Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Porządny.

Fajny podkład codzienny, gdy nie jesteśmy narażone na nie wiadomo jak wielkie wybryki czy to nasze czy przyrody. ;)
Podkład ma ładne krycie, bez efektu maski, nie tworzy plam i smug. Fajny efekt daje doklepany gąbką.
Co ważne nie przesuszył mi skóry, ale też nie spłynął. Bez zarzutu przetrwał 8 godzin w pracy, nie licząc nosa, który wyciera się od chusteczek przy każdym podkładzie-na to nie ma rady.
Dobry produkt za rozsądną cenę. Zużyłam 2 opakowania i byłam z niego zadowolona.
Polecam.

Dobry

Krótko i zwięźle - dobrze kryje , zakrywa większość niedoskonałości , nie podkreśla suchych skórek . Jeśli chodzi o trwałość to po przypudrowaniu utrzymuje się prawie cały dzień. Jedynym minusikiem dla mnie była gama odcieni. Ciężko było dobrać idealny . Poza tym jak najbardziej polecam :) Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Uwielbiam

Podkład z, którym bardzo się polubiłam i moja cera również. Jest to jeden z nielicznych fluidów, które mi kolorystycznie pasują (jestem blada :D).
Podkład ma fajną konsystencję, nie jest ani gęsty ani rzadki.

Fajny podkład

Podkład wygrałam w konkursie. Mam go od roku, ale nie używam za często, bo na co dzień wybieram podkład mineralny. Używam go tylko kiedy chcę żeby moja skóra wyglądała naprawdę dobrze. Jedna cienka warstwa z małą dokładką na centralną część twarzy daje super efekt. Moja skóra nie jest raczej problematyczna, więc średnie krycie w zupełności wystarcza żeby skóra wyglądała dobrze. Dobrze łączy się z innymi kosmetykami, nie podkreśla suchych skórek i jest całkiem trwały kiedy się go przypudruje.
Plusy:
- lekkie opakowanie w tubce
- średnie krycie
- nie podkreśla suchych skórek
- dobra trwałość, ale z tymi 25 godzinami to bym nie szalała
Minusy:
- mógłby być trochę tańszy
- zapach nie jest powalający

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

Fajny na codzień

Podkład ze średniej półki cenowej, który bardzo fajnie kryje a przy tym jest niewyczuwalny na skórze. Utrzymuje się na twarzy cały dzień i dobrze przypudrowany nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Dodatkowo nie podkreśla suchych skórek, wygładza skórę i delikatnie maskuje pory. Jest to podkład po który sięgam do dziennych makijaży, kiedy potrzebuję większego krycia. Niestety minusem jest kolor. Posiadam najjaśniejszy, który mimo wszystko jest za ciemny dla mnie i wpada ciut w różowe tony.

Mój nr 1

Zawsze do niego wracam, jest to jeden z najlepszych podkładów jakich używałam, za tak niską cenę. Długo utrzymuje się na twarzy, ładnie kryje, nie robi efektu maski, ciastka itp. :)
Używam koloru 100 ivory i jestem zachwycona!

Naturalny makijaż.

Jest to podkład, do którego zawsze wracam. Próbowałam już wielu. Moja cera często robi psikusy i niestety inne podkłady powodowały, że wyglądała jeszcze gorzej. Ten podkład fajnie nawilża, wygląda bardzo naturalnie. Nie ma dużego krycia, powiedziałabym, że jest ono średnie. Nigdy nie pogarszał stanu mojej skóry. Trzeba go przypudrować, żeby dłużej się trzymał i nie świecił, jednak pomimo tego, uwielbiam go!

lubię

Mam wersję w tubce. Kupiłam jakiś czas temu i lubię go używać. Kolor idealnie pasuje do mojej cery, łatwo się rozprowadza i daje naturalny efekt. Krycie jest raczej średnie, ale dla mnie wystarczające. Dobrze aplikuje się gąbeczką, pędzlem i palcami.
Nie zapycha i nie wsusza cery.

Naturalny efekt i ochrona spf

Lubię ten podkład używać latem ze względu na filtr spf 20 i naturalny efekt. Dobrze się go rozprowadza , jest wydajny i nie tworzy maski. Mam cere mieszaną, jestem zadowolona z poziomu krycia, choć uważam , że dla osób z większymi problemami może być za lekki. Ja cenię go właśnie za tą lekkość i niewidocznosc. Poprawia koloryt, wyrównuje wizualnie cerę, delikatnie zakrywa , nie zapycha. Polecam.

Średni.

Kolor 100 ivory jest dla mnie idealny. Aplikacja bardzo łatwa, palcami jest mi najlepiej, nie robi smug, i ładnie stapia się z cerą. Całkiem dobrze zakrawa moja zaczerwienione policzki :)

Podkład Rimmel Lasting Finish

Był to jeden z moich pierwszych podkładów, który początkowo mnie zachwycił, ale po dłuższym stosowaniu można zauważyć kilka jego wad. Urzekło mnie to, że bez problemu dobrałam swój idealny najjaśniejszy odcień. Krycie oceniam jako średnie, co nie do końca mnie zadowala, ponieważ mam cerę trądzikową i niestety miałam problem z zakryciem nowych niedoskonałości jak i ciemniejszych blizn. Zdarza się, że podkreśla bardzo suche skórki. Dobrze się po nim rozprowadza inne produkty kremowe lub pudrowe do konturowania. Nie zauważyłam ciemnienia koloru podczas użytkowania. Ze względu na mocno przetłuszczającą się skórę w strefie T nie jestem zachwycona jego trwałością.

Nie polecam

Używałam tego podkładu przez krótki czas, ale niestety nie nadawał się dla mnie. Mam bardzo wrażliwą, suchą i atopową skórę. Co prawda podkład mnie nie uczulił, ale bardzo wysuszył skórę. Czułam efekt maski na twarzy. Każdy ruch twarzy był nieprzyjemny, skóra była napięta. Uwydatniał wszystkie niedoskonałości mojej skóry i jej suchość.

dobry podkład!

bardzo lubię ten podkład! Mialam chyba wszystkie odcienie jednak najbardziej odpowiadały mi 100-idealny na zime, zolty, 200- takze w tonacji zoltej jednak do cery lekko opalonej oraz 303-odcien opalony, w tonacji oliwkowej. Podkład idealnie nakłada się gąbęczką. Dobrze współpracuje ze wszystkimi pudrami i korektorami, ktorych uzywam. Dodatkowo posiada filtr 25 co jest wazne szczegolnie w wakacje. Podklad nie ciemnieje, nie wazy sie. Wyglada wyjatkowo naturalnie!