Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Porządny.

Fajny podkład codzienny, gdy nie jesteśmy narażone na nie wiadomo jak wielkie wybryki czy to nasze czy przyrody. ;)
Podkład ma ładne krycie, bez efektu maski, nie tworzy plam i smug. Fajny efekt daje doklepany gąbką.
Co ważne nie przesuszył mi skóry, ale też nie spłynął. Bez zarzutu przetrwał 8 godzin w pracy, nie licząc nosa, który wyciera się od chusteczek przy każdym podkładzie-na to nie ma rady.
Dobry produkt za rozsądną cenę. Zużyłam 2 opakowania i byłam z niego zadowolona.
Polecam.

Szybko się ściera

Zużyłam jedno opakowanie tego podkładu w wersji w tubce. Miałam odcień 010 Light Porcelain, który jest jasny i niestety wpada w różowe tony, ale na szczęście nie ciemnieje.
Podkład nie smuży i dobrze rozprowadza się palcami. Niestety ma tendencję do wchodzenia w pory.
Producent dużo obiecuje, ale nie zauważyłam, aby podkład udoskonalał cerę. Krycie ma bardzo średnie. Przebarwień czy zaczerwienienia skóry nie ukryje. Szybko się ściera, nie jest odporny ani na pot, ani na wysokie temperatury. Obietnicę dotyczącą 25 godzinnej trwałości można między bajki włożyć.
Dużym plusem tego podkładu jest to, że posiada filtr SPF 20.
Ogólnie słaby produkt, który nie spełnia obietnic.

Nigdy się nie polubimy

Jeśli chodzi o podkłady marki Rimmel to niestety nie łączy mnie z nimi szczególna więź i niezbyt dobrze współpracują one z moją skórą zarówno pod względem odcienia, właściwości jak i zachowania się podkładu na twarzy.
Używałam tego produktu jak również tego z czerwoną zakrętką i żaden z nich się u mnie nie sprawdził. Kolor Ivory początkowo zawsze jakoś wygląda na twarzy ale z upływem godzin przyjmuje coraz bardziej nienaturalną i pomarańczową barwę, w której nie czuję się komfortowo. Podkład jest wyczuwalny na skórze i również z upływem godzin czuć go coraz bardziej. Skóra jest tym podkładem przytłoczona, mocno się świeci a sam podkład zaczyna znikać miejscowo z twarzy. W dodatku kosmetyk nie ma jakichś wybitnych właściwości kryjących i upiększających skórę. Przynajmniej dla mnie to bardzo przeciętny podkład od którego nie można wiele wymagać.

Nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować. Pierwsze wrażenie, to bardzo lejąca konsystencja. Kolorystycznie, najjaśniejszy odcień bardzo mi przypasował, ale... dalej było już nieciekawie.
Bardzo lubię kiedy podkład zaprzyjaźnia się z skórą i tworzy z nią jedność. Już wolę żeby w ciągu dnia troszeczkę gdzieś zanikał niż tak jak w tym przypadku, okrutnie się odkładał gdzie się da. Podkład w ogóle nie wtapia się w skórę i tworzy efekt maski. Słabo kryje i podkreśla suche skórki. Totalny niewypał. Nie jest to na pewno trwały i naturalny efekt, którego się spodziewałam, po opisie i po konsystencji. Szkoda pieniędzy.

Był super

Jeden z pierwszych podkładów, który jak kupiłam to chciałam przy nim zostać i nie testować nic innego. Na moje nieszczęście wycofali wersję w tubce i go "ulepszyli" na wersję, którą obecnie znajdziemy w sklepach i nie jest ona już tak dobra jak jej poprzedniczka.

świetny BYŁ!

No wlasnie byl... Bo niestety go wycofali!
Ale byl ulubiencem od samego poczatku, do samego konca.

Produkt zamkniety jest w bialej tubce, z przezroczystym okienkiem, przez ktore widzimy kolor podkladu. Otwarciw na odkrecany korek, niezbyt je lubie no ale coz!

