkohol, przeraziłam się. Myślałam że będzie podrażniał oczy, ale nic takiego na szczęście nie ma miejsca. Jednak nie radzi sobie zbyt dobrze ze zmyciem tuszu na rzęsach, trzeba poświęcić więcej czasu i pocierać oko żeby znikł. Ogólnie zmywa makijaż, ale nie tak dobrze jak inne znane mi płyny w tej cenie.

Słabszy od różowej wersji

Ten produkt niestety jest dużo mniej delikatny niż różowa wersja. Zdarzyło się, że podrażnił moje oczy. Z tuszem do rzęs również słabiej sobie radzi i trzeba pocierać oko, co nie jest dobre. Pachnie również zbyt intensywnie, jak na produkt do twarzy.

Może być

Produkt kupiłam z Siostrą w dwupaku więc cena wyszła nam bardzo przyzwoita. Opakowanie duże, 400 ml, z bardzo szczelnym zamknięciem typu klik. Produkt łatwo dostępny, jest bezzapachowy, przeźroczysty, nie podrażnia i nie uczula. Pozostawia skórę dość dobrze oczyszczoną, matową, nie wysusza. Niestety z trwalszymi kosmetykami już tak dobrze sobie nie radzi.

Uwielbiam, uwielbiam

Przeszłam przez kilka opakowań tego płynu micelarnego, bo jest on bardzo dobrym produktem. Przede wszystkim doskonale sobie radzi z usuwaniem makijażu, nawet mocniejszego. Dobrze nawilża i oczyszcza twarz, pozostawiając ją gładką i jędrną. Jak dla mnie, jest super.

ZALETY:
+ usuwa idealnie makijaż
+ oczyszcza cerę
+ nawilża
+ pozostawia skórę gładką i jędrną

Wady:
- cena

po prostu dobry

Dokładnie i szybko zmywa makijaż, delikatnie nawilża i nie podrażnia. Skóra po użyciu wygląda promiennie. Żadnych innych efektów moim zdaniem nie ma, ale tyle wystarcza żeby był wśród moich niezbędników.
Nie zmywa makijażu wodoodpornego, ale tego od niego nie oczekiwałam - w tym celu używam płynów dwufazowych.
Neutralnie pachnie, jest wydajny, cena jak na taką pojemność jest świetna, bo starcza na naprawdę długo.
Czego chcieć więcej

Dziewczyny mowia prawde, jest swietny!!

Zachwalam jak reszta dziewczyn, bo rzeczywiscie jest super! Dobrze nawilza i zmywa twarz jest superancki pod tym wzgledem ale te oczy... Przykro mi ale makijazu wodoodpornego nie domywa :( przykladam ten wacik a nawet tre po tych rzesach ale niestety, rano i tak panda.

W porządku

Dobrze sobie radzi ze zmywaniem podkładu i nie podrażnia mojej cery. Jest delikatny również dla oczu, nie powoduje pieczenia. Nie radzi sobie jednak ze zmywaniem tuszu do rzęs, mimo, że nie używam wcale wodoodpornego. Poza tym wydajny i łatwo dostępny.

Bardzo przyzwoity

Nie przepadam za kosmetykami garnier, ale ten płyn to wyjątek, słyszalam wiele dobrego o wersji różowej jednak zielona bardziej pasowała dla mojego typu cery więc zakupiłam i jestem bardzo zadowolona. Najbardziej cenię w nim to, że naprawdę bardzo dobrze zmywa makijaż nie muszę stać przed lustrem zbyt długo i pocierać oczy aż do czerwoności.

Słabszy od różowej wersji i słabo domywa okolice oczu

Jestem ogromną fanką wersji różowej ponieważ mam wrażliwą cerę, którą podrażnia wiele kosmetyków, w szczególności w okolicach oczu. Jestem również posiadaczką cery tłustej, więc przy kolejnych zakupach stwierdziłam, że wypróbuję wersję zieloną.
I niestety żałuję, że nie wzięłam sprawdzonej różowej, ponieważ tej nie oceniam już tam wysoko. Niby wszystko jest ok, produkt mnie nie podrażnia, nie pieką mnie oczy czy skóra twarzy, jest wydajny i przestępny cenowo, ale...
...no właśnie, ale bardzo źle zmywa makijaż :( Nie stosuję produktów wodoodpornych a już w szczególności tuszy, ponieważ bardzo ciężko je zmyć i nie lubię tego męczenia się przy demakijażu. Wersja różowa świetnie radziła sobie z każdym moim produktem kolorowym - wszystkie podkłady, cienie, brokaty, tusze, pomadki zastygające, itp. Tutaj jest problem przy oczach i to nawet wtedy, kiedy mam na nich tylko tusz. Marzę i marze po oczach, biorę kolejne płatki a na końcu, kiedy myję twarz żelem do twarzy i chcę wytrzeć ręcznikiem to robią mi się czarne podkówki pod oczami. Wrrr już dawno żaden micel nie radził sobie tak średnio. Na pewno do niego nie wrócę, ale jakoś wykończę bo szkoda wyrzucać cały produkt. Różowa wersja górą!

dobrze zmywa makijaz

Uzywalam go tak jak wssystkie wersje tego plynu micelarnego.
Wedlug mnie jest bsrdzo dobry jak na produkt w tej cenie i tej pojemnosci.
Dodatkowo mozna go cxzesto dostac na promocji 1+1 wiec wtedy to juz wyhodza doslownie grosze za niego.
Produkt ma wygodny aplikator, nigdy zatyczka mi sie nie urwala, nie przeciekala.
Sam plyn lekko sie pieni, jest bez zapachu.
Wystarczy nalac na wacik przylozyc do powieki i odczekac chwile, a usunie caly makijaz nawet wodoodporny, naprawde zbiera wszystko.
Szminki, podklad,tusze do rzes, ciemne cienie, nie stanowia dla niego problemu.
Ja dodatkowo po jego uzyciu uzywam zelu do twarzy, ale to wedle uznania, poporostu duza wage przywiazuje do oczyszczania twarzy.
Plyn nie uczula jest bardzo wydajny. Zuzylam mase plynow do demakijazu a ten jest jednym z moich ulubionych

No może być

Produkt niestety nie zmywa makijażu tak dokładnie, jakbym chciała. Dlatego znalazłam coś innego do tego zadania, a Garniera używam jako tonik do twarzy. Dobrze zmywa jakieś pozostałości kremu czy resztki pudru z twarzy. Nie ma zapachu i może i dobrze - przynajmniej się nie gryzie z zapachami innych kosmetyków. Buzia jest oczyszczona i świeża.