Kiko Make Up Milano, Eyetech Look Eyeshadow (Cień do powiek w ołówku automatycznym)

Cień do powiek w ołówku automatycznym, o zaawansowanej formule, która gwarantuje natychmiastowe i równomierne uwalnianie koloru. Innowacyjna, kremowa i świetnie przylegająca konsystencja idealnie rozprowadza się na powiekach, tworząc na nich cienką warstwę. Gąbeczka ze szpiczastą końcówką ułatwia nakładanie i jest idealna do rysowania wyraźnej linii, którą następnie można rozetrzeć, aby uzyskać efekt smoky.Format stylo sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu i praktyczny, idealny do noszenia w torebce i poprawiania makijażu oczu w ciągu dnia. Mając przy sobie kilka kolorów, można uzyskać efekt o zróżnicowanej kolorystyce. Formuła wzbogacona została miękkimi, aksamitnymi woskami, aby zapewnić natychmiastowe uczucie komfortu, utrzymujące się przez cały dzień. Trwałość produktu do 10 godzin, potwierdzona testami. Eyetech Look Eyeshadow jest dostępny w 18 nowych, świetlistych odcieniach, od bardziej błyszczących i perłowych, aż po bardziej naturalne i matowe.

Najgorszy jaki miałam

Cień do powiek w takiej formie wydawał mi się super rozwiązaniem: nic mi się nie będzie osypywać i brudzić szuflady, niepotrzebny również pędzelek. Wypróbowałam ten cień na dłoni w sklepie i urzekło mnie jak równomiernie rozprowadza się kolor, jak pięknie się błyszczy i jak bardzo jest intensywny. Pomyślałam: "Wreszcie będę mieć pięknie umalowane oczy!". Urzeczona wzięłam od razu dwa odcienie: jeden jasny i drugi ciemniejszy brąz. Niestety, kiedy po powrocie do domu próbowałam nałożyć któryś z nich na powiekę, przeżyłam ciężki zawód. Owszem, na ręku wszystko pięknie, ale trzeba było mocno przyciskać, aby cokolwiek ostało się na powiece, a przecież nie będę wciskać sobie oka w oczodoły! Tragedia. Nie da się tego nałożyć, ani rozprowadzić, trzeba używać za dużo siły, a i to nie przynosi efektu. Na powiecie po prostu się nie trzyma (nawet na bazie pod cienie). Bardzo się zawiodłam. Dodatkowo po uważnym przyjrzeniu się zawartości nakrętki, w której znajduje się cień, okazuje się, iż jest go dwa razy mniej niż w zwykłym kompaktowym cieniu. Zakręcanie również nie jest najłatwiejsze, bo często zatyczka nie wchodzi dobrze i zakręca się krzywa, czyli w efekcie jedynie do połowy.. Koloru nie ma wcale i jedynie brokat osypuje się z niego na całą twarz. Nie będę używać żadnego z nich, szczerze mówiąc lepszy jest już cień do powiek w pisaku za 9 zł z Biedronki :(

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 porzucone

Średni produkt

Miałam ten cień w kolorze czarnym. Piszę miałam, bo już się go pozbyłam.

Zalety:

+ fajne rozwiązanie, gąbeczka i cień w jednym
+ głęboki kolor
+ w miarę precyzyjna końcówka, udało mi się zrobić ładną kreskę, za to smoky już nie bardzo
+ niedrogi, w promocji ok.10zł

Wady:

- niestety po kilku godzinach cień zbiera się w załamaniu zbierając ze sobą resztę makijażu z powieki. Już kilka razy zdarzyło mi się, że miałam czarnego, brzydkiego gluta w załamaniu, nawet z nałożoną bazą pod cienie...

- cienia nie da się rozetrzeć, próbowałam, ale jedyne co mi się udało to nałożyć go więcej i efekt nie przypominał smoky tylko rozmazane oko

Z moich doświadczeń wynika, że Kiko robi naprawdę fajne produkty oprócz cieni- reszta asortymentu do makijażu jest naprawdę bardzo dobrej jakości.

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie