Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem z kamelii `Odżywienie i blask`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem z kamelii `Odżywienie i blask`

Formuła wzbogacona olejkiem z nasion kamelii oraz olejkiem arganowym otula włosy, zapewniając im pielęgnację. Włosy są odżywione, stają się bardziej elastyczne, miękkie w dotyku i olśniewają blaskiem.

Przyjemny w użyciu olejek

Ze względu na to, że jestem posiadaczką rozjaśnianych włosów, często wspomagam się olejkami, aby zapobiec ich przesuszeniu oraz puszeniu się. Po olejek z Garniera sięgnęłam po raz pierwszy kilka tygodni temu, skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat na Wizażu. Akurat natrafiłam na promocję, więc udało mi się go zakupić w bardzo przystępnej cenie.

Olejek posiada bardzo ładny, przepełniony słodyczą zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Aplikuje się go bardzo prosto i wygodnie, dzięki opakowaniu z pompką, która nie zacina się. Dobrze rozprowadza się na włosach, należy jednak uważać na jego ilość - jeżeli przesadzimy, włosy będą wyglądały ciężko i nieświeżo, a pasma będą tłuste. Dlatego też używam go wyłącznie na mokre włosy, w bardzo niewielkiej ilości - zazwyczaj na końcówki, sporadycznie od połowy włosów (pomijając oczywiście skalp). Raz zaaplikowałam go na suche włosy, ale nie był to najlepszy pomysł, gdyż włosy wyglądały jak nieświeże.

Olejek szybko się wchłania oraz widocznie wygładza końcówki włosów, zapobiegając ich rozdwajaniu i łamaniu się. Poprawia ich nawilżenie i wygląd - stają się bardziej błyszczące i miękkie w dotyku. Jest bardzo wydajny i wystarcza na długi czas stosowania. Polecam :).

Super

Świetne serum do zabezpieczania końców - zawiera olejek kameliowy i arganowy w całkiem pokaźnych ilościach. Zawsze stosuję go na suche włosy, a dokładnie na końcówki, dobrze je dociążą i chroni przez uszkodzeniami. Jedynie trzeba uważać z ilością - za duża powoduje efekt tłustych włosów. To jednak ma swoje zalety, bo świadczy o tym, że olejek jest bardzo wydajny.
Używam codziennie, a męczę go już ponad rok! :o Kupię go może jeszcze kiedyś, ale na razie chcę przetestować coś innego - za długo mi schodzi zużywanie go :D
A, zapomniałabym - ma boski, słodki, lekko elegancki zapach <3

Bardzo polecam :)

Genialny olejek!

Jeden z najlepszych, z jakich korzystałam. Pomaga okiełznać włosy, użyty na mokre włosy pozwala je łatwo rozczesać. Po wysuszeniu włosy są miękkie i się nie plączą. Zawarte w olejku witaminy odżywiają włosy błyskawicznie i na długo.

Fajniejszy niż ten z termoochroną w nazwie

Przede wszystkim ma lepszy, krótszy skład (pomijając olejki w składzie tamtego). Poza tym każdy olejek z silikonami ma właściwości termoochronne, silikon zabezpiecza włos przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, więc także tymi termicznymi. I ma ładniejszy zapach- ciepły, słodki, do zjedzenia :)
A skupiając się na działaniu: pięknie wygładza włosy, nabłyszcza, nadaje im miękkość. Dociąża moje lubiące się puszyć włosy. Nawilża końcówki.
Opakowanie i dozowanie olejku wygodne, można decydować o "wielkości" pompki, tj. naciskając mocniej wychodzi większa ilość produktu, naciskając delikatniej otrzymujemy małą kroplę olejku. Konsystencja dość rzadka.
Stosuję go na mokre włosy, po umyciu. Nakładam kilka pompek na wysokości ucha w dół, resztę pozostałą na dłoniach rozprowadzam powyżej ucha (niewielka ilość). Po wysuszeniu włosów dokładam jedną pompkę na końcówki, by je dodatkowo zdyscyplinować, wygładzić i nawilżyć.
Ten olejek spisuje mi się świetnie,na pewno będę do niego wracać.

Zabezpiecza, pielęgnuje, orientalny zapach

Zauroczona efektami jego brata z olejkiem arganowym postanowiłam wypróbować to cudeńko, które okazało się niestety trochę gorsze, ale nie dużo. Zacznę od zapachu, który jest bardzo orientalny, przez co na swój sposób oryginalny, a ja lubię takie zapachy. Zapach zostaje nawet długo na włosach, dla mnie na plus. Jeśli chodzi o działanie, nakładam go po umyciu włosów na końcówki, jest dla mnie silikonem, resztę co zostanie wcieram we włosy, nie od nasady. Końcówki zabezpiecza, nawet szybko się wchłania, od razu po nałożeniu włosy świetnie się rozczesują i rzeczywiście są bardziej błyszczące i elastyczne, ale jego brat jednak praktyczniejszy ze względu na to, że przyspiesza suszenie włosów.

Moje włosy go lubią

Ten olejek jest nieprawdopodobnie wydajny, używałam go prawie rok i myślałam że nie skończy się nigdy. Stosowałam go głównie do zabezpieczenia końcówek i faktycznie dawał rady. Nawet moja fryzjerka pochwaliła zdrowe końce. Sprawdził się nawet gdy często prostowałam włosy. Od czasu do czasu nakładałam na długości włosów, po myciu kiedy były jeszcze wilgotne. Po wysuszeniu włosy były błyszczące i ładnie się układały.
Na suche włosy się nie sprawdzał, był za ciężki, robił efekt mokrych/ tłustych włosów.
Aktualnie testuje inne olejki, bo lubię zmieniać kosmetyki, ale kiedyś pewnie do niego wrócę.

Mój HIT

Olejek faktycznie jest cudowny - pięknie pachnie, szybko się wchłania i nie daje efektu tłustych włosów. Świetnie odżywia, wygładza i ułatwia rozczesywanie włosów. Jak do tej pory - mój ulubiony olejek. Do tego bardzo wydajny, z poręcznym aplikatorem. Polecam :)

Wielkie WOW

Najlepszy olejek jaki miałam. nakładam go na włosy po umyciu, jedna pompka starczy na włosy do połowy ramion. Nie polecam używać go do mocnego olejowania i do stosowania na sucho. Mam cienkie, rozjaśnione włosy i dzięki niemu są pełne blasku, mniej zniszczone, a co najważniejsze łatwo je rozczesać.

Jest dobry

Cudowny Olejek z Garniera okazał się być dobry, ale nie powalił mnie z nóg. Używałam go do olejowania włosów na mokro. Sądzę, że można go wypróbować do zabezpieczania końcówek przed rozdwajaniem.

Kiepski

Mam porównanie z olejkiem Elseve Magiczna Moc Olejków, który do tej pory stosowałam i niestety Garnier wyszedł przy nim kiepsko.
Końcówki nie są dobrze po nim nawilżone oraz nie rozczesują się lepiej..
Jednak opakowanie jest mistrzowskie, korzystam z niego przy olejowaniu włosów, świetnie się nim rozprowadza olej :)

bardzo dobry 8,5/10

Olejek bardzo pomaga w roczesywaniu włosów. Miałam z tym duży problem, nie pomagało nic, nawet częste czesanie. Teraz wystarczy lekkie poczesanie włosów i już się nie męczę. Miałam problem nawet z rozdzieleniem włosów ale olejek je ogarnął. Używam już 4 miesiąc i zostało mi trochę mniej niż połowa butelki, więc jest bardzo wydajny(opłaca się wydać 25 zl). Dodam ze używam po każdym umyciu (co 2-3 dzien) a ze względu na dlugie włosy wklepuje jakieś 7-8 pompek. Warto zastosować się do rady która ktoś tutaj udzielił żeby odczekać chwilę po wklepaniu we włosy olejku. Niech się trochę "zaprzyjazni" z włosami. Błyszczących włosów nie zauważyłam, ale z pewnością nie pusza się i nie elektryzuja jak kiedyś. Używałam też serum z marionu i porównując je widzę że olejek z Garnier wchalania się szybciej bo na dłoniach nie mam takiego tłustego filmu jak po serum.

Fantastyczny!

Zdecydowanie mój KWC. Używałam wielu olejków do moich cienkich i zniszczonych farbowaniem włosów i temu udało się ujarzmić moje niesforne kosmyki i rozdwojone końcówki. Używam go nieco więcej niż zalecano ale kosmetyk nie obciąża włosów i ładnie je układa :) Polecam!