Seboradin, FitoCell, Serum z komórkami macierzystymi

Seboradin, FitoCell, Serum z komórkami macierzystymi

Pojemność 15 szt

Dzięki zawartości roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica serum stymuluje wzrost włosów, opóźnia i niweluje starzenie się włosów poprzez ochronę komórek macierzystych znajdujących się w mieszku włosowym. Witaminy z grupy B (B3, B6, biotyna) hamują wzmożone wypadanie włosów, pobudzają odrost nowych włosów, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy. Ekstrakt z cykorii energetyzuje skórę głowy i włosy, chroni przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, jest inhibitorem enzymu 5 - reduktazy odpowiedzialnego za łysienie androgenowe. Ekstrakt z czerwonych alg dzięki wysokiej zawartości cynku, wapnia i magnezu nadaje siłę włosom, zapobiega ich łamliwości i wzmożonemu wypadaniu. Kompleks ochronno - nawilżający oraz miód intensywnie nawilżają i regenerują skórę głowy i włosy. D – Panthenol nadaje elastyczność, objętość, zapobiega puszeniu się włosów.
Włosy stają się silne i pełne blasku, bardziej odporne na uszkodzenia, zyskują zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują. Są bardziej gęste, mocniejsze i odporniejsze na uszkodzenia. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.
W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować zawartość 1 tubki codziennie przez okres minimum 3 miesięcy. Zaleca się stosowanie pełnej kuracji wraz z szamponem oraz maską Seboradin FitoCell.

Widze efekt!

Stosuję od ponad roku z przerwami. Inaczej, niż jest zalecane, ale efekt widzę. Sporo nowych baby hair i ogólnie zagęszczenie włosów. Po umyciu wcieram w skórę i zostawiam pod folią na kilka godzin. Działa!!!!

nie dla mnie i nie mogę polecić

Zużyłam 6 opakowań produktu czyli min 3m jak wskazania producenta. Wszystko szło nieźle choć nie widziałam zbyt wielu małych włosków ani spektakularnej poprawy jakości aż nagle w 3 miesiącu terapii włosy zaczęły mi wypadać na potęgę i w miesiąc straciłam jedną trzecią włosów. Fryzjerka zaleciła podcięcie. Jednak może to wina hormonów? Albo pory roku? Ponoć te przy głowie są w dobrej formie więc może i działa. Jednak trauma straty włosów i stan po terapii gorszy niż przed nie zachęca mnie do kupienia kolejnego opakowania, zwłaszcza, że 3m terapii były bardzo drogie.