Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

bezzapachowa
w butelce
płyn
>100ml

Całkiem dobry płyn micelarny

• przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej;
• dobrze oczyszcza skórę;
• z usuwaniem makijażu też radzi sobie całkiem dobrze, ale z wodoodpornym czy matowymi pomadkami w ogóle nie daje rady;
• przyjemnie odświeża skórę;
• jest delikatny dla oczu;
• nie wysusza skóry;
• bardzo delikatny zapach;
• duża pojemność - 400 ml

Świetny płyn

Skusiłam się na niego gdy był na promocji w 2 paku w jednym z hipermarketów. Byłam sceptycznie nastawiona do niego, więc drugą buteleczkę chciałam oddać siostrze. Po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie, stwierdziłam że nie oddam nikomu go... Byłam zachwycona, domył nawet grubą warstwę tuszu do rzęs

Dobry

Dobry płyn micelarny,ale nie tak dobry jak jego różowa siostra. Jest wydajny,ale nie jest to jakaś wielka wydajnośc w porównaniu do różowej wersji. Nie podrażnia. Cena w promocji przystępna.Na pewno kupię ponownie.

2 x nie

Płyn niestety słabo oczyszcza skórę, nie radzi sobie nawet z nie wodoodpornymi kosmetykami, mimo swojej pojemności szybko się zużywa. Jedyne co na plus to pojemność i cena. Dlatego jest go tak dużo bo tak dużo trzeba go używać do codziennego demakijażu. Wole mniej kosmetyku, ale lepszej jakości. Ewentualnie wersję dwufazową z olejkami.

Uwielbiam!

Znam i kocham jego różową siostrę, ale tym razem skusiłam się na coś nowego i się nie zawiodłam.
Świetnie usuwa nawet ciężki makijaż, bez pocierania i z trudno dostępnych miejsc np. między rzęsami. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie wysusza, po dłuższym, regularnym czasie stosowania przywrócił równowagę mojej mieszanej cerze i teraz już się tak nie wyświeca w ciągu dnia. Jest niemalże bezzapachowy, ale delikatny, przyjemny zapach jest wyczuwalny.. Opakowanie jest bardzo wygodne i higieniczne, a dzięki temu, że jest przezroczyste możemy kontrolować ilość zużytego produktu. Płyn jest bardzo wydajny, bo nie trzeba dużej ilości aby skutecznie usunąć makijaż. W dodatku jest niedrogi i ogólnodostępny. Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś, to gorąco Ci polecam ;)

Wolę wersję różową

Płyn kupiłam przy okazji ostatnich zakupów w Rossmann. Zazwyczaj biorę ten różowy do cery wrażliwej i suchej ale był on akurat wyprzeda y więc skusila się na ten. I powiem wam że ten produkt jest naprawdę fajny. Może nie lubię go tak bardzo jak różowej wersji ale jednak mimo wszystko ten płyn spisuje się świetnie.
+cena (kiedy weźmiemy pod uwagę duża pojemność produkt naprawdę opłaca się cenowo)
+działanie (produkt dobrze i dokładnie usowa nawet ciężki makijaż)
+nie podrażnia i nie uczula, jednak nie jest tak delikatny jak różowa wersja

Dobry produkt

Duża pojemność i przystępna cena w czasie promocji. Płyn dobrze zmywał nawet mocniejszy makijaż oczu bez pocierania. Nie szczypał w oczy co jest mega zaletą :) Plusem jest duża pojemność 400 ml, która przy codziennym używaniu bardzo się opłaca. Chętnie wypróbuję inne płyny micelarne tej firmy.

Fajny produkt

Dobrze zmywa makijaż, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Dobrze oczyszcza. Pierwszy z niewielu płynów micelarnych, których używam już szmat czasu i planuje być mu wierna już zawsze.

Bardzo lubię

Używam płynu już od dawna na przemian z różową wersją, czasem przetestuję inny ale z przyjemnością wracam do tego.
Bezbarwny, bezzapachowy. Łagodny, nie podrażnia. Świetnie odświeża bez uczucia ściągnięcia twarzy. Dobrze zmywa makijaż i jest bardzo wydajny.
Świetna butelka z której nic się nie wylewa. Można kontrolować ilość zużytego produkty. Bardzo fajny płyn micelarny w bardzo przystępnej cenie.

Może być.

Niestety już nie było różowej wersji w Rossmanie i została tylko ta, musiałam więc kupić bo kończył mi się mój płyn z Eveline którego w Rossie nie ma a Garnier już jest sprawdzony przeze mnie. W domu czytam skład a tam alkohol, przeraziłam się. Myślałam że będzie podrażniał oczy, ale nic takiego na szczęście nie ma miejsca. Jednak nie radzi sobie zbyt dobrze ze zmyciem tuszu na rzęsach, trzeba poświęcić więcej czasu i pocierać oko żeby znikł. Ogólnie zmywa makijaż, ale nie tak dobrze jak inne znane mi płyny w tej cenie.

Słabszy od różowej wersji

Ten produkt niestety jest dużo mniej delikatny niż różowa wersja. Zdarzyło się, że podrażnił moje oczy. Z tuszem do rzęs również słabiej sobie radzi i trzeba pocierać oko, co nie jest dobre. Pachnie również zbyt intensywnie, jak na produkt do twarzy.

Może być

Produkt kupiłam z Siostrą w dwupaku więc cena wyszła nam bardzo przyzwoita. Opakowanie duże, 400 ml, z bardzo szczelnym zamknięciem typu klik. Produkt łatwo dostępny, jest bezzapachowy, przeźroczysty, nie podrażnia i nie uczula. Pozostawia skórę dość dobrze oczyszczoną, matową, nie wysusza. Niestety z trwalszymi kosmetykami już tak dobrze sobie nie radzi.