Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Ulubieniec

U mnie najlepiej sprawdza się ten rodzaj podkładu: ma fajną, kremową, ale lekką konsystencję, która nie zastyga. Dzięki temu, gdy w ciągu dnia zetrze się troszkę np. na nosie - łatwo można nim popracować na twarzy i doklepac kosmetyk na roztarte miejsce. Taki zabieg jest niemożliwy przy pokładach mocno zastygajacych. Co do krycia to u mnie radzi sobie całkiem dobrze, a mam dosyć ciemne blizny i przebarwienia. Jego zaletą jest na pewno trwałość - dobrze utrzymuje się na twarzy cały dzień. Najjasniejszy odcień święte się u mnie sprawdza gdyż jestem strasznym bledziochem. Opakowanie w tubce sprawdza mi się bardzo dobrze, nie ma ryzyka, że stłukę przez przypadek, co niestety już mi się zdarzało z podkładami w szklanej buteleczce. Ponadto jest lekkie dlatego świetnie sprawdza się w podróży czy torebce. Jedyny minus jest taki, że nie widać ile podkładu pozostało w środku, ale można to wyczuć przez tubkę, wiec w zasadzie to nie do końca wada.

Zbyt ciemny

Podkład kupiłam w najjaśniejszym dostępnym kolorze, czyli 100 ivory, ale niestety nadal okazał się być za ciemny, więc ekstremalnie bladym osobom odradzam jego zakup. W reszcie aspektów nie był najgorszy, pamiętam, że ma bardzo ładny, perfumowany zapach, umilający używanie podkładu. Cena jest adekwatna do tego, co znajdziemy, ale ja go kupiłam akurat na promocji. Oddałam go po pewnym czasie siostrze i nie narzekała.

Najlepszy podkład drogeryjny jaki miałam

Był to mój ulubiony podkład jaki kiedykolwiek używałam. Pięknie krył, do tego był lekki i miał super konsystencje. Kolor 100 miał idealny neutralny odcień stworzony dla mnie. Gdyby miał jeszcze pompkę to byłby jeszcze większą petardą.

Szkoda ze nie da się go nigdzie kupic

Moj ulubiony podkład, kiedy usłyszałam ze nie ma go już w drogeriach czy hurtowniach zaczelam szukać u kupować kilka na raz tubek. NAKUPOWALAM jak głupia i dopiero teraz skończyła mi się tubka używam bardzo długo od kilku lat i nie mam pojęcia dlaczego producent postanowił zakończyć produkcje ponieważ czerwona wersja nie jest taka sama co ta powyżej.

Szybko się ściera

Zużyłam jedno opakowanie tego podkładu w wersji w tubce. Miałam odcień 010 Light Porcelain, który jest jasny i niestety wpada w różowe tony, ale na szczęście nie ciemnieje.
Podkład nie smuży i dobrze rozprowadza się palcami. Niestety ma tendencję do wchodzenia w pory.
Producent dużo obiecuje, ale nie zauważyłam, aby podkład udoskonalał cerę. Krycie ma bardzo średnie. Przebarwień czy zaczerwienienia skóry nie ukryje. Szybko się ściera, nie jest odporny ani na pot, ani na wysokie temperatury. Obietnicę dotyczącą 25 godzinnej trwałości można między bajki włożyć.
Dużym plusem tego podkładu jest to, że posiada filtr SPF 20.
Ogólnie słaby produkt, który nie spełnia obietnic.

Nigdy się nie polubimy

Jeśli chodzi o podkłady marki Rimmel to niestety nie łączy mnie z nimi szczególna więź i niezbyt dobrze współpracują one z moją skórą zarówno pod względem odcienia, właściwości jak i zachowania się podkładu na twarzy.
Używałam tego produktu jak również tego z czerwoną zakrętką i żaden z nich się u mnie nie sprawdził. Kolor Ivory początkowo zawsze jakoś wygląda na twarzy ale z upływem godzin przyjmuje coraz bardziej nienaturalną i pomarańczową barwę, w której nie czuję się komfortowo. Podkład jest wyczuwalny na skórze i również z upływem godzin czuć go coraz bardziej. Skóra jest tym podkładem przytłoczona, mocno się świeci a sam podkład zaczyna znikać miejscowo z twarzy. W dodatku kosmetyk nie ma jakichś wybitnych właściwości kryjących i upiększających skórę. Przynajmniej dla mnie to bardzo przeciętny podkład od którego nie można wiele wymagać.

Nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować. Pierwsze wrażenie, to bardzo lejąca konsystencja. Kolorystycznie, najjaśniejszy odcień bardzo mi przypasował, ale... dalej było już nieciekawie.
Bardzo lubię kiedy podkład zaprzyjaźnia się z skórą i tworzy z nią jedność. Już wolę żeby w ciągu dnia troszeczkę gdzieś zanikał niż tak jak w tym przypadku, okrutnie się odkładał gdzie się da. Podkład w ogóle nie wtapia się w skórę i tworzy efekt maski. Słabo kryje i podkreśla suche skórki. Totalny niewypał. Nie jest to na pewno trwały i naturalny efekt, którego się spodziewałam, po opisie i po konsystencji. Szkoda pieniędzy.

Był super

Jeden z pierwszych podkładów, który jak kupiłam to chciałam przy nim zostać i nie testować nic innego. Na moje nieszczęście wycofali wersję w tubce i go "ulepszyli" na wersję, którą obecnie znajdziemy w sklepach i nie jest ona już tak dobra jak jej poprzedniczka.

świetny BYŁ!

No wlasnie byl... Bo niestety go wycofali!
Ale byl ulubiencem od samego poczatku, do samego konca.

Produkt zamkniety jest w bialej tubce, z przezroczystym okienkiem, przez ktore widzimy kolor podkladu. Otwarciw na odkrecany korek, niezbyt je lubie no ale coz!

Sam podklad jest dosc plynny, dobrze naklada sie na twarz, czy palcami, gabka, czy pedzlem. Nie tworzy plam, nie robi smug.
Ja posiadalam odcien 100 Ivory. Nie ciemnial na skorze, ladnie sie na niej trzymal, kolor byl idealnie dopasowany do koloru mojej skory.
Dobrze kryl, ale jednoczesnie nie byl ciezki, nie bylo go widac na skorse wygladal baaardzo naturalnie.
Nie scieral sie. Posiadal lekko pudrowe wykonczenie, ale ja i tak lekko go utrwalalam. Mimo to trzymal sie caly dzien!

Starczal na dlugo, szkoda ze go wycofali...

Super podkład

Dostałam próbkę w drogerii i po wypróbowaniu kupiłam ten podkład. Bardzo fajny produkt, lekki a zarazem kryjący. Nie pozostawia efektu maski. Dodatkowo ma ładny, delikatny zapach.

Najlepszy podkład :)

Sprawdził się i mnie w 100%, udało mi się dobrać idealny odcień, co nie jest takie proste. Na twarzy trzymał się bez problemu przez cały dzień. Nadawał skórze piękny i zdrowy wygląd. Produkt bardzo wydajny, umiarkowanie kryjacy. Dla zakrycia bardziej widocznych niedoskonałości należy nałożyć dwie warstwy.

Dobry

Podkład wart swojej ceny. Ładnie pachniał, miał dobre krycie i średnią trwałość. Wydajny, starczył mi a rok nieregularnego używania. Jedyny minus to skład w którym są substacje mogące zapychać