Nivea, Nivea Beaute, Lash Designer (tusz wydłużający i pogrubiający)

Nivea, Nivea Beaute, Lash Designer (tusz wydłużający i pogrubiający)

Maskara wydłużająca i pogrubiająca rzęsy. Idealne połączenie precyzyjnego krycia kolorem i modelowania z właściwościami pielęgnacyjnymi. Unikalna, asymetryczna szczoteczka: dłuższe włoski ułatwiają modelowanie, krótsze - pokrycie pigmentem nawet najkrótszych rzęsek. Przebadana dermatologicznie. Do wyboru trzy kolory: czarny, brązowy, granatowy. Niestety nie do kupienia w Polsce.
Tusz występuje w dwóch w wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Skład: Aqua, Cera Alba, Stearic Acid, Candelilla Cera, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Triethanolamine, Cera Microcristallina, Cyclomethicone, Paraffin, Simethicone, Talc, Panthenol, Serica, PVP/Eicosene Copolymer, Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Mica, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77288, CI 77289, CI 77510, CI 77742

Cena: ok. 20 zł (na aukcjach) / 7 ml

Świetny jak za tę cenę

- kształt szczoteczki naprawdę wpływa na sposób malowania rzęs
- tusz jest dosyć lekki, ale jednocześnie ma niesamowicie intensywny kolor
- bardzo wydłuża

Używam tego produktu od:miesiąc

super

Bardzo fajny tusz, lekki rzęsy nie są obciążone, nie sklejają się naprawdę wydłużający i pogrubiający, pędzelek równomiernie rozprowadza. Nie wysusza się i pozostaje do końca na swoim miejscu

Używam tego produktu od:6 m-c

świetny

Kupiłam go na Allegro i jestem nim zachwycona. To chyba najlepszy tusz jaki miałam. Wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy, nie skleja ich, nie rozmazuje się,nie kruszy,można chodzić w nim dwa dni (zdarzały mi się i takie wypadki,że nie docierałam w tym czasie do domu) mimo to wygląda świetnie :) Kolor czarny - głeboki,więc ładnie zaznacza oko. Szczotka faktycznie trochę dziwna,ja jednak używałam tylko długich włosków (zwykle maluję się w pośpiechu i nie mam czasu na jakieś długie modelowanie rzęs,a mimo to wyglądały one świetnie,jakbym spędziła nad makijażem pół dnia :) ). Bardzo dobrze się zmywa (miałam wersję nie wodoodporną), a mimo to przetrwał nienaruszony tak ekstremalne warunki jak naukę jazdy na snowboardzie wraz z częstymi upadkami twarzą w śnieg :D oraz późniejszą jazdę bez gogli we mgle oraz nawałnicy śnieżnej. No, fakt, jak woda ścieka strugami po twarzy to go zmyje,jednak wystarczy wtedy przetrzeć palcem i nie ma śladu,żadnych pand ani nic w tym stylu nie zostawia. Świetny tusz, godny polecenia, szkoda, że nie dostępny w Polsce...

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry

Dostalam ten tusz w prezencie od mojej siostry:)
I byl to jeden z najlepszych tuszy jakie mialam. Nie zlepial rzes, dobrze sie rozprowadzal, lekko je wydluzal i pogrubial, nie osypywal sie. Rzesy na prawde wygladaly swietnie:)
Szkoda tylko, ze nie predko bede miala nastepny.

totalna pomyłka

To najgorszy tusz jaki używałam :( .
Ciężko, nierównomiernie się nakładał - musiałam się srogo namęczyć aby był jako-taki efekt wydłużenia, nie pogrubiał w ogóle, za to owadzie nóżki tworzył z pasją.
Szczoteczka mi nie pasuje, jakiś taki wynalazek. Do tego szybko się kruszył i osypywał, a w samym opakowaniu szybko wysechł.
Ładne opakowanie ma - , bo nie można go postawić.
To, że nie sklejał rzęs akurat na 1 * .

Okropny

Coz, jednego jestem juz pewna, ze Nivea robi dobre kremy ale w kosmetykach do makijazu jest do niczego. Mam kolor czarny, zwykly, i nie bede opisywala czy rzesy sa rozdzierlone itp gdyz po godzinie sie juz obsypuje!Koszmar!Mam taka czarna podkowe pod okiem zawsze i w dodatku uczula(moje oczy sa wrazliwe) i robi grudki.No i wysechl po 3 miesiacach. Ale powiem szczerze ze jestem troche bardzo zdziwiona gdyz z tego co pamietam to dałam za niego w Niemczech 10 euro a piszecie za dalyscie za niego 8-12zl na allegro!!Coz, niezbyt mila wiadomosc:)- musze zaczac zagladac na allegro;)

