Seboradin, FitoCell, Maska z komórkami macierzystymi

Seboradin, FitoCell, Maska z komórkami macierzystymi

Preparat nowej generacji zawiera ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTec Malus Domestica stymuluje wzrost włosów, opóźnia proces ich starzenia. Korzeń chinowca wzmacnia włosy, zmniejsza utratę wody, hamuje wzmożone wypadanie włosów, jest źródłem inuliny – naturalnego prebiotyku, który utrzymuje prawidłową mikroflorę skóry głowy. Olej z orzecha brazylijskiego to doskonałe źródło witaminy F (NNKT), tworzy barierę ochronną dla lipidów znajdujących się we włosach, działa naprawczo i odbudowująco. Proteiny mleczka jedwabiu poprawiają wygląd łodygi włosa. Olej arganowy odżywia i intensywnie regeneruje włosy, zmniejsza ich łamliwość i zapobiega rozdwajaniu końcówek. Ekstrakt z lukrecji dzięki obecności flawonoidów wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, a dzięki zawartości glicyryzyny wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia skóry głowy i włosów. Ekstrakt z nasturcji wzmacnia włosy, poprawia ich strukturę. Włosy nabierają blasku, zyskują zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują. Są bardziej gęste, mocniejsze i odporniejsze na uszkodzenia. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.
Preparat zawiera składniki z certyfikatem Ecocert.

polecam!

Szkoda, że ta maska jest taka droga. 40 zł za 150 ml. Ale jest tego warta. Jest dosyć wydajna, ale na długich włosach i tak nie starcza na zbyt długo. Cudownie zmiękcza włosy. Trudno mi wypowiedzieć się na temat nowych włosów, ponieważ stosuję różne rzeczy jednocześnie, a tą maskę nie ciągle, tylko jedno opakowanie, potem kilka innych i znowu wracam do tej. Włosy po niej są cudownie mięciutkie, a mam z tym ogromny problem. Zwykle czego bym nie robiła i tak nie jestem z nich zadowolona. Ale przy tej masce jest naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Świetna maska

Świetna maska, która pomogła mi gdy miałam problem z wypadającymi w nadmiarze włosami.
Po tygodniu stosowania są już zauważalne efekty. Gdy kończyłam opakowanie, włosy już mi nie wypadały.
Ma przyjemny zapach i konsystencję.
Maska jest bardzo wydajna, warta jest więc swojej ceny.

Doskonała na włosy i skórę głowy

Maska mile mnie zaskoczyła nie spodziewałabym się takiego nawilżenia i wygładzenia włosów, od zawsze szukam nawilżających masek i te co niby maja nawilżać tego nie robia a tu proszę taka niespodzianka.
Włosy gładkie błyszczące nawilżone i co najwazniejsze nie obciąża włosów nakładam również na skalp nic nie swędzi i wspaniale nawilżona skóra głowy
Skład cudny to co kocham nie pełno olei tylko masa ekstraktów co pewnie dzięki nim włosy są nawilżone ale nie strąkowate ani tłuste
Polecam wszystkim nawet włosom skłonnym do obciążania.
Ta maska i seria z żeń szeniem to dwa cudeńka seboradinu

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetna maska wzmacniająca skórę głowy

To jedna z tych masek, której wszystkie się boimy - ta, którą należy nakładać też na skórę głowy. Bałam się i ja, bo wiadomo jak jest, włosy przyklapnięte i przetłuszczone i obciążone a tak miało nie być.. No i tu wielkie zaskoczenie, zero oklapu, zero strąków, świeżość taka jak wcześniej!! Co więcej ta maska ma coś wspaniałego w składzie, bo skalp mam nawilżony, nic nie swędzi, zdaje się że to zasługa oleju arganowego i witaminy A. Spełnia też swoje podstawowe zadanie bo włosów wypada mniej. Odejmuję pół gwiazdki za cenę :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe