Soraya, Clinic Clean, Płyn micelarny do cery wrażliwej i oczu

Soraya, Clinic Clean, Płyn micelarny do cery wrażliwej i oczu

Sprawdź ceny produktu

Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Odświeża i oczyszcza cerę, a jednocześnie pozostawia ją nawilżoną i gładką. Jego formuła jest bardzo łagodna dla skóry i oczu, płyn nie powoduje szczypania i zaczerwienienia. Demakijażu jest łatwy i komfortowy, nie wymaga intensywnego pocierania.
Formuła PhysioClean:
- Hydrolipidowe micele- umożliwiają skuteczny i łagodny demakijażu oraz chronią pyszczek hydrolipidowy.
- Fizjologiczne pH łez.
-Ekstrakt z lotosu- nawilża skórę i łagodzi podrażnienia.
Nie zawiera kompozycji zapachowej, parabenów, alkoholu i barwników.

Mój numer 1

Delikatny płyn micelarny nie podrażnia skóry, nie szczypie, bardzo dokładnie zmywa nawet mocny makijaż. Często maluję oczy eyelinerem i mocno tuszuję rzęsy, wiele podobnych produktów nie dawało sobie z tym rady, przy pierwszym potarciu płatkiem kosmetycznym, jednak produkt Soraya jest inny. Nie wysusza skóry, a wręcz ją nawilża, pozostawiając efekt czystej cery. Jest dość wydajny jak na płyn micelarny.

Świetny zamiennik różowego Garniera

Będąc ostatnimi czasy w Drogeria natura chciałam nabyć mój ulubiony różowy płyn micelarny z Garnier. Niestety byłam w tamtym czasie przed wypłatą i nie dysponowalam dużą kwotą pieniędzy, a Garnier nie był w promocji.Moją uwagę zwrócił ten płyn micelarny z Soraya. UWIELBIAM GO! Jest równie dobry jak wysławiony pod niebiosa Garnier :) Dobrze zmywa makijaż i co najważniejsze! nie podrażnia oczu oraz jest bezzapachowy
Cena? 10 zł

Nie, dziękuję.

Kupiłam pierwsze opakowanie - odpowiednia pojemność, śmiesznie niska cena, znana marka. Czego chcieć więcej? Płyn dobrze zmywał makijaż, przyjemnie pachniał i nie miałam żadnych zarzutów co do działania. Jedyny minus to klejenie się skóry, po zastosowaniu. Kupiłam drugą, większą butelkę (400 ml). Pierwszy wkurzający aspekt to bardzo źle skonstruowane pudełko. Otwieranie go - masakra. Zapach nieco intensywniejszy, zmywanie już nieco gorsze. I niespodzianka - płyn zaczął mnie uczulać. Zaczęło się od ropy w kącikach oczu, skończyło na leczeniu okulistycznym i bólu gałki ocznej.

Nie dla mnie

Płyn w swoich zbiorach posiadam dośc długo..Użyłam go, myśląc ze to produkt dobry, jednak nie do konca.
Plusów póki co nie widzę prócz ceny i wielkości
Minus spory: skóra klei się po zastosowaniu tego płynu, co bardzo mnie drażni.

Numer jeden :-)

Przetestowałam już kilka płynów miceralnych, które były nieodpowiednie dla mojej cery. Soraya jak dla mnie jest wyborem nr 1.
Nie podrażnia cery,
Nawilża,
Dokładnie oczyszcza,
Nie szczypie

Uwielbiam do :-)

Nigdy więcej !

