Carex, Bubble Gum Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie o zapachu gumy balonowej)

Mydło Carex Bubble Gum Antibacterial Hand Wash pielęgnuje dłonie i wspiera naturalną ochronę antybakteryjną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny dbają o higienę rąk. Mydło o słodkim zapachu gumy balonowej, zmienia zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina - szczególnie dzieci. Testowany dermatologicznie. Zawiera składniki nawilżające oraz antybakteryjne.

nawilżające, antybakteryjne
mydła
w butelce, z pompką
w płynie
100 – 250ml

Niezbędne mydło.

Zawsze mam w łazience dwa mydła. Carex lub Detoll służy do mycia rąk po powrocie do domu. Oraz Isana lub inne do mycia rąk podczas pobytu w domu. Uważam go od kilku lat. W UK jest większy wariant zapachowy. I jest tańsze bo płaciłam za mydełko 0.79 £. Pięknie pachnie i dobrze oczyszcza. Wysuszenia dłoni nie zauważyłam. Natomiast napewno pięknie domywa ze śladów po markerach, farbach, kleju. Jest antybakteryjne i za to najbardziej je doceniam. U mnie jest niezbędne przy 3 dzieci.

faworyt

Od jakiegoś już czasu to mydle stale gości w naszym domu.
Ma śliczny niebieski kolor, opakowanie w którym widać zużycie, sprawną pompkę.
Uwielbiam jego zapach, to taka typowa guma, zapach dzieciństwa. Na dłoniach zapach utrzymuje się bardzo długo.
Samo mydło jest bardzo gęste przez co jest też wydajne. Brudzi umywalkę, ale na szczęście łatwo schodzi. To mydełko domyje chyba wszystko, bez problemu domywa rączki dziecka po zabawach farbami czy pastelami. Niestety, ale na dłuższą metę trochę wysusza.
Szkoda, że dostępne jest tylko w opakowaniach 250ml i 500ml zapach. Nie widziałam go w opakowaniu litrowym.
Kupuję i będę kupować. Moje ulubione mydełko.

Moje kochane mydło.

Pokochałam to mydło od pierwszego użycia. Głównie ze względu na zapach, ale również za to, że nie przesusza moich dłoni. No cudo, spróbujcie!

Konsystencja: jest to gęste mydło, nie przelewa się przez palce.

Działanie: domywa dłonie z podkładu i zwyczajnie je odświeża. Nie przesusza ich, pomimo częstego mycia. Nie czuję ściągnięcia, wysuszenia, pieczenia. Robi co ma robić i tyle :) Jest to mój pierwszy Carex, ale z chęcią sięgnę po więcej.

Zapach: ten zapach to petarda i mistrzostwo świata! Jak prawdziwa, różowa guma balonowa, cudo.

smerfowa guma do żucia

Na punkcie tego mydła oszalałam kilka lat temu i również teraz lubię po nie wrócić. Ma ładny kolor, obłednie pachnie, dobrze myje i jest wydajne. Często można je dostać w promocji, ale przy dłuższym stosowaniu bardzo wysusza skórę rąk.

Bardzo fajne

Często używam mydeł w płynie.
Kupuję je głównie we wkładach.
Carex Kids Bubble Gum ma piękny słodki zapach.
Super niebieski kolor :)
Nie podrażnia.
Nie wysusza
Jest wydajne
Tanie
Łatwo dostępne

Jakie tam KIDS! Jest idealne dla mnie! :D

Chyba każde mydło Carex ma podobne właściwości - dobrze myje, jest wydajne. To pokochałam dodatkowo za zapach :) Gdy tylko znajduję go na drogeryjnej półce, pakuję od razu do koszyka. :)

najlepsze

Uznałam, że nie będę się rozpisywała - mydła Carex są najlepsze i nie używam już innych. Ten zapach lubię najbardziej. Często można spotkać je na promocji 10zł za 3 mydła (jedno opakowanie + 2 dolewki), więc cena jest odpowiednia, nawet bardzo!

pieknie pachnie :-)

mydło w płynie Carex to moje ulubione mydło.

nie podrażnia rąk

nie wysusza

jest gęste i wydajne

przeźroczyste opakowanie powoduje iz widzimy ile mamy jeszcze produktu.

łatwo dostępne

często jest w promocji "za grosze"

moje ulubione !!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie