Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pierwszy od Garniera płyn micelarny 3 w 1 dla cery normalnej i mieszanej. To prosty sposób, aby usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) w jednym geście i bez pocierania.Cera jest odświeżona, a równowaga skóry przywrócona. Odświeżająca i bezzapachowa formuła.

odświeżające, oczyszczające
płyn
normalna, mieszana
bezzapachowa
demakijaż twarzy

Taki sobie

Duża butla to nie takie znów dobrodziejstwo. Po zużyciu mniej więcej połowy zauważyłam pływające w butelce skrawki płatków kosmetycznych. Pod koniec było ich już naprawdę dużo, więc płyn nie jest zbyt higieniczny.
Co do działania też mam obiekcje, bo ten micel nie jest idealny. Nie zmywa makijażu dość dokładnie, a o zmniejszeniu wydzielania sebum nie ma mowy, skóra się po nim świeci jak księżyc w pełni nocą... Żadne to więc cudo i nie wiedzę powodu, aby kupować go nadal.

Podrażnia mi oczy :(

Po płyn zielony postanowiłam sięgnąć, zadowolona z działania płynu różowego, do cery wrażliwej (chociaż takowej nie posiadam). Byłam ciekawa, czy płyn zielony będzie lepiej działał na moją mieszaną, trądzikową cerę. Jeśli chodzi o zmywanie makijażu z twarzy, to nie jest źle, ale najlepiej też nie. Potrzeba wielu wacików, by doczyścić skórę całkowicie z całodziennego makijażu i zanieczyszczeń. Nie zauważyłam by miał w jakikolwiek sposób dobry wpływ na stan mojej cery, pogorszenia też nie zauważyłam. Na plus- neutralny zapach i wydajność. Niestety- dramat rozpoczął się, kiedy zaczęłam nim robić demakijaż oczu. Zazwyczaj stosuję do tego celu płyny micelarne i do tej pory naprawdę żaden mnie nie podrażnił ani nie uczulił, więc nie mam pojęcia co jest z tym nie tak. Garnier zrobił mi koszmar pod oczami. Koszmar ten ujawnił się po kilku dniach regularnego zmywania nim makijażu oczu. Rano obudziłam się z oczami zapuchniętymi jak nigdy, czerwonymi, a pod oczami miałam wielkie bruzdy i przesuszenie, a skóra piekła. Łudziłam się, że to przejdzie samo, ale niestety nie. Pobiegłam więc do dermatologa a leczenie trwało ponad dwa tygodnie :/ (dodam, że sterydami, więc w ogóle jakiś dramat). Naprawdę nigdy nie miałam takiej reakcji na płyn micelarny. Płyn poszedł w odstawkę, chociaż została mi jeszcze prawie cała butla. Po pewnym czasie przekonałam się, żeby powrócić do zmywania nim twarzy. Oczy omijam z daleka. Ogólnie radzę uważać, jeśli ktoś ma skłonności do podrażnienia skóry wokół oczu. Nie kupię go już z całą pewnością.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Micel na 5

Doskonale zmywa makijaż bez drażniącego mocnego pocierania
Odświeża
Nie podrażnia
Nie przesusza
Jest w dobrej cenie przy tak dużej pojemności i wydajności
Nie jest to mój hit ponieważ u mnie zostawia powłokę,którą muszę zmyć wodą bo zwyczajnie mi przeszkadza,ale mimo to będę go używała.
Wyczuwam też apteczny zapach,ale to chyba tylko ja:)
Jestem w trakcie drugiej butelki

Opakowanie mam na 1 miesiąc

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Idealny dla cery mieszanej, dobrze zmywa makijaż, jednak ma problemy z kosmetykami wodoodpornymi. Duża objętość opakowania w niskiej cenie.

dobry, ale nie tak jak jego różowy brat

Kupiłam, bo w Hebe wykupiona była różowa wersja.
Różnic jest niewiele, oba sprawdzają się do demakijażu oczu i twarzy, nie podrażniają.
Wydaje mi się jednak, że zielona wersja schodzi mi o wiele szybciej i nieco gorzej radzi sobie z tuszem do rzęs. Kolejną różnicą jest to, że po użyciu zielonej wersji moja skóra natychmiast domaga się kremu czy olejku, jest bardziej ściągnięta niż ukojona.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (zużyłam tak 1/3 butelki)

Dobry do oczyszczania

Plusy
dobrze zmywa makijaż (również z oczu)
nie trzeba pocierać
dobrze oczyszcza skórę
wydajny
cena

Minusy
wysusza skórę
uczucie ściągnięcia jeśli od razu nie nałoży się kremu

Dobrze zmywa makijaż, ale zaczęłam używać płynów micelarnych przez to, że woda wysuszała moją skórę. Niestety ten płyn też to robi.

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 400 ml

+ ogromna butelka, starcza na dłużej
+ zmywa makijaż
+ używam go do odświeżenia twarzy przed makijażem
+ niweluje uczucie ściągnięcia
+ nie wysusza, jest bardzo łagodny
+ nie ma zapachu
Najlepiej kupować go w Biedronce albo na promocjach bo jest wtedy w znośnej cenie

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Dobry

Plyn dobrze zmywa maikijaz i jest wydajny. Jest bezzapachowy.

Plusy:
+duza pojemnosc
+usuwa makijaz i oczyszcza skore
+skora jest po nim gladka

Minusy:
-pozostawia tlusta warstwe na skorze (moze tylko u mnie)

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Cudeńko :)

PLUSY:
- dostępność
- wydajność
- zmyje każdy makijaż
- doskonale oczyszcza i odświeża skórę twarzy
- nie wysusza, nie uczula, nie podrażnia
- cena względem pojemności jest w porządku

MINUSY:
- brak

Dobry

Spotkałam gorsze. Ten płyn jest w miarę duży, a więc i wydajny. Zmywa całkiem nieźle, choc jak wiadomo, płyny micelarne nie wejdą w każdy zakamarek i po kąpieli można spodziewac się nieszcze rozmazanych śladów pod oczami. Ale lubię produkty Garniera pachnące świeżym ogórkiem. Nie wysusza, nie przetłuszcza cery, działa neutralnie. Wydaje mi się, że jest w miarę "śliski" dzięki czemu skóra wokół oczu po zmyciu makijażu wacikiem nie jest podrażniona.

Choc sama będę szukała dalej ideału pośród innych środków niż płyny micelarne, polecam go.

Nie taki zły jak o nim piszą

Od początku przestraszył mnie alkohol den. w składzie, ale jak okazało się, nie powodował pieczenia oczu ani wysuszenia/podrażnienia skóry (uff!). Płyn świetnie radzi sobie z eyelinerem (podobno wodoodpornym), tuszem, podkładem i pudrem. Jedyne co może zdenerwować, to uczucie lepkości na buzi, które bierze się pewnie w/w alkoholu w składzie. Kupiłam opakowanie na spróbę i nie jest to mój hit, ale nie wykluczam kupienia go jeszcze kiedyś :)

Najlepszy!

Jak dla mnie najlepszy płyn do demakijażu. Usuwa makijaż idealnie! Wszystko co napisał producent sprawdza sie w 100 % do tego jest w przystępnej cenie i jest łatwo dostępny ideał :)