Isana, Zmywacz do paznokci w płatkach

Isana, Zmywacz do paznokci w płatkach

Zmywacz do paznokci w płatkach Rossmann z pielęgnacyjnym olejkiem i o owocowym zapachu jest produktem szczególnie przyjaznym dla skóry. Nadaje się również do sztucznych paznokci*. Bez acetonu. Opakowanie zawiera 30 płatków.
* Należy sprawdzić tolerancję, wykonując uprzednio test na niewielkiej powierzchni.

Cudo!

Zmywacz ten odkryłam dobrych kilka lat temu, gdy potrzebowałam na wyjazd czegoś co się nie rozleje. Nie oszukujmy się, na rynku nie ma zbyt wiele tego typu produktów, dodatkowo w tak atrakcyjnej cenie.
Opakowanie jest małe, okrągłe, nie zajmuje dużo miejsca.
Zmywacz ma bardzo przyjemny zapach za co zdecydowanie duży plus. Płatki aż tak bardzo nie sklejają się ze sobą, ale czasami trzeba się trochę namęczyć wyjmując z opakowania.
Na zmycie lakieru zwykle potrzeba mi 1-2 płatki (2 na ciemniejszy lakier). Trochę kiepsko zmywa lakiery brokatowe, ale w tym wypadku nie różni się od żadnego innego testowanego przeze mnie zmywacza.
Po użyciu ręce są nieco tłuste, trzeba od razu umyć, ale to nie jest jakiś wielki minus :)

Bardzo praktyczny zmywacz.

Zmywacz w płatkach mam w pogotowiu na wyjazdy. Jest idelanym wtedy rozwiązaniem, nie ma obawy że się nam rozleje czy zalejemy sobie całe palce. JEst bardzo praktyczny i jest w wygodnym opakowaniu, mieści się zawsze i wszędzie. Wielki plus za brak acetonu w składzie i przyjemny zapach, który nie drażni naszego nosa. Cena jak najbardziej OK za ten praktyczny i funkcjonalny kosmetyk. Płatki są nasączone zmywaczem odpowiednio, nie wysychają, szybko zmywają lakier. Jedyny maleńki minus to taki że czasem ciężko jest płatki rozdzielić bo są bardzo cienkie.

Ciekawy produkt

Zmywacz w płatkach kupiłam bo ciągle podróżuję i już nieraz wylałam zmywacz w zwykłych buteleczkach. Musze przyznać, że ten produkt Isany jest bardzo praktyczny i przydatny. Plastikowe pudełko łatwo przewozić. Płatki są dobrze nasączone ale niestety troszkę za cienkie, sklejają się i ciężko wyciągnąć 1 sztukę.. Nieraz trzeba zużyć 2 lub 3 płatki by zmyć lakier z jednej płytki paznokcia. Płatki maja przyjemny, nie drażniący nosa zapach

Dobrze się sprawdził w podróży

Potrzebowałam zmywacza w płatkach na wyjazd. Przypadkiem sięgnęłam po ten w Rossmannie, ponieważ był na promocji. Nie spodziewałam się cudów, bo mam złe doświadczenia z tego typu zmywaczami ale nie miałam wyjścia. Lepsze coś niż nic.
Pierwsze zaskoczenie to opakowanie. Bardzo małe, wygodne i co ważne płatki są dobrze zabezpieczone. Pod zakrętką znajduje się jeszcze zabezpieczające sreberko. Daje to pewność, że nic się w podróży nie wyleje, oraz że kupione płatki nie będą suche.
Drugie zaskoczenie to zapach, bardzo owocowy, całkiem przyjemny jeśli zapach zmywacza w ogóle można określić jako przyjemny :)
Płatki są bardzo cienkie, i się sklejają. To trochę minus, ponieważ wyciągając je z opakowania często bierzemy kilka sztuk na raz.
Płatki dodatkowo nasączone są jakimś olejkiem. Paznokcie po zmyciu pozostają lekko tłuste, ale dla mnie jest ok.
Płatki zmywają bardzo dobrze, chociaż ze względu na zawartość tego olejku, zmywany lakier się mocno rozmazuje. Dlatego trzeba zużyć kilka płatków aby usunąć resztki. Ostatecznie do zmycia lakieru z obu rąk potrzebowałam 6 szt.

Podsumowując, uważam że produkt się sprawdził, dobrze zmywa, jest wygodny w podróży, nie wylewa się (nawet po zdjęciu sreberka). Cenowo jest ok, szczególnie w promocji.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Po nieudanej przygodzie ze zmywaczem w chusteczkach konkurencyjnej marki zawiodłam się na tego typu zmywaczach, ale ten zakupiłam już wcześniej i postanowiłam dać mus szansę. I bardzo dobrze, bo akurat ten zmywacz sprawdził się u mnie i wiem, że będę go kupować.

OPAKOWANIE

Zmywacz znajdziemy w opakowaniu przypominającym krem – małe i wygodne, zmieści się wszędzie. Jest ono okrągłe, z różową zakrętką na której znajdziemy nazwę produktu z ciekawą grafiką, dolna część natomiast jest półprzezroczysta, biała i widzimy przez nią produkt. Opakowanie zakręcane, ale jest wygodne w użyciu. W opakowaniu znajdujemy aż 30 sztuk płatków.

PŁATKI

Płatki są bardzo cieniutkie i należy uważać przy ich wyjmowaniu, aby nie wziąć więcej niż potrzebujemy. Wielkością przypominają nieco płatki kosmetyczne. Mają przyjemny, owocowy zapach, co jest miłą odmianą w porównaniu z klasycznymi zmywaczami. Nie zawierają acetonu. Substancją, która są nasączone jest lekko oleista, zostawia na paznokciach tłusta warstwę. Płatki są odpowiednio nasączone. Wystarczy docisnąć na chwilę do paznokcia i pozwolić substancji zadziałać, wtedy lekko przecieramy i gotowe. Płatki dosłownie nasiąkają kolorem i z białych stają się np. zielone. Na zmycie całego manicure potrzebujemy 2-3 płatki. Najtrudniej dotrzeć do krawędzi, trzeba się nieco namęczyć. Współpracują z każdym typem lakieru. Jest to ciekawa alternatywa dla klasycznych zmywaczy, o przyjaznym dla paznokci i skórek składzie. Często do kupienia w promocji, łatwo dostępna.

PLUSY
+ ładny zapach
+ praktyczne opakowanie
+ łatwość zmycia lakieru
+ bez acetonu
+ duża ilość w opakowaniu
+ korzystna cena

Tłusty zmywacz

Zmywacz kupiłam głównie z myślą o mamie, która nawet jak ma zmywacz pod ręką to nie ma ochoty szukać wacików. W opakowaniu znajdują się dobrze nasączone okrągłe, cieniutkie płatki. Zmywacz jest dość tłusty co może zdziwić i pozostawia warstwę takiego właśnie tłustego czegoś. Nie wysusza ani skórek ani paznokci. Trudno jednak estetycznie zmyć sobie kolorowy lakier bo przez nawilżenie i cienkość płatków trzeba się nimi napracować a one rozetrą kolor po palcu. Zmywacz polecam dla osób używających jasnych lakierów i cierpiącym na deficyt czasu ewentualnie jako koło ratunkowe do torebki bo ma bardzo małe opakowanie.

Fajniutki

Zmywacz w płatkach pozwala nieinwazyjnie, komfortowo i szybko usunąć lakier. Płatki nie strzępią się, są dobrze nasączone i ładnie pachną. W przypadku jasnych lakierów wystarcza mi 1 płatek , do ciemnych zużywam 2-3. Opakowanie jest ładne i zabezpiecza platki przed wysychaniem.

Skuteczne

Co mnie zaskoczyło- produkt dość dobrze zmywa lakier. Miałam tego typu produkt i niestety zupełnie nie radził sobie nawet z jasnym lakierem. Isana zmywa całkiem nieźle, owszem trochę się ślizga po paznokciu, ale do wytrzymania.

+skutecznie zmywa - na 2 warstwy czarnego lakieru, podkład i utwardzacz zużywam 3-4 płatki, na jasny lakier 1-2.

+ nie brudzi palców i skórek

+ płatki nie strzępią się

+ nie śmierdzi

+malutkie, zakręcane opakowanie, idealne w podróży

W trakcie zmywania paznokcie nie mają białego nalotu. Ale jak wyschną już tak. Dlatego szybko myję dłonie i nakładam krem. Trudno jednak wymagać żeby zmywacz nawilżał ;)

Bardzo dobry produkt, godny polecenia.

Niewydajny, nieskuteczny, ale ponoć delikatny

Płatki w pudełeczku wydają się być praktyczne: nic nie wycieknie w torebce, flizelinowy płatek nie pozostawi na paznokciach pyłków i włókienek bawełny. Ma być łagodny dla skóry i paznokcia, nie wysuszać itp., ale wszystkie peany na temat delikatności, kiedy już się go użyje, wyglądają jak desperacka próba przekucia słabego zmywania lakieru w atut ;)
Zmywacz ładnie pachnie (jak na zmywacz oczywiście ;) i faktycznie nie drażni skóry jak ten z acetonem, tylko, ze usunięcie lakieru trwa naprawdę długi czas, nie mówiąc już o tym, jak fatalnie zmywa się nim przykładowo 3 warstwy lakieru z brokatem (mogłabym spędzić na tym dobry kwadrans i zużyć całe opakowanie). Jedyny sensowny sposób na uniknięcie tarcia to przytrzymać płatek sporo czasu na paznokciu (nie powiem jednak, żeby moje palce po takim razie moczenia były bardzo zadowolone). Natomiast wydajność jest bardzo kiepska i z tym to już rzeczywiście nic nie da się zrobić.

O! Zaskoczyły mnie.

Zalety:
+ mają okrągły kształt
+ zaskakująco ładnie pachną, lekko owocowo
+ nie rozrywają się i nie pylą, są zrobione z materiału?, trudno okreslić
+ świetnie radzą sobie ze zmyciem lakieru
+ są wydajne
+ 30 szt w opakowaniu to wcale nie tak mało jak za taką jakość i cenę
+ szczelnie zamknięte
+ nie wysychają
+ są dobrze nasączone
+ idealnie sprawdzają się na wakacjach, w podróży, na weekendach, celem drobnych poprawek

Fajne. Znacznie lepszy pomysł niż te wymysły ze zmywaczem w gąbeczce.

cudowne puzdereczko

Zmywacz dostałam od mamy i gdy tylko otworzyłam pudełko byłam wniebowzięta!
ZAPACH
Jeszcze nigdy nie miałam zmywacza do paznokci, który pachniałby tak ładnie, tak słodko owocowo. Aż chciałoby się zjeść te płatki :P
PIELĘGNACJA
Płatki są bardzo nawilżone, lekko tłuste (zawierają pielęgnacyjny olejek), ale to wszystko ulatnia się po chwili i paznokcie pozostają suche.
WYDAJNOŚĆ
Jednym płatkiem zmyłam lakier z paznokci u rąk i stóp, więc są bardzo wydaje.
Jest ich aż 30sztuk w opakowaniu.
Mam tylko nadzieję, że nie wyschną zanim je wszystkie zużyję.
FORMA
Uwielbiam formę tego zmywacza, czyli płatki. Wcześniej zawsze używałam tylko zmywacza w płynie, więc od razu zakochałam się w zmywaczu w płatkach. Są bardzo wygodne, zwłaszcza w podróży, bo nic się nie wyleje.
ZGODNOŚĆ Z OPISEM PRODUCENTA
Producent wspomina o pielęgnacyjnym olejku, owocowym zapachu i przyjazność dla skóry - potwierdzam, zapach jest piękny, olejek jest wyczuwalny, a przyjemność dla skóry jest niewątpliwa. Nie wiem tylko czy rzeczywiście nadaje się do sztucznych paznokci, bo takowych nie posiadam.

Co fajnego zauważyłam podczas zmywania lakieru to to, że cały kolor został na płatku nie brudząc moich palców naokoło paznokci, jak to mi się zdarzało podczas używania zwykłego zmywacza w płynie i płatka kosmetycznego. Uznałam to za coś świetnego!

Podsumowując - nie mam zastrzeżeń, produkt jest mega!
Plus za wydajność, piękny zapach, za brak acetonu, za zgrabne pudełeczko, za formę, za bardzo dobre działanie i pielęgnację.
Nie znam dokładnej ceny produktu, bo dostałam go w prezencie, ale uważam, że jest wart każdej ceny ;)
POLECAM