Mirato, Like Malizia, Hot Glam EDT

Mirato, Like Malizia, Hot Glam EDT

Sprawdź ceny produktu

`Like Malizia Hot Glam` to ekstrawagancki i wyrafinowany zapach dla zdecydowanych, odważnych i eleganckich kobiet. Zapach na wielkie wyjścia, uroczystości i bale, z odrobiną pikanterii subtelnie ukrytą w romantycznych nutach.
W bazie wody toaletowej` Like Malizia Hot Glam` rozkosznie słodka woń kwiatu paczula przygaszona jest ziołowo - orientalną nutą kojącego drzewa egzotycznego. Zapach z każdą chwilą nabiera wartości, jest subtelny i wyrafinowany jednocześnie, idealnie zrównoważony, doskonały w proporcjach. Kompozycja bazy delikatnie przenosi nas w nuty serca, gdzie odnajdziemy delikatny kwiat gardenii i frangipani. Gardenia zmysłowo unosi i podkreśla zapach egzotycznych kwiatów frangipani dodając mu wyrafinowania. Na koniec następuje delikatne wyciszenie przeplatającymi się nutami piżma i sandałowca, które czarują magią pełną seksapilu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: paczula, drzewa egzotyczne
nuta serca: gardenia, frangipani
nuta bazy: piżmo, sandałowiec

Jest hot!

W nietypowym opakowaniu, które jest bardziej nowoczesne niż eleganckie, kryje się na prawdę trwały zapach, który utrzymuje się przez długie godziny na skórze. Na początku świdruje ostrymi i intensywnymi nutami orientalno - ziołowymi. Jest ostro i pikantnie. Można powiedzieć, że zapach jest trochę trudny do zniesienia. Na szczęście ewoluuje. Staje się coraz bardziej przyjemny, ciepły. Słodycz paczuli daje o sobie znać. Zapach zaczyna miło ogrzewać i otulać. Ale nadal nie jest lekki i frywolny. Ma w sobie moc, odpowiednią ciężkość i pazur.
Te perfmy są idealne na wieczór, randkę, zimowe dni.
Mają charakter.
Nie są nijakie.
Bardzo kobiece i zmysłowe.
Nie można obok nich przejść obojętnie.
Polecam.

Trwały, bardzo seksowny zapach

Od dawna szukałam takiego zapachu który łączyłby nuty kwiatowe z egzotyką drzewa i piżma. Pięknie przeplatają się w nim noty paczuli i gardenii. Bardzo fajna nowoczesna buteleczka, bardzo dobra trwałość i nie wygórowana cena. Jest fantastyczny, ale to zapach ciężki zimowy i nie dla każdego. Ja go pokochałam to moja druga skóra:)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka