Bielenda, Professional, Regenerująca maska do dłoni

Bielenda, Professional, Regenerująca maska do dłoni

Maska przeznaczona do suchej i zniszczonej skóry dłoni.
Działanie:
- przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka dłoni
- intensywnie nawilża
- chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych
- poprawia miękkość i elastyczność naskórka
- nadaje jedwabistą gładkość skórze

100 – 250ml
kremy do rąk
w tubce
Struktura
bogate
masło

przeciętna

Zdecydowałam się na zakup maski do dłoni (zamiast kremu) ponieważ w sezonie grzewczym, zimą moje dłonie ulegają przesuszeniom i wymagają bardziej intensywnej pielęgnacji.

Od razu napiszę, że działanie maski jest porównywalne do przeciętnego kremu. Maska robi to co dobry, nawilżający krem robić powinien ale to tyle. Od "maski" wymagałam więcej.

Maska ma formułę białej, dosyć gęstej emulsji. Nie jest tłusta. Wchłania się całkowicie. Ma delikatny, przyjemny zapach. Moim zdaniem bardzo świeży ale nie potrafię powiedzieć czym maska pachnie dokładnie- chyba jakimś orzeźwiającym kwiatkiem.

Początkowo maseczkę nakładałam na noc, obecnie stosuję ją kilkukrotnie w ciągu dnia. Maska nie pozostawia po sobie żadnej warstwy i nie muszę przerywać codziennych czynności.

Działanie maski sprowadza się do przeciętnego nawilżenia skóry i to naprawdę tyle.

Maska nie nawilża długotrwale. Muszę aplikować ją kilka razy w ciągu dnia ponieważ odczuwam suchość skóry. Maska nie odżywia skóry, miernie pielęgnuje.

Skład kosmetyku wskazywał na lepsze działanie. Zaraz po wodzie mamy shea, lanolinę, glicerynę, olej ze słodkich migdałów, emolienty, masło kakaowe i inne składniki.

Jeśli ktoś szuka nawilżajacego kremu do rąk to Bielenda może okazać się dobrym wyborem: nawilża skórę i nie pozostawia po sobie tłustej warstwy (sprrawdzi się w ciągu dnia i w pracy). Jednak jeżeli ktoś oczekuje intensywnej pielęgnacji i regeneracji skóry to nie polecam.

Może jeszcze kiedyś wrócę do tego kosmetyku ale z całą pewnością w sezonie letnim kiedy moja skóra jest bezproblemowa.

Używam tego produktu od: 3 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op