Medipharma Homburg, Olivenol, Hydro Care Plus+ (Krem intensywnie nawilżający z kwasem hialuronowym)

Lekki krem- konsystencja o/w, zawiera 11% lipidów, ma działanie silnie nawilżające.
Zawiera:
- 5% mocznik który działa złuszczająco, nawilżająco i antyseptycznie
-kwas hialuronowy który nawilża, uelastycznia skórę i jest przeciwutleniaczem
- masło shea które nawilża, natłuszcza, koi podrażnienia.
Skóra jest nawilżona i elastyczna. Zmarszczki są delikatnie wygładzone. Krem można stosować na dzień i na noc. Krem nie zawiera parabenów i oleju parafinowego.

Ideał

Znalazłam swój idealny krem!
Odżywia, nawilżam jest lekki ale jednocześnie mocno nawilżający, ma dobry skład, nie zapycha, wygładza zmarszczki mimiczne. Same och i ach :)

Ładny słoiczek, ciekawy świeży zapach i jedyny minusik za dostępność- tylko dobre apteki, no ale to dermokosmetyk więc mozna sie tego spodziewać.

W moim odczuciu sprawdzi się przy każdym typie skóry- dla tłustej będzie idealny na noc a dla suchej na dzień. :)
Makijaż trzyma się na nim super, ale trzeba poczekać 5 min aż się ładnie wchłonie- i nie nakładać grubej warstwy tylko małą ilość wklepać :) Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

Świetny krem nawilżający

Krem pięknie pachnie, świetnie się wchłania i daje niesamowite nawilżenia. Skóra jest zmiękczona i gładka. Na dzień i na noc, na lato i zimę. Super.

Plusem jest konsystencja, nawilżenie, właściwości.
Jedyny minus to cena, chociaż jak na kosmetyk dobrej jakości nie jest bardzo drogi. Bardzo wrażliwym nosom może nie odpowiadać zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50ml

Odżywczy ale dobry pod makijaż

Ten krem był dla mnie zaskoczeniem. Mocznik i lipidy bardzo intensywnie nawilżają i regenerują...ale on świetnie nadaje się pod makijaż! Nie jest za tłusty, ale nadaje się nawet do suchej i przesuszonej skóry- stosowałam go po zabiegach które przesuszyły moją mieszaną skórę, wypadł bardzo dobrze.
Na codzień do skóry mieszanej też się świetnie sprawdza.

Ja uwielbiam kosmetyki o słodkim zapachu dlatego to jest u mnie jedyny minusik- ten zapach jest bardzo lekki, świerzy. Dla kogoś innego może to być zdecydowany plus :)

Słaba dostępność to kolejny minus, krem z tego co szukałam dostępny tylko w aptekach.

Ja kupiłam za 49 zł- stosunek jakość/ cena uważam za bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka