Lirene Dermoprogram, Anti-Aging, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Lirene Dermoprogram, Anti-Aging, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Intensywny przeciwzmarszczkowy krem pod oczy liftinguje i zapewnia skórze wokół oczu optymalną jędrność, elastyczność i sprężystość, poprawia wyrazistość konturu oczu i redukuje zmarszczki mimiczne. Zapewnia długotrwałą ochronę przed wiotczeniem i zapobiega pojawianiu się na skórze oznak upływającego czasu tzw: 'kurzych łapek'.

Oj nie

Kupiłam na wiosnę z uwagi na filtr SPF 10, co jest rzadkością w kremach pod oczy.
Krem niemiłosiernie podrażniał spojówki , gdy dostał się na nie przypadkiem. Problemem było prowadzenie auta w słoneczne dni, gdy krem "siłą rzeczy" migrował do oka. Po prostu płacz za kierownicą (dobrze że nie słup przydrożny i mandat..:))
Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących , zwłaszcza nawilżających, ale miesiąc to może zbyt mało aby wystawić rzetelną recenzję w tej kwestii.
Zużyłam końcówkę na szyję, żeby już nie płakać..
Na plus :niziutka cena i wygodna estetyczna tubka

Używam tego produktu od: ponad miesiąca , miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Do wypróbowania!

Oceniam po użyciu jednej tubki.
Na początku sprawdzał się u mnie dobrze. Stosowałam go tylko na dzień, na serum, pod makijaż. Kupiłam go jeszcze przed sezonem zimowym i jego lekka konsystencja bardzo mi odpowiadała, zwłaszcza, że odległość porów na moich policzkach i obszaru pod okiem zawsze budzi we mnie paranoiczny strach, by nic ich nie zapchało. PLUSY za to, że nie podrażnił oczu, nie rozwarstwiał się pod makijażem, ani nie rolował i za to, że za daleko rozsmarowany nie zrobił krzywdy porom. Nie wiązałam z nim wielkich nadziei, po prostu potrzebowałam czegoś, co dostatecznie nawilży skórę pod oczami. I znalazłam. Do czasu. Ponieważ...

...wraz z nadejściem zimy jego główny plus zmienił się w MINUS (zgodnie z temperaturą) - wydaje mi się, że jest za lekki na tę porę roku. Na noc stosowałam serum i inne, cięższe mazidło i już sama skóra rano wydawała się dobrze nawilżona. Tymczasem ten krem... Chyba nie sprostał zimie.

Jestem pewna, że jego lekkość (konsystencja, dość szybkie wchłanianie) stanowi dla wielu plus, także nie wyplewiam z Was myśli przetestowania go.
Mogłabym go jeszcze wypróbować ponownie w mniej wymagającej porze roku - na wiosnę, ale chyba sobie odpuszczę.
Szukam ideału, który dotrzyma mi kroku na dłużej, a nie sezonowca :)

Używam tego produktu od: Jedna tubka
Ilość zużytych opakowań: Jedno

skuteczny

Jeden z lepszych kremów pod oczy jakie testowałam.Jest mega wydajny używam od maja a jeszcze do końca roku spokojnie wystarczy.Bardzo kremowa konsystencja,bardzo szybko się wchłania.Nie uczulił ani nie podrażnił a nawet mam wrażenie że koi skóre.Świenie nawilża a skora pod oczami jest sprężysta i zagęszczona.Od kremu pod oczy na daną chwile nie wymagam niczego więcej

Ilość zużytych opakowań: kończe 1