Sam podklad jest dosc plynny, dobrze naklada sie na twarz, czy palcami, gabka, czy pedzlem. Nie tworzy plam, nie robi smug.
Ja posiadalam odcien 100 Ivory. Nie ciemnial na skorze, ladnie sie na niej trzymal, kolor byl idealnie dopasowany do koloru mojej skory.
Dobrze kryl, ale jednoczesnie nie byl ciezki, nie bylo go widac na skorse wygladal baaardzo naturalnie.
Nie scieral sie. Posiadal lekko pudrowe wykonczenie, ale ja i tak lekko go utrwalalam. Mimo to trzymal sie caly dzien!

Starczal na dlugo, szkoda ze go wycofali...

Super podkład

Dostałam próbkę w drogerii i po wypróbowaniu kupiłam ten podkład. Bardzo fajny produkt, lekki a zarazem kryjący. Nie pozostawia efektu maski. Dodatkowo ma ładny, delikatny zapach.

Najlepszy podkład :)

Sprawdził się i mnie w 100%, udało mi się dobrać idealny odcień, co nie jest takie proste. Na twarzy trzymał się bez problemu przez cały dzień. Nadawał skórze piękny i zdrowy wygląd. Produkt bardzo wydajny, umiarkowanie kryjacy. Dla zakrycia bardziej widocznych niedoskonałości należy nałożyć dwie warstwy.

Dobry

Podkład wart swojej ceny. Ładnie pachniał, miał dobre krycie i średnią trwałość. Wydajny, starczył mi a rok nieregularnego używania. Jedyny minus to skład w którym są substacje mogące zapychać

Jeden z moich ulubieńców

Zużyłam już 2tubki tego podkładu, chciałam kupić niedawno trzecią i zonk! Dowiedziałam się, że wycofany jest! Zamiast niego wprowadzili ten nowy breathable.... :-(
Trochę jestem zawiedziona, bo bardzo przypadł mi do gustu ten nude z białą nakrętką. Kiedyś namiętnie używałam lasting finish, ale potem, jak doszłam do ładu z moją cerą i nie miałam już tylu pryszczy, to zaczęłam szukać czegoś bardziej lekkiego, takiego do używania na co dzień i pani w Hebe poleciła mi właśnie ten Rimmel NUDE.
Bardzo żałuję, że nie będzie już dostępny stacjonarne, no to naprawdę fajny podkład.
Jak znajdę go jeszcze gdzieś w necie to na pewno kupię ponownie.

Polecam!

Bardzo lubię ten podkład ponieważ jest łagodny, fajnie dobrany do skóry, w sensie ma wiele odcieni i można któryś dobrać. Nie ściera się, długo utrzymuje mat i zakrywa niedoskonałości. Polecam!

Bardzo dobre krycie

Podkład ma naprawdę niezłe krycie i potrafi dobrze wyglądać na twarzy. Ja mam cerę tłustą i przy tym podkładzie niestety wymagane jest dodatkowe zmatowienie twarzy pudrem, bo bez niego potrafi się dość szybko zaświecić. Mam też wrażenie że może zapychać moją cerę, bo nie jest to podkład z tych bardzo lekkich.
Kolorystyka jest ok, znajdą się tam nawet dość jasne kolory. Ja często sięgam po niego jak po korektor, bo dobrze się w tej roli spisuje.

Zdecydowanie najlepszy drogeryjny podkład

Skuszona dobrymi opiniami, pobiegłam do drogerii i zakupiłam swój egzemplarz. To była bardzo dobra decyzja i pewnie ponownie go kupię. Podkład idealny na "lepsze dni", kiedy nie mam za dużo do zakrycia. Jest dokładnie tak jak opisuje producent. Na skórze wygląda tak idealnie, że moja mama nie zauważyła, że mam podkład. Wiele osób narzeka, że ten typ aplikatora jest niehigieniczny, ale na dłoniach też mamy sporo bakterii.