SUPER

To jest TO, czego szukałam tak długo, czyli tusz dzięki któremu rzęsy NIE BĘDĄ posklejane i będą miały bardzo naturalny wygląd. Nivea wydłuża rzęsy, lekko je pogrubia i każda rzęsa jest cudownie oddzielona od innej. Jak wspomniane wcześniej, bardzo pomysłowa i fajna szczoteczka. Mam kolor czarny, a odejmuje 1 gwiazdeczkę z tego powodu że jest on dość jasny jak na czerń (za jasny).

naturalny efekt

Zaskoczyła mnie ta dziwna szczoteczka, jest pomyslowa. Najpierw wydłuza, potem pogrubia, to co już wydłużone. Ogolnie tusz ten oceniam jako dość dobry. rzęsy podkreśla dośc naturalnie, efekt mozna sobie dozować, ale nie ma co oczekiwac spektakuralnych efektów, nadaje sie raczej na dzień. Mam brązowy kolor, jest raczej ciemny , jakby brunatny. Pod koniec dnia lekko sie osypuje, zmywa się srednio łatwo. Nie wysycha w opakowaniu. Kupilam na Allegro za 8 zł wiec oceniając jakoś do ceny - ok. Może skuszę się jeszcze.

naturalnie......tylko

Niestety....ja mam liche rzęski, wiec dla mnie tragiczny.Jedyny walor to wspaniała czerń i połysk.Nie wydluza, nie pogrubia i na pewni nie podwija.

b.dobry

Jest to bardzo dobry tusz , tylko trzeba się nim umieć posługiwać ja narazie się uczę malować nim rzęsy , trójkątna część szczotki pieknie wydłuża i rozdziala a mała część pogrubia. Ja mam tylko jeden problem zawsze mam umazaną górną powiekę ale szybko wycieram ją patyczkiem.

Ale szczota :) 4i pół

Maskara, jeśli chodzi o rozdzielanie, pogrubianie, wydłużanie, nieosypywanie, niekserowanie spisuje się BOSSSSSSSSSSKO :D Rzęsy mam do nieba, przepięknie rozdzielone co do jednej i pogrubione też obficie. Jedyny mankament, za który jednak zdecydowałam się odjąć gwiazdkę, to szczota. Jest trójkątna, przy czym z jednej strony (umówmy się, że na dole szczoteczki) są one króciuteńkie - i dobrze, bo świetnie się nimi maluje dolne rzęsy - zaś na górze szczoteczki idą od króciutkich do długaśnych i tworzą taki "trójkąt prostokątny". Ma to swoje wady i zalety. Zaleta: taka szczota przepięknie rozdziela rzęsy i choć nakładam czasami i 5 (sic!!) warstw, rzęsy są idealnie rozdzielone. Wadą jest to, że trzeba się tym nauczyć posługiwać, bo w użyciu jest bardzo niewygodne. Utrudnia malowanie. Po tych długaśnych dywagacjach daję w końcu 4 i pół *. Jak dotąd najlepszy tusz, jaki miałam :D

ok ale bez przesady

tusz fantastyczny jesli chodzi o wydluzenie i pogrubienie. Najpierw malujemy oczka strona z dluzszymi wloskami wydluzajac je a potem nakladamy druga warstwe uzywajac strony z krotkimi wloskami pogrubiajac w ten sposob rzesy. Tak przynjamniej reklamowala ten tusz firma Nivea i ja tak go stosowalam. Dodam ze stosowalam tez dwie warstwy tuszu zrobione tylko strona szczoteczki z dlugimi wloskami, efekt byl wlasciwie taki sam. Mialam tusz wodoodporny, nigdy nie mialam maskaryod Nivea ale zwyklej i pewnie to moj blad, nie wiem. Jak lubilam ta firme tak juz wiecej nic z niej nie kupilam. Mialam roz, wszystkie maskary oprocz tej nowej z gumowa szczoteczka i jak wczesniej napisalam tylko wodoodporne wersje. Maskary te lubia szybko wysychac i ten tez, ale mozna go rozcieczyc woda i tu mnie dziwi jego wodoodpornosc. Maskara powodowala ze rzesy lubily sie czasem powywijac w rozne strony a takze nie znosze jak dolne rzesy zachaczaja sie o gorne i na odwrot. niby suchy byl a jednak jakis mokry i sie rzesy zaczachaly u Loreala tego wydluzajacego mialam tak samo. Nie znosze tego. Gdyby nie to, byl by super. Ale rozczarowalam sie Nivejka. Zawsze pragnelam kolrowki teraz jak mieszkam w Niemczech mam ja na wyciagniecie reki, ale za specjalna to ona nie jest. Roz szybko sie ciera, podklad matujacy wysusza, a maskary ... to juz pisalam, pudru sypkiego w ofercie nie ma. Calkiem duzy nie wypal