Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

>100ml
bezzapachowa
w butelce
płyn

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1

Produkt przykuwa uwagę swoim opakowaniem - typowo Garnierowa etykieta, same najważniejsze informacje, no i pojemność 400 ml. Rzadko się przytrafia, żeby płyn micelarny był aż tak duży. Płyn jest przeźroczysty i nie posiada żadnego zapachu. Wystarczy niewielką ilość nanieść na wacik i zmyć makijaż, ale... No właśnie, jak dla mnie największym ALE tego produktu jest jego nieskuteczność. O ile ze zmyciem podkładu radzi sobie całkiem okej, niestety nie jestem w stanie zmyć nim oczu. Choćbym nalała go na ten wacik nie wiadomo ile i pocierała nim bardzo mocno, to nic kompletnie nie schodzi - niezależenie, czy mam pomalowane tylko i wyłącznie same rzęsy, czy wykonany pełen makijaż oka wraz z kreskami i cieniami. Kończy się na tym, że po umyciu twarzy i wytarciu jej w ręcznik, cały makijaż oczu mam odbity na ręczniku.
Tak jak wspomniałam, używam go tylko do zmywania podkładu, więc dla mnie jest wydajny (ale marzę, żeby się już skończył). Niestety za tą cenę kupie 5 innych, tańszych płynów micelarnych, które tak samo jak ten nie robią nic nadzwyczajnego, ale są po prostu tańsze.

Jest świetny!

Świetnie zmywa makijaż! Nie podrażnia skóry i oczu,cera jest idealnie oczyszczona i świeża :) Mój numer jeden! To już moje 3 opakowanie, uzależnił mnie sobą :) Jest bardzo wydajny,wystarczy naprawdę niewielka ilość,żeby oczyścić skórę. NIE ZAPYCHA! <miłość> polecam :)

W porządku płyn

Mam z olejkiem arganowym ten płyn, ale i po stanowiłam również wypróbować ten zielony, i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej wersji, płyn spełnia swoje zadanie, dobrze zmywa makijaż, krem bb, tusz do rzęs, koi skórę, nawilża ją, widać że jest oczyszczona, miękka, nawilżona. Płyn jest wydajny, wystarcza na długo.

Bubel.

Niestety jestem rozczarowana. Zwykle używam płynu micelarnego od Garniera w wersji różowej, bądź żółtej z olejkiem - uwielbiam je. Podczas mojej ostatniej wizyty w Hebe niestety były one wyprzedane, więc wzięłam wersję zieloną. I niestety jestem rozczarowana. Nie domywa zwykłego, dziennego makijażu, nie daje sobie rady z pomadą do brwi od Wibo. Jest mało wydajny, ponieważ trzeba zużyć o wiele więcej produktu, by cokolwiek zmyć. Cena wygórowana, jak na kosmetyk, który nie zmywa dobrze makijażu. Jedyny plus, że nie podrażnia oczu.
Na pewno nie kupię drugi raz.

Bardzo dobry

Płyn bardzo dobrze usuwa makijaż (nawet wodoodporny tusz do rzęs), przy czym nie podrażnia skóry. Zapach jest w porządku, wydajność produktu jest bardzo dobra.

Super

Uzywam juz 3-ciej buteleczki. Jak dla mnie niema lepszego toniku do cery mieszanej. Makijaz usuwa rewelacyjnie, skore pozostawia czysta i matowa. Polecam

rewelacja

Wcześniej miałam wersję do cery wrażliwej i nie byłam zadowolona. Odnosiłam wrażenie, że nie do końca zmywa makijaż, a skóra była naciągnięta. Ta wersja miło mnie zaskoczyła. Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie zostają resztki przy rzęsach. nie podrażnia skóry twarzy ani oczu. Cena jest bardzo w porządku. Zapach również mi odpowiada.

Uwielbiam!

Jest to pierwszy płyn micelarny od firmy Garnier i muszę przyznać że najlepszy jaki miałam! Przed zakupem zastanawiałam się czy to aby na pewno dobry wybór, konsystencją przypominał zwykłą wodę, bez warstwy "tłustej" obawiałam się że nie poradzi sobie z moim makijażem. Po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie, jest świetny! Nie zostawia tłustej warstwy na buzi, tusz do rzęs, eyeliner schodzi w mgnieniu oka, radzi sobie nawet z bardzo mocnym makijażem. Na pewno pozostanę wierna serii, ale następnym razem spróbuję serii do cery wrażliwej.

Całkiem dobry płyn micelarny

• przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej;
• dobrze oczyszcza skórę;
• z usuwaniem makijażu też radzi sobie całkiem dobrze, ale z wodoodpornym czy matowymi pomadkami w ogóle nie daje rady;
• przyjemnie odświeża skórę;
• jest delikatny dla oczu;
• nie wysusza skóry;
• bardzo delikatny zapach;
• duża pojemność - 400 ml

Świetny płyn

Skusiłam się na niego gdy był na promocji w 2 paku w jednym z hipermarketów. Byłam sceptycznie nastawiona do niego, więc drugą buteleczkę chciałam oddać siostrze. Po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie, stwierdziłam że nie oddam nikomu go... Byłam zachwycona, domył nawet grubą warstwę tuszu do rzęs

Dobry

Dobry płyn micelarny,ale nie tak dobry jak jego różowa siostra. Jest wydajny,ale nie jest to jakaś wielka wydajnośc w porównaniu do różowej wersji. Nie podrażnia. Cena w promocji przystępna.Na pewno kupię ponownie.

2 x nie

Płyn niestety słabo oczyszcza skórę, nie radzi sobie nawet z nie wodoodpornymi kosmetykami, mimo swojej pojemności szybko się zużywa. Jedyne co na plus to pojemność i cena. Dlatego jest go tak dużo bo tak dużo trzeba go używać do codziennego demakijażu. Wole mniej kosmetyku, ale lepszej jakości. Ewentualnie wersję dwufazową z olejkami.