Ziołolek, Linomag, Maść

Ziołolek, Linomag, Maść

Maść Linomag jest polecana do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt od pierwszych dni życia, a także osób dorosłych. Doskonale natłuszcza i nawilża skórę, zmniejszając jej suchość oraz redukując niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Preparat wpływa na naturalną regenerację ochronnej bariery skóry. Produkt jest w szczególności polecany przy chorobach skóry, takich jak: wyprysk, odparzenia, łuszczyca oraz nadmierna suchość skóry.

krem
w tubie
<50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• substancja czynna: olej lniany z pierwszego tłoczenia z Linum usitatissinumL, semen (nasienie lnu zwyczajnego), substancje pomocnicze: lanolina bezwodna, wazelina biała

Super

Kolejny produkt który poznałam tuż po porodzie. Gdy dupki dzieci wymagały od razu wyjątkowej ochrony. Nie zawiódł mnie od 1 dnia życia córek. Używam to już 9 lat. Dla dzieci Ale również dla sobie. Nie raz zdarza mi się że koło nosa mam popekana suchą skórę po zastosowaniu linomagu od razu suche płaty znikają. Używa też linomagu gdy dzieci maja katar wtedy nosek unika zbędnego podrażnienia. Naprawdę polecam linomag ludziom z problemem suchej skory

idealny krem od zadań specjalnych

krem poleciła mi pani doktor na odparzenia u dziecka i muszę przyznać że sprawdził się super, odparzenia szybko znikły ale nie tylko na to tego używam w momencie gdy skóra dzieci lub u mnie jest mocno przesuszona krem idealnie ja natłuszcza

Super ;D

Uzywam nie tylko na podrażnienia dzieci, Linomag odnalazł i we mnie potrzebe korzystania. Kiedyś przy oparzeniu ręki ktoś mi polecił aby nim natłuszczać skórę aby nie powstała blizna. I naprawde się sprawdza w róznych zastosowaniach.

Moja córka urodziła się 5 dni po terminie. Już w szpitalu lekarze zalecili kupienie tej maści. Smarowałam nimi wysuszoną skórę na rączkach i nóżkach. Sprawdził się idealnie. Bardzo dobrze pielęgnuje i natłuszcza. Dużym plusem jest fakt, że jest bardzo tani a naprawdę skuteczny. Do tej pory po kąpieli używam go pod paszki, dupcię i pod szyjkę. Dzięki temu moja córka nie ma w ogóle zaczerwienionej skóry w tych miejscach. Jedynie co mi się w nim nie podoba to ten zapach. Krem przez to, że jest tłusty jest bardzo wydajny.

świetnie nawilża

Nie jeden raz uratował mnie, kiedy wyskoczyła mi wysypka lub, gdy znacznie przysuszyła mi się cera. Stosuję go wtedy głównie na noc, ponieważ nie wchłania się zbyt szybko w skórę, dzięki czemu też znacząco ją nawilża cały czas, kiedy znajduje się na skórze.

Dobra maść

Linomag towarzyszy nam od 1 dnia życia naszego syna. Koi zaczerwienienia i podrażnienia okołopieluszkowe. Pomógł nawet przy ciemieniuszce, ładnie natłuścił te okolice i ciemieniucha ustąpiła.
Polecam!

Porządnie natłuszcza

Linomag to już kultowa i popularna wśród Polek maść. Prosty skład przemawia na jego korzyść. Maść jest gęsta, bardzo tłusta. Dobrze się rozprowadza i zostawia, tłustą warstwę ochronną. Zapach trochę odpychający. Nadaje się do stosowania profilaktycznego, jednak gdy powstają jakieś problemy skórne, już sobie nie radzi. Jeśli ktoś potrzebuje tylko natłuszczenia będzie zadowolony.

Najlepszy krem do okolic pieluszkowych

Linomag nie ma sobie równych jeśli chodzi o krem pod pieluszkę dla dzieci. Jest tłusty, dzięki czemu bardzo wydajny. Długo utrzymuje swoje właściwości natłuszczające w przeciwieństwie do innych tego typu kremów. Ma bardzo dobry, krótki skład. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Jest skuteczny nie tylko jako profilaktyka, ale też leczniczo.

Świetna maść profilaktyczna

Linomag poleciła mi położna i to był strzał w dziesiątkę. Idealna maść do codziennej pielęgnacji niemowlęcej pupy i nie tylko. Prosty, bezpieczny skład. Niska cena, a przy tym skuteczne działanie. Linomag to numer jeden w wyprawce noworodkowej.

Na skórki i do paznokci

Nie wypowiem się nad zastosowanie dla dzieci, bo nie testowałam. Natomiast kupuję go jako preparat na twarde skórki wokół paznokci. Bije wszystkie inne tego typu preparaty na głowę. Od czasu do czasu stosuję go też na pięty na noc, ale trzeba wtedy ubrać jakieś stare skarpety, bo niestety robi plamy. Sprawdza się też na suche łokcie i kolana. Ogólnie ma wiele zastosowań. Cena mistrzowska. Jest to lek a nie suplement dlatego nie można go kupić przez internet.

Hit

Mimo że jest w dziale dzieci to osobiście używam do nawilżenia rany po cesarskim cięciu . Jest bardzo tłusty ale na bardzo suche ciało w sam raz . Nasza niunia miała na początku małe problemy z suchością skóry i kupiliśmy właśnie tę maść . Parę dni stosowania i skóra była nawilżona. Mi również służy bardzo dobrze do tego cena jest bardzo niska i maść jest dostępna w każdej aptece.

Bezkonkurencyjny

Oto mój absolutny mistrz utrzymywania skóry w dobrej kondycji. Niezrównany dla niemowląt, ale sama też wzbogacam nim swoje kosmetyki.

Działanie: Tłusta, barierowa maść bez wysuszającego tlenku cynku, za to z olejem lnianym i lanoliną, które rewelacyjnie zatrzymują nawilżenie skóry, nie są zapychające i wspomagają regenerację podrażnionych jej partii. Przyjęło się używać jej pod pieluchę i jest w tym zastosowaniu po prostu bezkonkurencyjna. Jeśli dziecko ma wrażliwą skórę lub jest alergikiem (ale nie ma uczulenia na lanolinę), polecam przestawić się na tą maść. Nie tylko nie straszne przy niej typowe odparzenie od pieluszki, ale też wszelkie wysypki i podrażnienia od stosowanych kosmetyków.
Mała dygresja: zdarza mi się dodawać maści do kremu do twarzy lub do rak, kiedy jest mi potrzebna mocna regeneracja. Tu także sprawdza się znakomicie i nie jest komedogenna (nie zapycha porów). Zdarzyło mi się nawet olejować nią włosy. Każdemu kosmetykowi doda pożądanych właściwości odżywczych i zatrzyma nawilżenie na o wiele dłużej.

Kwestie techniczne: Plastikowa tuba jest wygodna, chociaż pod koniec troszkę za twarda i utrudnia to wydobycie resztki produktu. Zapach zupełnie neutralny, prawie niewyczuwalny. Konsystencja trudna do rozprowadzenia, jak to w przypadku maści, wchłania się również wolno, ale nie ocenię tego jako minus, bo tłuste maści po prostu tak mają.Cena super, bo to jeden z niewielu ogólnodostępnych, ,,szczerych", prostych produktów z dobrych gatunkowo surowców.

Podsumowując: Klasyk, który warto znać.