Apis, Professional, Express Lifting, Serum intensywnie napinające z kompleksem Tens'Up

Serum z przełomowym kompleksem TENS`UP zapewniającym intensywny efekt liftingujący i naprężający. Łączy podwójne działanie - wygładzające zmniejszając widoczność zmarszczek i linii mimicznych z aktywnością przeciwstarzeniową. Jak wykazano w teście in-vivo działa natychmiastowo i długotrwale. Zwiększa syntezę kolagenu pobudzając odnowę komórkową i poprawiając kondycję skóry. Dzięki zawartości kolagenu, kwasu hialuronowego, oleju arganowego i masła shea zapewnia skórze perfekcyjne wygładzenie, nawilżenie i aksamitną gładkość.

serum
Struktura
lekkie
krem

bardzo dobre

Uwielbiam sera Apisu. Tak samo jak ich maski. Zawsze jestem w trakcie zużywania jakiegoś serum i maski tej firmy. Ale niestety chyba to się zmieni.... docieraja do mnie wiesci, że Apis zmienił (czyt zepsuł) składy swoich kosmetyków... :( Niestety ale nie zdecyduję sie już na ponowny zakup tej marki w ciemno, przez internet. Do tej pory kupowałam ich kosmetyki przez internet ponieważ miałam pewność, że otrzymam działający kosmetyk o ładnym skladzie (a nie mieszankę parafiny z silikonami). Nie wiem gdzie w moim miescie mogę kupić Apis stacjonarnie. Mam nadzieję, że maski chociaż zostawia w spokoju bo o ile z ser jeszcze mogę zrezygnować to końca ery masek Apisu nawet nie chę sobie wyobrażać :(

Recenzowane serum kupiłam przez internet. Ma piekny skład i działanie.
Serum stosuję głównie na szyję, dekolt i biust ale czasami nakladam je takze na twarz.
Serum ma lekką konsystencję mleczka i delikatny zapach. Potrzebuje chwile na wchłonięcie się. Zostawia film, który trochę się świeci (ale nie jest to tłusta, lepka maź wiec mi nie przeszkadza poza tym mam czas żeby poczekać aż się wchłonie)
Kosmetyk nawilża skórę, sprawia, ze jest ona promienna, zdrowa po prostu śliczna i tyle :) Ze wzgledu na to, że serum zostawia błyszczący film nakładam go niewielką ilość- ale już taka mała dawka wystarcza by skóra wyglądała na zadbaną i odzywioną.
Działanie ujedrniające zauważyłam na biuście- serum sprawdza sie lepiej niż kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji biustu. Skóra jest gładka i napieta. Bardzo polecam ten kosmetyk. Warto przed zakupem dzwonić do sklepów i prosić o podanie inci. Niestety niewiele stron je podaje.

Polecam. Ja juz zrobiłam sobie zapas ser i masek o starym składzie. Niestety mini zapas bo bałam się przeterminowania kosmetyków.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

EDIT
Wizażanki UWAGA Apis zmienił składy kosmetyków- nie kupujcie tych produktów w ciemno, przez internet (bez znajomości składu). Nowe inci zawierają parafinę i silikony.