Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Rimmel, Lasting Finish Nude 25HR Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lasting Finish Nude to długotrwały podkład, który zapewnia naturalny wygląd skóry nie obciążając jej. Podkład posiada lekką formułę, dzięki której cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Podkład bardzo dobrze dopasowuje się do cery, przez co łatwo się go rozprowadza. Innowacyjny efekt 'elastycznej warstwy', która pozostaje nienaruszona przez 25 godzin. Delikatna struktura fluidu z nawilżającym serum sprawia, że podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Polecam!

Bardzo lubię ten podkład ponieważ jest łagodny, fajnie dobrany do skóry, w sensie ma wiele odcieni i można któryś dobrać. Nie ściera się, długo utrzymuje mat i zakrywa niedoskonałości. Polecam!

Bardzo dobre krycie

Podkład ma naprawdę niezłe krycie i potrafi dobrze wyglądać na twarzy. Ja mam cerę tłustą i przy tym podkładzie niestety wymagane jest dodatkowe zmatowienie twarzy pudrem, bo bez niego potrafi się dość szybko zaświecić. Mam też wrażenie że może zapychać moją cerę, bo nie jest to podkład z tych bardzo lekkich.
Kolorystyka jest ok, znajdą się tam nawet dość jasne kolory. Ja często sięgam po niego jak po korektor, bo dobrze się w tej roli spisuje.

Zdecydowanie najlepszy drogeryjny podkład

Skuszona dobrymi opiniami, pobiegłam do drogerii i zakupiłam swój egzemplarz. To była bardzo dobra decyzja i pewnie ponownie go kupię. Podkład idealny na "lepsze dni", kiedy nie mam za dużo do zakrycia. Jest dokładnie tak jak opisuje producent. Na skórze wygląda tak idealnie, że moja mama nie zauważyła, że mam podkład. Wiele osób narzeka, że ten typ aplikatora jest niehigieniczny, ale na dłoniach też mamy sporo bakterii.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

W porządku

Generalnie podkład jest fajny - nie zapycha, nie wysusza, nieźle kryje. Ale ciemnieje - przynajmniej u mnie. Pachnie jak taki krem do twarzy i jest dosyć gęsty. Gdyby nie ciemniał to byłoby 5/5.

Najlepszy

Podkład idealny!
Przy mojej mieszanej i problematycznej cerze ciężko mi było znaleźć dobry podkład w niskiej cenie do czasu aż poznałam to cudeńko.
Idealnie kryje bez efektu maski, wykończenie nie jest matowe ale z pudrem wygląda bardzo dobrze, utrzymuje się najlepiej z wszystkich podkładów jakie miałam do tej pory (a trochę tego było), nie waży się , nie wchodzi w zmarszczki i nie wysusza skóry

Dobry

Krótko i zwięźle - dobrze kryje , zakrywa większość niedoskonałości , nie podkreśla suchych skórek . Jeśli chodzi o trwałość to po przypudrowaniu utrzymuje się prawie cały dzień. Jedynym minusikiem dla mnie była gama odcieni. Ciężko było dobrać idealny . Poza tym jak najbardziej polecam :) Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Uwielbiam

Podkład z, którym bardzo się polubiłam i moja cera również. Jest to jeden z nielicznych fluidów, które mi kolorystycznie pasują (jestem blada :D).
Podkład ma fajną konsystencję, nie jest ani gęsty ani rzadki.

Fajny podkład

Podkład wygrałam w konkursie. Mam go od roku, ale nie używam za często, bo na co dzień wybieram podkład mineralny. Używam go tylko kiedy chcę żeby moja skóra wyglądała naprawdę dobrze. Jedna cienka warstwa z małą dokładką na centralną część twarzy daje super efekt. Moja skóra nie jest raczej problematyczna, więc średnie krycie w zupełności wystarcza żeby skóra wyglądała dobrze. Dobrze łączy się z innymi kosmetykami, nie podkreśla suchych skórek i jest całkiem trwały kiedy się go przypudruje.
Plusy:
- lekkie opakowanie w tubce
- średnie krycie
- nie podkreśla suchych skórek
- dobra trwałość, ale z tymi 25 godzinami to bym nie szalała
Minusy:
- mógłby być trochę tańszy
- zapach nie jest powalający

Fajny na codzień

Podkład ze średniej półki cenowej, który bardzo fajnie kryje a przy tym jest niewyczuwalny na skórze. Utrzymuje się na twarzy cały dzień i dobrze przypudrowany nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Dodatkowo nie podkreśla suchych skórek, wygładza skórę i delikatnie maskuje pory. Jest to podkład po który sięgam do dziennych makijaży, kiedy potrzebuję większego krycia. Niestety minusem jest kolor. Posiadam najjaśniejszy, który mimo wszystko jest za ciemny dla mnie i wpada ciut w różowe tony.

Porządny.

Fajny podkład codzienny, gdy nie jesteśmy narażone na nie wiadomo jak wielkie wybryki czy to nasze czy przyrody. ;)
Podkład ma ładne krycie, bez efektu maski, nie tworzy plam i smug. Fajny efekt daje doklepany gąbką.
Co ważne nie przesuszył mi skóry, ale też nie spłynął. Bez zarzutu przetrwał 8 godzin w pracy, nie licząc nosa, który wyciera się od chusteczek przy każdym podkładzie-na to nie ma rady.
Dobry produkt za rozsądną cenę. Zużyłam 2 opakowania i byłam z niego zadowolona.
Polecam.

Mój nr 1

Zawsze do niego wracam, jest to jeden z najlepszych podkładów jakich używałam, za tak niską cenę. Długo utrzymuje się na twarzy, ładnie kryje, nie robi efektu maski, ciastka itp. :)
Używam koloru 100 ivory i jestem zachwycona!

Naturalny makijaż.

Jest to podkład, do którego zawsze wracam. Próbowałam już wielu. Moja cera często robi psikusy i niestety inne podkłady powodowały, że wyglądała jeszcze gorzej. Ten podkład fajnie nawilża, wygląda bardzo naturalnie. Nie ma dużego krycia, powiedziałabym, że jest ono średnie. Nigdy nie pogarszał stanu mojej skóry. Trzeba go przypudrować, żeby dłużej się trzymał i nie świecił, jednak pomimo tego, uwielbiam go!