Masakra. Najgorszy płyn micelarny jaki w życiu kupiłam. Z racji tego , że moje oczy dość łatwo podrażnić przy demakijażu.. wybrałam ten produkt ale niestety bardzo mocno się rozczarowałam. Kupując go kierowałam się marką-znana, ma dość dobre opinie, cena przystępna (płaciłam ok.10zł za buteleczkę 200ml) i co najważniejsze opakowanie z napisem: cera wrażliwa , wrażliwe oczy i formuła pH łez.
Plusy:
*przystępna cena
*ładne opakowanie
*usuwa makijaż w miarę dobrze
*odświeża i oczyszcza cerę
*wydajny

Minusy:
*pH łez - szczypie w oczy jak żaden inny produkt
*ciężko dobrze zmyć makijaż oczu (głównie rzęsy mimo iż nie używam maskary wodoodpornej)
*skóra po użyciu jest nieprzyjemnie 'śliska' przez co za każdym razem musiałam decydować się przepłukanie wodą

Tak więc moim zdaniem dla mnie się nie nadaje,. Nie mam zdania co do tego czy bym go komuś poleciła.. Wiem jedno- ja go więcej nie kupię. Zawiodłam się

Fajny

Kupiłam w Rossmannie na "cena na do widzenia" za jakieś marne 5zł. Myślałam, że pewnie to jakaś lipa. A tu lekkie zdziwko. Całkiem spoko ten płyn.

Nie szczypie w oczy.
Nie klei się.
Nie pozostawia tłustej warstwy.
Co najważniejsze dobrze zmywa. Nie trzeba się natrzeć.(Nie wiem jak kosmetyki wodoodporne- bo takowych nie używam).
Nie podrażnia mojej skóry. Nie daje uczucia pieczenia w podrażnionych miejscach.
Daje uczucie gładkiej skóry. Pierwszy raz coś takiego doświadczam, żeby płyn micelarny pozostawiał skórę gładką w dotyku, a nie tępą. Nie jest to gładkość spowodowana tłuszczem czy silikonami w składzie. Nie wiem co to ale bardzo mi się podoba.
Nie powoduje mgły na oczach.
Wydajność oceniam jako- średnia.

Nie wiem jaka ma cenę regularną. Ale jak go spotkam w sklepie to kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nigdy wiecej

Nie zakupie tego produktu na pewno nigdy więcej. Nie mam wrażliwych oczu, ale kupiłam go, ponieważ chciałam delikatny płyn.
Po zastosowaniu pieką oczy, a skóra się lepi..
Nie polecam.

póki co, mój ulubiony

+ wydajny
+nic nie podrażnia
+szybko i skutecznie usuwa makijaż, bez zbędnego tarcia
+oczyszcza skóre
+cena
+nie podrażnia skóry

póki co brak

Używam tego produktu od: 4 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

delikatny demakijaż oka

Jak dla mnie ten płyn micelarny okazał się jednym z lepszych dla oka:
+bez większego tarcia zmywa makijaż
+nie podrażnia ocząt
+nie pozostawia tłustej warstwy
+jest wydajny

Używam tego produktu od: 30
Ilość zużytych opakowań: 1-200

pali w oczy!

Niestety, pomimo tego, ze swietnie zmywa makijaz, oczy po nim az plona :( szczypia okropnie i musze umyc twarz jakims zelem i splukac woda, aby przestaly palić :( a produkt jest niby przeznaczony do wrazliwych oczu!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie zużyje do końca na pewno

aktualnie KWC

Na początku muszę coś sprostować : dodając do katalogu produktów ten płyn zamiast napisać płaszcz hydrolipidowy napisałam pyszczek hydrolipidowy....sorry ;). Wracając do recenzji płyn ten jest rewalacyjny !!!
Plusy :
- usuwa dosłownie cały makijaż w kilka chwil,
- nie podrażnia ( mnie nawet Bioderma podrażnia ),
- nic się nie lepiej ani nie klei,
- nie zostawia tłustej warstwy,
- opakowanie jest bardzo wygodne, zgrabne, po prostu śliczne,
- cena też ok. ( pierwsze opakowanie kupiłam za 8 zł - w promocji, a drugie kosztowało mnie 12 zł ale dla mnie ta cena też jest ok. )
Minusów nie dostrzegam, a zużyłam już dwa op.
Gorąco polecam !!!

Używam tego produktu od: od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: aktualnie jestem w trakcie drugiego op.